CZY PO DOMINACJI RUSKIEJ PRUSKIEJ AMERYKAŃSKIEJ ŻYDOWSKIEJ ZOSTANIEMY ZDOMINOWANI PRZEZ CHINY?

Artykuł z biuletynu internetowego nr 2 z dnia 13 lipca 2015 roku

https://biuletyninternetowy.files.wordpress.com/2015/07/biuletyn-internetowy-nr-2-z-dnia-13-lipca-2015r.pdf

Od roku 2016 obcokrajowcy będą mogli wykupywać w Polsce ziemię. Czy ktoś się zastanawiał nad tym kto te nasze ziemie wykupi? Czy zostały przeprowadzone badania na ten temat? Już sam fakt możliwości wykupu polskiej ziemi przez obcokrajowców, woła o pomstę do nieba. Ostatnio Pani Szydło z PISu zaproponowała dodatkowe pytania do referendum we wrześniu. Z tego co mi wiadomo, wśród tych pytań zabrakło pytania o to, czy społeczeństwo zgadza się na wykup polskiej ziemi przez obcokrajowców od 2016 roku. Dlaczego? Nie znajduję na to odpowiedzi. Przecież to powinna być najważniejsza kwestia do załatwienia, bo nie mając własnej ziemi – nie będziemy mieli wkrótce własnego państwa. Dlaczego nikt z mających prawo do wysuwania propozycji i pytań referendalnych tego nie zrobił??

Na internecie można znaleźć skąpe informacje o tym, że powstała chińsko-europejska grupa krajów „16+1” ze stolicą w Warszawie. W wyniku tych porozumień już wkrótce Chiny będą kredytować i budować na naszym terenie nowoczesną infrastrukturę komunikacyjną i energetyczną. My natomiast zapłacimy Chińczykom, wieloletnimi dostawami produktów rolniczych i zdrowej żywnosci dla bogatej chińskiej klasy średniej. Warto byłoby się temu przyglądnąć z bliska, zwłaszcza że to   Bronisław Komorowski w grudniu 2011 roku podpisał oświadczenie które jest podobno jest mało znane politykom a co dopiero społeczności.

Jak pisze w swym artykule Piotr Gadzinowski (na stronie http://pl.sputniknews.com/opinie/20150701/604101.html#ixzz3f2Q7Capm) cytat: „Powstanie chińsko-europejskiej Grupy „16 + 1”, ze stolicą w Warszawie, zostało miło przyjęte przez rządzącą koalicję PO + PSL. Partia Piechocińskiego od lat zabiega o wzrost eksportu płodów rolnych do Chin. Partia Tuska i Kopacz zajęta konsumowaniem władzy, nie zauważyła, że taka długoletnia współpraca gospodarcza umacnia drugorzędność polskiej gospodarki. Ograniczającej jej innowacyjność do przetwórstwa rolno-spożywczego.”

W związku z tymi planami ekspansji chińskiej mam pewne spostrzeżenia: warto zastanowić się jak będzie wyglądał ten eksport płodów rolnych do Chin, skoro polska ziemia zostanie wykupiona już niedługo? Pojawiają się też pytania: KTO BĘDZIE POŚREDNIKIEM!? KTO BĘDZIE CZERPAŁ Z TEGO TYTUŁU ZYSKI?! kto wykupi polską ziemię i kto będzie „nadzorował”, handlował, czerpał korzyści z naszej niewolniczej pracy i głodowej płacy na roli w transakcjach z Chinami? Czy ktoś z rządzących jest w stanie odpowiedzieć na te pytania? Bo znając naszą historię, to zawsze jakieś zorganizowane grupy (niekoniecznie rdzennie polskie) w porozumieniu z naszymi pseudo rządami, wyzyskiwały i łupiły nas wykorzystując naszą bierność i niewiedzę. Czy i tak będzie tym razem?  Nie wierząc w dobrą wolę naszych „pseudo elit”, stawiam moją osobistą hipotezę że: być może te „pseudoelity” wraz z tymi grupami obcych interesów handlowych, „zwąchały się” z Chińczykiami i być może już stworzyły jakieś struktury eksportowe na rynek chiński, aby dalej w kolejnych latach nas łupić. Przecież gdy era ich rządów się skończy (miejmy nadzieję już niedługo) będą musieli z czegoś żyć. Nie wierzę w to, że nie zabezpieczyli się na przyszłość. Co więc jest jeszcze do złupienia w Polsce? Przede wszystkim ZIEMIE I ICH PŁODY – w późniejszym terminie może to być eksploatacja naszych prawdopodobnie najbogatszych na świecie surowców naturalnych (BIULETYN nr 1 z 6 lipca 2015). Mam nadzieję, że ta moja hipoteza to tylko moja wybujała wyobraźnia, i mam też nadzieję, że nie stanie się tak, że najlepsza żywnosć pójdzie do Chin, podczas gdy my będzimy zalewani produktami GMO, bo na lepszej jakości żywność nie będzie nas stać, gdy pozbędziemy się własnej ziemi.

Masa sprowadzonych nowych traktorów już czeka w zachodniej Polsce. Jeśli nie zastopujemy tej sprzedaży ziem, i sami nie stworzymy POLSKICH rolniczych struktur eksportowych, to zrobią to za nas OBCY a wtedy zostaniemy zepchnięci do rangi niewolników!!! W dłuższej perspektywie zostaniemy krajem zredukowanym do kraju rolno spożywczego, bez perspektwy rozwoju. Niewolnicy nie mają szansy poprawy swojej sytuacji. Warto więc się nad tym zastanowić przed jesiennymi wyborami. Wkrótce nasz nowy prezydent prawdopodobnie pojedzie do Chin (ponoć zaproszenie już ma). Pytajmy go: jak widzi ten eksport płodów rolnych z Polski, gdy nie będziemy mieli już własnych ziem? Kolejne pytanie jakie się nasuwa: Dlaczego to Chińczycy mają budować wszelkie infrastruktury w Europie i w Polsce, skoro u nas jest cała masa ludzi bezrobotnych? Przecież jesteśmy tak bogatym w surowce naturalne krajem, iż wystarczyłoby wyeksportować część złoż i już są pieniądze, aby zbudować te infrastruktury za nasze pieniądze, dając pracę naszym ludziom i tworząc perspektywy rozwoju dla naszej młodzieży, a przy tym czerpać w przyszłosci korzyści z przesyłowych lini tranzytowych z Chin do Niemiec? Już jakiś czas temu czytałam o projekcie budowy lini kolejowej z Chin do Niemiec, która miałaby przebiegać między innymi przez Polskę. Czyż nie możemy chociaż raz, załatwić korzystnej dla nas transakcji biznesowej wykorzystując nasze położenie geograficzne, zanim zrobią to za nas Niemcy? Nie na darmo chcą wykupić (a może już wykupiły?) nasze koleje. Może w tym wszystkim chodzi im o sfinalizowanie tego właśnie projektu??? Kiedy my się obudzimy?! opinia własna TG

p.s.

Jeśli uważacie Państwo, że ta informacja może być dla kogoś użyteczna, to uprzejmie proszę o przekazanie jej dalej, bądź upublicznienie jej bllogach, facebookach czy stronach internetowych. Chodzi o to aby nasze społeczeństwo zostało jak najszybciej uświadomione. Bo tylko ludzie uświadomieni w prawdzie, podejmują właściwe działania i korzystne dla siebie i społeczeństwa decyzje.

Zapraszamy również na stronkę www.biuletyninspiracyjny.wordpress.com gdzie możecie państwo ściągnąć biuletyny w formie pdf

Jeśli zechcielibyście Państwo dołączyć do AKCJI: „Ocal babcię przed bronią MRU i dziadka też” to zachęcamy do odwiedzenia stronki www.biuletyninternetowy.wordpress.com tam też znajdziecie wszystkie numery BIULETYNU INTERNETOWEGO w formacie pdf do wydrukowania i rozdania osobom starszych, które nie mają dostępu do internetu.

Rispondi

Effettua il login con uno di questi metodi per inviare il tuo commento:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione / Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione / Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione / Modifica )

Google+ photo

Stai commentando usando il tuo account Google+. Chiudi sessione / Modifica )

Connessione a %s...