STARSZE POKOLENIE – BLOKADĄ DLA MŁODYCH I ICH PERSPEKTYW

Artykuł ten piszę w związku z nadchodzącymi wyborami jesiennymi.

Istnieje niewidoczny? konflikt pokoleń, efektem którego młodzi, są niezdolni do przejęcia władzy w Polsce i zbudowania własnych perspektyw rozwojowych. Warto byłoby zdać sobie z tego sprawę i w miarę możliwości temu przeciwdziałać.

Proszę Państwa, w chwili obecnej mamy między innymi, dwie ważne grupy wyborców: osoby młode które mają dostęp do internetu, oraz grupa osób starszych które do internetu dostępu nie mają. Dlatego jest, jak jest. Zmiany które mogłyby przyjść błyskawicznie – ociągają się w nieskończoność. To dlatego, że grupa osób starszych jest manipulowana przez media głównego ścieku, bronią MRU (nr 1 biuletynu internetowego) i głosują oni wciąż na te same istniejące od wielu lat partie – które absolutnie nie są zdolne do przeprowadzenia jakichkolwiek zmian! Ale większość naszych dziadków czy nawet rodziców, o tym nie wie! Ludzie starsi głosujący wciąż na te same partie, nie widzą innych perspektyw i dają się omamić manipulantom. Oni nie mają dostępu do prawdziwej wiedzy. Pewien naukowiec powiedział: „nie można oczekiwać innych efektów, robiąc wciąż te same rzeczy, czyli nie można oczekiwać zmian głosując na ciągle te same partie.”

To właśnie ta grupa osób blokuje, nawet o tym nie wiedząc, szybkie przeprowadzenie zmian. To jest starsza grupa ludzi, nie korzystająca z internetu, tak zmanipulowana i zaprogramowana przez media, że nie można do tych ludzi dotrzeć. Oni są jak skała, oni są zaprogramowani. Nie zdają sobie sprawy z tego, jak wielką krzywdę, czynią swoim dzieciom i wnukom. Uważają się za najmądrzejszych i nie pozwalają nic sobie powiedzieć, uważają że pozjadali wszystkie rozumy…. Tymczasem czas leci, nowe pokolenie wyrasta… i wciąż nie ma perspektyw na życie.

Jeśli tak dalej pójdzie i pokolenie ludzi starszych się nie opamięta, to zmiany mogą nastąpić dopiero wtedy, jak ci ludzie poumierają, bo następne pokolenie to już pokolenie internetowe – oni wiedzą jak naprawdę sprawy się mają bo mają dostęp do prawdziwych informacji. Tylko czy wtedy, kiedy ci starsi ludzie wymrą, nie będzie za późno aby ratować Polskę i przyszłosć naszych dzieci i wnuków??

Dlatego proszę Państwa, musimy się maksymalnie uaktywnić!! Zachęcam wszystkich: Wydrukujcie po kilka stron biuletynu internetowego i rozdajcie proszę osobom starszym które znacie. Tym sposobem pomożecie im uzyskać prawdziwą informację, czego efektem będzie oddanie głosów na prawdziwych polskich patriotów w jesiennych wyborach (nie mam na myśli zjednoczonej prawicy jaka jest w tej chwili lansowana w mediach głównego ścieku >>> według mnie to są pseudopatrioci). Ja mówię o prawdziwych patriotach – antysystemowcach – którzy prawdopodobnie połączą się razem i stworzą oddolną listę społeczną do jesiennych wyborów!! Jeśli udałoby się obudzić ludzi starszych i uświadomić ich jak są manipulowani – to być może przejrzą na oczy i zagłosują oni na tych właśnie antysystemowców – prawdziwych patriotów – to byłby już WIELKI KROK ZO ZMIAN.

Bo jedynie nasi kandydaci antysystemowi (prawdziwi patrioci) są w stanie zrealizować prawdziwe zmiany, gdyż nie są oni uzależnieni od układów korupcyjnych istniejących w sejmie. Biuletyn internetowy można ściągać ze strony: www.biuletyninternetowy.wordpress.com     TG

p.s.

Jeśli uważacie Państwo, że ta informacja może być dla kogoś użyteczna, to uprzejmie proszę o przekazanie jej dalej, bądź upublicznienie jej blogach, facebookach czy stronach internetowych. Chodzi o to aby nasze społeczeństwo zostało jak najszybciej uświadomione. Bo tylko ludzie uświadomieni w prawdzie, podejmują właściwe działania i korzystne dla siebie i społeczeństwa decyzje.

Zapraszamy również na stronkę www.biuletyninspiracyjny.wordpress.com gdzie możecie państwo ściągnąć biuletyny w formie pdf

Jeśli zechcielibyście Państwo dołączyć do AKCJI: „Ocal babcię przed bronią MRU i dziadka też” to zachęcamy do odwiedzenia stronki www.biuletyninternetowy.wordpress.com tam też znajdziecie wszystkie numery BIULETYNU INTERNETOWEGO w formacie pdf do wydrukowania i rozdania osobom starszych, które nie mają dostępu do internetu.

Rispondi

Effettua il login con uno di questi metodi per inviare il tuo commento:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione / Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione / Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione / Modifica )

Google+ photo

Stai commentando usando il tuo account Google+. Chiudi sessione / Modifica )

Connessione a %s...