KOLOSALNE ZNACZENIE WSPARCIA FINANSOWEGO KAMPANII PROMOCYJNEJ JOW!

Wspomagając finansowo kampanię JOW pomagasz sobie samemu!

Szanowni Państwo,

Jako naród zostaliśmy zepchnięci to kolonii. Obce mocarstwa sterują z zagranicy naszym krajem – na naszą niekorzyść (biuletyn internetowy nr 2). Jesteśmy niewolnikami i taka jest prawda. Niewolnicy, nie są w stanie zmienić na lepsze swojej sytuacji i się wyzwolić…. ale NASZ NARÓD MA WIELKIEGO DUCHA WALKI i dlatego pomimo beznadziejnej sytuacji staramy się wydostać z macek systemu. Sprawa nie jest prosta. Mamy potężnych wrogów: służby obcych państw które zainfekowały obecną klasę polityczną – partie. Przeciwko nam jest cała światowa finansjera. Przeciwko nam są media polskojęzyczne nadające w Polsce, które manipulują informacjami na korzyść swoich zagranicznych mocodawców, bądź też zupełnie przemilczają ważne dla nas kwestie. ONI żeby nami manipulować i sterować pompują w system manipulacji i propagandy OGROMNE PIENIĄDZE POCHODZĄCE Z NASZYCH PODATKÓW! Co za ironia losu!

Dlatego Szanowni Państwo, warto byście wiedzieli, że chcąc dotrzeć do ludzi i uświadomić ich, bez pieniędzy niewiele możemy zrobić. Ale mając pieniądze sytuacja może się zmienić na naszą korzyść. Chodzi o to, że chcąć promować JOWY które są dobrym rozwiązaniem dla nas (opisane w numerze 3 biuletynu internetowego) potrzeba wydrukować materiały reklamowe oraz przeprowadzić kampanię reklamową. Na to potrzebne są pieniądze.

Dlatego, zachęcam gorąco wszystkich do tego, aby przyczynili się chociaż kilku złotymi. Wspomagając JOWY (których system nie chce promować bo są one dla niego zagrożeniem), wspomagamy pośrednio siebie.

Uwierzcie mi, te pare złotych zainwestowanych w kampanię na rzecz JOWÓW, zwróci nam się z nawiązką. Dlatego, że jeśli JOWY przejdą, to będziemy w stanie wprowadzić do sejmu młodych ludzi nie związanych z obecnym systemem. Oni zaś zmienią ustawy na takie, które będą w naszym interesie narodowym. Klika zostanie odsunięta od żłobu. Korupcja wycięta w pień.

Proszę Państwa, jeśli tylko 1milion ludzi wpłaciłby po 1 złotówce, to już jest 1 milion złotych. Jest nas wszystkich antysystemowców (patriotów) już grubo ponad milion. Złóżmy się choćby po złotówce a to już będą jakieś konkretne pieniądze, dzięki którym będziemy mogli przeprowadzić szeroko zakrojoną kampanię.

Nie ma nic za darmo. Jeśli nie złożymy się wspólnie, i nie uda nam się wygrać tego referendum, to władzy nad naszym państwem nie odzyskamy! Jeśli nie chcemy zapłacić nawet 1 złotówki za poprawę naszego losu – to na taką poprawę nie zasługujemy!!!

Wielu ludzi, którzy wyjechali mówią: „Polska mi nic nie dała!!” a jakby się ich zapytać: „Czy Wy coś Polsce daliście??? Czy tylko wyjechaliście i czekacie aż sprawy rozwiązą się same???!!!

Jeśli tak myślicie to się nie doczekacie! Bo żeby mieć zyski to trzeba zainwestować, jeśli więc chcecie czerpać korzyści, choćby z możliwości życia w naszym kraju, to powinniście zainwestować! Jeśli zaś jesteście zbyt chytrzy, aby zaiwestować złotówkę, żądając zmian na lepsze a nic nie dając w zamian, to znaczy, że nie jesteście godni aby żyć w Polsce.

Mam nadzieję Szanowni Państwo, iż przekonałam Was o tym, jak ważne jest aby wesprzeć kampanię JOW. To kampania dla Waszej i Waszych dzieci przyszłości.

Zaraz po referendum przeprowadzona będzie kolejna kampania parlamentarna. Również w tej nadchodzącej kampani będziemy musieli wspólnie wesprzeć naszych kandydatów wyłonionych ze środkowisk patriotycznych (antysystemowych). Najprawdopodobniej wszystkie te środowiska patriotyczne antysystemowe połączą się razem, tworząc oddolną społeczną listę wyborczą.

Proszę Państwa, czasy się zmieniają. Nie możemy oczekiwać niczego dobrego ze strony obecnych Partii. Musimy wziąć stery władzy we własne ręce. Bo tylko wtedy będziemy mieli szansę wpływu na to, co dzieje się w kraju i na przeprowadzenie zmian.

Szanowni Państwo, jeśli będziemy tak chytrzy, iż nie będziemy chcieli wyłożyć nawet te: 1zł, 2 zł czy też 5 zł, na kampanie promujące zmiany, to naprawdę nie jesteśmy godni tych zmian!! Znaczyłoby to, że do tych zmian jeszcze nie dorośliśmy!! I te zmiany na lepsze nie nastąpią!!

Apeluję do wszystkich środowisk patriotycznych oraz do wszystkich ludzi – patriotów, pragnących zmian na lepsze, aby zdali sobie sprawę z ogromnych możliwości które się teraz pojawiły i abyśmy przez naszą chytrość nie stracili tej może ostatniej szansy do odwrócenia sytuacji na lepsze dla nas Polaków!!! TG

Podaję numer konta ze strony https://ruchjow.pl/#/challenges/make_donation

na które można wpłacać pieniądze:

Pekao SA nr konta: 81 1240 6768 1111 0010 5970 1904

Zachęcam do zapoznania się z fragmentem artykułu Pana Stanisława Tymińskiego Pt. „ Ruch Kukiz vs Ruch JOW”: „Polska potrzebuje zmiany ustroju i ordynacja JOW jest dobrym krokiem w tym kierunku, ponieważ daje obywatelom możliwość wyboru zaufanych reprezentantów, którzy ich nie zdradzą. Proszę nie mylić możliwości wyboru z jego gwarancją. Jak poprzednio wspomniałem do wygrania wyborów potrzebne są media i pieniądze. Żadna ordynacja nie gwarantuje zwycięstwa – wszystko zależy od promocji kandydatów we własnym okręgu i ugrupowania na poziomie ogólnopolskim. Polacy muszą się nauczyć wspierania swoich kandydatów pieniądzem. Bez takich dotacji żadna ordynacja wyborcza nie będzie skuteczna dla naszych reprezentantów. Proszę pamiętać, że pomagając naszemu reprezentantowi naprawdę pomagamy sami sobie.” czytaj więcej na stronie http://www.rzeczpospolita.com

p.s.

Jeśli uważacie Państwo, że ta informacja może być dla kogoś użyteczna, to uprzejmie proszę o przekazanie jej dalej, bądź upublicznienie jej blogach, facebookach czy stronach internetowych. Chodzi o to aby nasze społeczeństwo zostało jak najszybciej uświadomione. Bo tylko ludzie uświadomieni w prawdzie, podejmują właściwe działania i korzystne dla siebie i społeczeństwa decyzje.

Zapraszamy również na stronkę www.biuletyninspiracyjny.wordpress.com gdzie możecie państwo ściągnąć biuletyny w formie pdf

Jeśli zechcielibyście Państwo dołączyć do AKCJI: „Ocal babcię przed bronią MRU i dziadka też” to zachęcamy do odwiedzenia stronki www.biuletyninternetowy.wordpress.com tam też znajdziecie wszystkie numery BIULETYNU INTERNETOWEGO w formacie pdf do wydrukowania i rozdania osobom starszych, które nie mają dostępu do internetu.

Rispondi

Effettua il login con uno di questi metodi per inviare il tuo commento:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione / Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione / Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione / Modifica )

Google+ photo

Stai commentando usando il tuo account Google+. Chiudi sessione / Modifica )

Connessione a %s...