AFERA KATOWICKA – SZANSĄ NA ODZYSKANIE SUWERENNOŚCI?!

Szanowni Państwo!

Piszę w momencie kiedy sytuacja na polskiej scenie politycznej zmienia się  jak w kalejdoskopie i wszystko się jeszcze może zdarzyć, łącznie z zamachem stanu bądź wprowadzeniem stanu wojennego.  Pan Stonoga wrzucił niedawno na ruszt aferę katowicką.  Jak się wydaje polskie?? urzędy sądownicze nie były nią zbytnio a może wcale zainteresowane, wręcz próbuje się wszystko zamieść pod dywan.

Tutaj fragment ze strony internetowej odnośnie tej sprawy: http://www.monitor-polski.pl/koniec-pis-i-po-stonoga-o-naradzie-szefostwa-abw-premiera-i-szefow-resortow-silowych/

„Można przypuszczać, że sytuacja zmienia się z godziny na godzinę i układ zacznie się sypać. Kluczem jest stanowisko służb, które ustawiają arenę polityczną. Oto co zamieszczono godzinę temu na stronie Stonogi na Facebooku: „Kulisy prześladowania mnie są szokujące. Wielu z Was, którzy lajkujecie ten profil pracuje w różnych miejscach. Tak się szczęśliwie dzieje,że jedni w sądach drudzy w prokuraturach CBA czy ABW nie mówiąc już o KPRM czy Sejmie.  W ubiegły wtorek miała miejsce niecodzienna narada szefostwa ABW, Premier i szefów resortów siłowych. Omawiano tylko jedną sprawę.  Była to sprawa wpływu na wyniki wyborów parlamentarnych w przypadku podjęcia zdecydowanych działań prawnych prokuratury w sprawie układu katowickiego. Zdaniem referenta (ABW) ujawnienie i rozpoczęcie śledztwa w chwili obecnej mogłoby spowodować istotne zamieszanie na scenie politycznej po wyborach. Z relacji mego informatora wynika,że ABW stoi na stanowisku, że uruchomienie publicznego śledztwa spowodowałoby wyeliminowanie PO i PiS z życia publicznego i przekazanie administrowania państwem Stonodze Kukizowi i Korwinowi. Służby stoją na stanowisku,że SKiK nie mają dostatecznego zaplecza politycznego i merytorycznego do zarządzania państwem. Warto podkreślić, że nawet Jarosława Kaczyńskiego ściągnięto z urlopu na którym przebywał.”

Z powyższej sytuacji wnioskuję, iż mamy w historii dobry moment aby odzyskać SUWERENNOŚĆ.  Pan Stonoga otwarł nam drzwi do tej szansy na wolność. Czy z niej skorzystamy??? To zależeć będzie od nas samych oraz od naszych antysystemowych przywódców.  Najlepiej by było aby się zjednoczyli… jeśli oni się nie zjednoczą, to musimy zrobić to bez nich – my zwykli ludzie – szaraczki.

Jeśli uda się rozpowszechnić informacje o tej aferze i udostępnić je szerszej rzeszy społeczeństwa, to wtedy istniejący układ partyjny straci wielu swoich zwolenników.  Na chwilę obecną wszelkie ściekomedia albo manipulują informacjami o tej aferze, albo też omijają temat.  Ci wyborcy, którzy dowiedzą się od nas o tej aferze, zagłosują wtedy na komitety antysystemowe.  To jedyna nasza droga, jeśli nie ma zjednoczenia wśród liderów środowisk antysystemowych.  Chodzi o to, by jak najwięcej ludzi dostało się do sejmu ze środowisk patriotycznych.

Proponuję zatem podpisywać się na listach poparcia wszystkich ugrupowań antysystemowych, z tego co mi wiadomo to jest to możliwe i dozwolone.  Jak już wszystkie ugrupowania zbiorą podpisy poparcia i zaproponują nam swoich kandydatów na posłów do sejmu, to wtedy zastanowimy się na których z nich głosować.  Nie wiem czy jest lepsza strategia w tej chwili do działania.TG

Moje wnioski odnośnie zbierania podpisów

Bez względu na wszystko trzeba działać i podpisy zbierać.  Być może teraz wydaje się to bezsensowne, biorąc pod uwagę sytuację, ale za każdym razem gdy ktoś usłyszy że istnieje taki a taki komitet wyborczy, będzie to osiągnięcie w postaci reklamy…. i nadzieją do sukcesywnych działań przyszłościowych.  Już nawet sama nazwa, która będzie wydrukowana na milionach kartek wyborczych, będzie reklamą, bez względu na to jaki kto osiągnie wynik w wyborach. Potraktujmy to jako działania promocyjno – reklamowe. Nawet jeśli nie ma szans na wygranie teraz, to może mimo wszystko uda się kogoś wprowadzić do sejmu, a już ten ktoś zacznie drążyć skałę.  W następnych wyborach, kiedy ludzie zawiodą się na wybranych w tych wyborach politykach, a będą już znali ugrupowania antysystemowe, to wtedy sytuacja może się zmienić na naszą korzyść.  Oprócz tego, my nie wiemy ile czasu ten nowy rząd przetrwa…. może się tak też zdarzyć, iż rząd padnie i wtedy odbędą się przyspieszone wybory.

W każdym razie róbmy co możemy. Przecież listę poparcia można podpisać każdemu komitetowi… więc dlaczego nie poprzeć ich wszystkich którzy są przeciwko systemowi, podpisując się na kartach, a przy wyborach zdecydujemy na kogo głosować.TG

Rispondi

Effettua il login con uno di questi metodi per inviare il tuo commento:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione / Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione / Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione / Modifica )

Google+ photo

Stai commentando usando il tuo account Google+. Chiudi sessione / Modifica )

Connessione a %s...