Uchodźcy? Emigranci? NIE! To islamscy najeźdźcy i agresorzy!

Zachęcam wszystkich Państwa do odsłuchania wystąpień naszego polskiego Profesora filozofii Bogusława Wolniewicza, który jasno i dobitnie analizuje sytuację najazdu islamistów na Europę. Linki pod koniec artykułu który jest streszczeniem tych wystąpień – wybrane zostały fragmenty wystąpień:
Winni najazdu islamskich agresorów na Europę – w kolejności od największej winy:

1. Angela Merkel – To jest główna winowajczyni tej katastrofy / najazdu Islamiskich agresorów na Europę – zwanych dla zmylenia przeciwnika – uchodźcami. Przez te 10 lat rządów w Europie, Angela Merkel nie zrobiła nic, by najazdowi obcych ludów na Unię zapobiec. Teraz jest przerażona tym co się stało i do czego dopuściła i tym że wyraźnie nie wie co ma robić. Szantażuje nas Polaków, byśmy robili to samo czyli ściągnęli to samo nieszczęście na Polskę, co ona ściągnęła na Niemcy.
2. Rada Europejska – która jest właściwą władzą w Uni i stanowi ogół premierów państw Uni. Ale premier premierowi nierówny. Najsilniejszym premierem jest premier Niemiec. To Niemcy wodzą rej w Radzie Europejskiej – od dziesięciu lat to Angela Merkel.
3. Władze Uni Europejskiej – które nic nie zrobiły od wielu lat, żeby chronić granice Uni. Głównym odpowiedzialnym jest tu Komisja Europejska (lewactwo które umie tylko niszczyć) – to są urzędnicy wysokiego stopnia.

Jakie byłoby możliwe rozwiązanie?
1. Jasno określić sytuację i ogłosić: To jest atak Islamu – to jest atak ludów Afryki i Azji na Europę.
2. Ogłosić dla Europy Stanu Oblężenia
3. Zmienić kierownictwo Uni

Po tych trzech podstawowych krokach, należałoby:

4. Zamknąć zewnętrzne granice Uni siłą zbrojną – wojskiem a nie policjantami.
5. Zawiesić bezterminowo prawo azylu – także dla tych co już tu w Uni są, a którzy znaleźli się na terenie Uni nielegalnie.
6. Zamknąć wewnętrzne granice Uni dla wszystkich którzy nie są jej obywatelami.

Po wstępnym opanowaniu sytuacji należałoby:

7. Przeprowadzić akcję wysiedleńczą agresorów. Zacząć wysiedlać wszytkich tam, skąd przybyli – do tego kraju z którego przekroczyli do nas granicę.
8. Ogłosić wszem i wobec całemu światu, że wszelki opór wobec zarządzeń unijnych wydawanych w okresie stanu wyjątkowego, będzie łamany według reguł stanu wyjątkowego.

Co winna zrobić Polska?
1. Odmówić przyjmowania uchodźców
2. Włączyć się w działania Uni, które rokują rzeczywiste, realne rozwiązanie problemu, a nie w te, które są działaniami tylko na pokaz dla opiniii publicznej i które powodują przesuwanie problemu na inne niewinne nacje.
3. Przeciwstawić się paliatywom np. takim jak przyjęcie 2 tysięcy agresorów, bo to nic nie rozwiązuje. Fraszka Sztaudingera pasująca do Angeli Merkel i Kopacz: „Uradziła baba z babką – trzeba gówno przykryć czapką”.

linki do wykładów:

Rispondi

Effettua il login con uno di questi metodi per inviare il tuo commento:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione / Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione / Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione / Modifica )

Google+ photo

Stai commentando usando il tuo account Google+. Chiudi sessione / Modifica )

Connessione a %s...