LEGALNY PRZYCZÓŁEK OBCYCH NA TERENACH POLSKICH?

 “minister Macierewicz (…) Zaznaczył, że obrona terytorialna kraju nie zastąpi dozbrojenia armii, jak i sojuszy. Podkreślił, że głównym zadaniem związanym z sojuszami jest doprowadzenie do tego, by warszawski szczyt NATO w lipcu 2016 r. – podjął kierunkową decyzję o możliwości stacjonowania na terenie RP oddziałów i baz naszych sojuszników.” więcej:

http://mon.gov.pl/aktualnosci/artykul/najnowsze/2015-11-25-o-najwazniejszych-zadaniach-mon-na-posiedzeniu-skon/

Czy w najbliższej przyszłości na terenach polskich powstanie legalny amerykańsko-żydowski przyczółek z możliwością jego ekspansji w przyszłości? To zależy OD NAS TERAZ czy na to pozwolimy, czy też to zablokujemy!

W przyszłym roku jest planowane wprowadzenie 15.000 żołnierzy wojsk amerykańskich do Polski pod nazwą wojskowej operacji ANAKONDA-16.

Całkiem niedawno udało nam się w końcu wyekspediować wojska rosyjskie z Polski i jeszcze nie nauczyliśmy się rozumu. Znów będziemy sobie wprowadzać kolejne obce wojska do kraju?! Mało mamy ukrytej agentury obcych państw w zarzadzaniu Polską?!

Najwidoczniej te agentury już nie wystarczają żeby nas kontrolować, to pewnie dlatego wysyłają na nas teraz swoje wojska!

SZANOWNI RODACY jeśli nie chcemy aby na naszym terenie z powodu naszej nieuwagi i niewiedzy, powstawały jurysdykcje obcych państw, musimy natychmiast domagać się od rządu:

1.Skasowania ustawy 1066 która pozwala wprowadzać obce wojska na nasz teren

2.Zdecydowanego powiedzenia przez rząd NIE roszczeniom żydowskim

3.Rząd powinien jak najszybciej przegłosować ustawę umożliwiającą Polakom nie tylko POSIADANIE ale i NOSZENIE broni przy sobie. Naród wolny to naród uzbrojony.

JEŚLI OBECNY RZĄD NIE ZREALIZUJE W NAJBLIŻSZYM CZASIE TYCH NASZYCH POSTULATÓW TO ZNACZYŁOBY TO ŻE NIE JEST TO NASZ POLSKI RZĄD!

Do napisania poniższego artykułu zainspirowało mnie wystąpienie Grzegorza Brauna:

„GRZEGORZ BRAUN – REWELACJA ! – Geopolityka polska 2015/2016 – szanse i zagrożenia”

https://www.youtube.com/watch?v=GwoyO_YehE4

do którego załączam moje poniższe dywagacje – czy mogą mieć sens ? Oceńcie sami!

W związku z dramatyczną sytuacją Izraela, który jest otoczony przez kraje arabskie i który może być przez nie zniszczony w każdej chwili, istnieje realna możliwość (a może i plan) że Izrael stworzy sobie bazę na stałym lądzie i to prawdopodobnie być może jest już planowane w Polsce. Teren taki byłby wyłączony z jurysdykcji polskiej. Powstałoby wtedy państwo w państwie jak np. San Marino. Takich wysepek mogłoby powstać na terenie Polski wiele, np. wokół niektórych miast (czy takim miastem w jakimś sensie jest już Wrocław? A może Kraków?). Być może tereny o wyłącznej jurysdykcji obcej np.żydowskiej? już istnieją w Polsce, tylko że my o nich nie wiemy. Warto byłoby to sprawdzić jeśli ktoś ma dostęp do takich dokumentów.  Przychodzi mi na myśl np. to Muzeum Żydów w Warszawie, które mnie osobiście nasuwa na myśl gmach parlamentu, biorąc pod uwagę jego wielkość,  okazałość, sposób zabezpieczenia jego ścian, miejsce gdzie to Muzeum jest wybudowane itd. Czyżby to muzeum żydowskie było budowane z jakąś zaplanowaną konkretną funkcją w przyszłości?  Gdzieś na internecie spotkałam się też z informacją że być może tereny obozu w Oświęcimiu są już pod jurysdykcją żydowską, albo miały być oddane pod tę właśnie jurysdykcję żydowską, ale to może być plotka. Osobiście nie mam możliwości sprawdzić tych informacji, dlatego piszę ten artykuł aby ludzie którzy mają dostęp do odpowiednich dokumentów i mogą to sprawdzić, sprawdzili to! I upublicznili! To nie może być tak, żeby przy niewiedzy społeczeństwa powstawały jakieś obszary obcej jurysdykcji na terenach polskich! Nie piszę tutaj o ambasadach.

W przyszłym roku rzekomo jest planowane wprowadzenie 15.000 żołnierzy wojsk amerykańskich do Polski pod nazwą wojskowej operacji ANAKONDA-16

Amerykanie przyspieszają kroku… a nasi akceptują?????

“W środę na prośbę ambasadora USA Paula Jonesa odbyło się w resorcie obrony narodowej spotkanie z ministrem Antonim Macierewiczem. Rozmowa dotyczyła wyzwań dla NATO na wschodniej i południowej flance sojuszu, w kontekście wzmocnienia bezpieczeństwa Polski. Dużo uwagi poświęcono przyszłorocznemu szczytowi NATO w Warszawie i konieczności podjęcia decyzji rozwijających dotychczasowe formy zakotwiczenia struktur i zdolności sojuszu, w szczególności  obecności wojsk NATO i USA w Polsce. Rozmowa przebiegła w atmosferze zbieżności prezentowanych stanowisk i zamierzeń na przyszłość.”

http://mon.gov.pl/aktualnosci/artykul/najnowsze/2015-11-25-polsko-amerykanskie-rozmowy-w-mon/

Otóż chodzi o to, że my nie wiemy w czyim interesie te wojska tutaj przybędą i czyich interesów będą bronić.  Być może, a może na pewno będą miały tutaj bazy wojskowe, a wtedy będzie to teren pod obcą jurysdykcją. Polacy nie będą mieli wstępu na taki teren. I to może być ten właśnie przyczółek, ten materialny namacalny legalny „zalążek” obcego państwa na naszym terenie. Czy byłby to zalążek państwa amerykańskiego – kolejnego legalnego jego stanu?  Czy też zalążek legalnego państwa izraelskiego w przyszłosci? To możemy odkryć dopiero wtedy kiedy będzie za późno aby cokolwiek zrobić i się temu przeciwstawić!

Niewielu być może z Was wie, że Niemcy miały i mają na swoim terenie do dzisiaj stacjonujące wojska amerykańskie i do tej pory nie są w stanie ich się pozbyć!

Dlatego zdajmy sobie sprawę z tego, że jak wojska amerykańskie do nas wejdą to:

Po pierwsze będziemy musieli te wojska utrzymywać. A ja uważam, że skoro mielibyśmy utrzymywać 15.000 wojskowych amerykańskich to dlaczego nie zwiększymy polskiego kontyngentu wojskowego o te 15000 naszych polskich żołnierzy? Moglibyśmy używać tego amerykańskiego sprzętu jeśli już Amerykanom zależy na tym żeby nam ten sprzęt sprzedać, ale WARA DO INSTALACJI OBCYCH AMERYKAŃSKICH A MOŻE  W PRZYSZŁOSCI IZRAELSKICH ŻOŁNIERZY W POLSCE!!!  Co nasz żołnierz to nasz – a nie amerykański!  No i nie wprowadzajac amerykańskich wojsk nie ryzykowalibyśmy tego zalążka przyczółku obcej jurysdykcji na naszym polskim terenie!

Po drugie Te wojska amerykańskie (a może to będą pod przykrywką wojska innych wrogich nam nacji?) już stąd nigdy nie wyjdą bo będą tutaj legalnie.

Po trzecie Te wojska amerykańskie, a kto to wie może w przyszłosci i inne sojusznicze amerykanom wojska, mogłyby nas w dalszej przyszłosci zaatakować od wewnątrz, w celu rozszerzenia ich jurysdykcji, aby mogli spokojnie zainstalować swoją ludność na naszym terenie.

Po czwarte W końcu udało nam się wyekspediować wojska rosyjskie z Polski i jeszcze nie nauczyliśmy sie rozumu?!  Znów będziemy sobie wprowadzać kolejne obce wojska do kraju? Mało mamy ukrytej agentury obcych państw w zarządzaniu Polską? Najwidoczniej te agentury już nie wystarczają żeby nas kontrolować, to dlatego pewnie wysyłają na nas teraz swoje wojska!

Historia się powtarza! Ile razy jeszcze będziemy musieli przerabiać tę samą lekcję! Już taki błąd popełniliśmy w roku 1227 kiedy to Konrad Mazowiecki sprowadził Krzyżaków do Polski. Efekty wszyscy znamy! Czy ten nasz rząd popełni ten sam błąd sprowadzając obce wojska do Polski?!

Być może ten diabelski plan opisany przez mnie powyżej jest wyolbrzymiony…  zbyt wyimaginowany… ale nie niemożliwy do zrealizowania!!! pamiętajmy że taki plan wprowadza się w życie dziesiątkami lat,  małymi kroczkami…  niezauważalnie.. diabeł i pewne wrogie nam nacje mają czas…

SZANOWNI RODACY W związku z zaistniałą sytuacją musimy natychmiast domagać się od rządu:

1.Skasowania ustawy 1066 która pozwala wprowadzać obce wojska na nasz teren

2.Zdecydowanego powiedzenia przez rząd NIE roszczeniom żydowskim

3.Rząd powinien jak najszybciej przegłosować ustawę umożliwiającą Polakom nie tylko POSIADANIE ale i NOSZENIE broni przy sobie. Naród wolny to naród uzbrojony.

Petycja w sprawie prawa do posiadania przez Polaków broni:

http://maxkolonko.com/main/mmk/

Decyzja pozytywna Izraela w sprawie powszechnego legalnego dostępu do broni zwykłych obywateli:

http://www.theblaze.com/stories/2015/10/14/israel-calls-citizen-gun-owners-a-force-multiplier-against-terrorism-eases-gun-license-rules/

Decyzja pozytywna Rosji w sprawie powszechnego dostępu obywateli do broni w celu obrony własnej:

https://www.rt.com/news/206703-russia-guns-self-defense/

Więcej info na temat mitów co do broni:

https://akademiaszczescboze.wordpress.com/2015/11/23/aktualnosci-i-ogloszenia/

Spotkanie szefa MON z gen. Benem Hodgesem

http://mon.gov.pl/aktualnosci/artykul/najnowsze/2015-11-26-spotkanie-szefa-mon-z-z-gen-benem-hodgesem/

“W czwartek przed południem na prośbę gen. Bena Hodgesa, dowódcy Wojsk Lądowych USA w Europie, odbyło się spotkanie w Ministerstwie Obrony Narodowej z ministrem Antonim Macierewiczem.Była to bardzo dobra rozmowa. Szczegółowo omówiono potrzeby wojsk amerykańskich w Polsce, wzmocnienie ich obecności, w tym założenia ćwiczeń pk. Anakonda.
Obaj rozmówcy wyrazili jednomyślność stanowisk wobec najbliższych zadań armii polskiej i amerykańskiej na terenie Europy.”

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę nowemu rządowi rozwagi w działaniu a nam obywatelom chęci do realnego działania!  Bo jeśli rząd zmierzy się z wrogiem to musi mieć naród za sobą!  Powiem więcej: to naród powinien wystąpić ze swoimi inicjatywami aby rząd miał wymówkę w pertraktacjach z obcymi że nie może podjąć pewnych zobowiązań gdyż naród jako suweren na to się nie godzi! A wiadomo że w Polsce jest demokracja! Jeśli więc żyjemy w terrorze demokracji to korzystajmy z przysługujących nam Praw!

Czy państwo żydowskie planuje powrót Judeopolonii?

TG

p.s. komentarz znaleziony w sieci:

Polska I Polacy To Wg. Waszyngtonu Tacy WASALE, Których Należy UŻYWAĆ … said

Decyzja o wysłaniu Polskich Żołnierzy, aby brali w napaści na Syrje zapadła w Waszyngtonie BEZ udziału kogo kolwiek z „rządu warszawskiego”.

Victoria Nuland, współpracowniczka szefa amerykańskiej dyplomacji, przyleciała do Warszawy 2 lutego 2016r BEZ jakiego kolwiek zaproszenia z polskiej strony w celu WYMUSZENIA udziału Polski w tej kolejnej żydo-amerykanskiej awanturze.
Ta żydówa z USA zachowuje się jak by ona była PREMIEREM rządów w Europie i o tak, sobie będzie wydawac POLECENIA wszystkim ministrom MSZ-u z krajów Europy Wschodniej, czyli tak jakby to ona by była jego szefem nawet WSZYSTKICH Premierów w Europie.

WYOBRAŻACIE jaka ona będzie BEZCZELNA i agresywna, lub jej zastępcy jeśli na teren Polski wpuścimy tych zabijaków US Military, to oni bez wahania przyjadą na czołgach SPACYFIKOWAĆ Warszawę, jeśli nie będziemy dawac sie RABOWAĆ żydo-amerykanskim bank-sterom czego nawet nie robiła w PRL-u Armia Czerwona ZSRR stacjonująca w Polsce.

Ponad to celem tego najazdu V.Nuland na „rząd warszawski” było WYMUSZENIE udostępnienia polskiego terytorium w Polsce dla założenia ok. 10 baz dla wojskowych zabijaków US w Polsce.

Wyczytałam kilka tygodni temu na kartach internetowych fińskiego MSZ-u jak Finowie byli zaskoczeni i oburzeni, gdy nagle na jesieni 2015 roku pojawiła się żydówka amerykanska V.Nuland też NAGLE BEZ zaproszenia w Helsinekach, która pod różnymi sznatażami WYMUSIŁA zorganizowanie manewrów wojskowych na terenie Finlandii, tak aby tam pod POZOREM takich wspólnych manewrów, przyjechały zabijaki US army i tam pozostali na stałe.

Okazuje się że ok. 100 baz wojskowych US Army w Niemczech tym agresywnym Ynkesom nie wystarcza.

ZAPAMIETAJCIE to sobie że US Military NIGDY samodzielnie nie opuściło czyjegoś terytorium, a jak zostali zmuszeni do opuszczenia to NIE pozostawiali kamienia na kamieniu, organizują zamach stanu, wysadzają w powietrze tak jak w Iraku lub Afganistanie. Taka jest ich natura.

Prawie wszyscy mafozi polityczni z Waszyngtonu, a w tym też Victoria Nuland traktuje państwa w Europie Wschodniej jak państwa WASALNE wobec USA, bez szacunku, które o tak sobie INSTRUMENTALNIE, które oni będą przestawiać jak PINKI na ich szachownicy w interesie OLIGARCHÓW żydowskich lub zalegalizowanych żydo-banksterów z New Yorku grasujących wszędzie na Świecie.

Oni przymuszają do używania nadrukowanych bez pokrycia US żydowskich dolarów w handlu miedzynardowym, bo dopiero wtedy ta makulatura nabiera wartości. Jak ktoś tego nie robi to oni ZABIJAJA kaj Husejna lyb Kadafiego …też przymuszają do brania ich pożyczek z cyferek ich ekraników monitorów …

Od 2-ch miesięcy podczas mojego oglądania rządowej specjalnej TV c-span.org w USA systematycznie dyskutowano w Kongresie i Senacie, aby Polskę i inne Kraje PRZYMUSIĆ do dostarczenia wojska tych krajów do batalii lądowej przeciw ISIS w Iraku, Syri i Libji, a US Air Forces by tylko prowadził działania z powietrza.

Z tych ich dyskusji wygladało, że polski żołnierz czyli Polacy mają być URZYCI Jako MESO armatnie na ląndzie w potyczkach z ISIS.

Ponadto też dyskutowano utworzeniu 5 baz wojskowych w Polsce, gdzie ma stacjonować co najmniej 25 tysięcy US żołnierzy na UTRZYMANIU przez polskiego podatnika !

Koniecznie obejrzyjcie debatę – dyskusje w ich Komisji Kongresowo-Senackiej na ten temat odbytej 9 lutego 2016r pod tytułem:

„Global Threats”
Director of National Intelligence James Clapper testified before the Senate Armed Services Committee, providing an annual assessment of top global threats. He said homegrown attacks by ISIS* pose the most significant threat to Americans at home and the terrorist group would continue plotting against U.S. interests overseas. Director Clapper said North Korea had expanded its Yongbyon uranium enrichment facility and restarted a plutonium reactor that could start recovering spent fuel in weeks or months. Defense Intelligence Agency Director Lieutenant General Vincent Stewart also provided testimony.
* The Islamic State of Iraq and Syria (ISIS), the Islamic State of Iraq and the Levant (ISIL), or DAISH/DAESH in Arabic is a militant group that has called itself the Islamic State.

link:

http://www.c-span.org/video/?404436-1/james-clapper-testimony-global-threats

Ponadto warto poczytać i obejżec jak kandydaci na prezydenta INSTRUMENTALNIE traktują Europe Wschodnia , a wtym zwałszcza Polskę i Polaków których oni będą UŻYWAC do robienia swojej imperialnej polityki waszyngtońskiej:

„Presidential candidate Carly Fiorina calls for ‚rebuild’ of 6th US Fleet” :
September 16, 2015

” (…) The U.S. Navy’s 6th Fleet operates warships in the Atlantic and Mediterranean, and is already a growing command. While it wasn’t clear whether this was a literal request for sending more ships to the in the Mediterranean, Fiorina added additional measures would include rebuilding the missile defense system in Poland, stationing more troops in Germany, and conducting „regular, aggressive military exercises in the Baltic states . . .”

http://www.upi.com/Business_News/Security-Industry/2015/09/17/Presidential-candidate-Carly-Fiorina-calls-for-rebuild-of-6th-Fleet/5001442508087/

Rispondi

Effettua il login con uno di questi metodi per inviare il tuo commento:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione / Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione / Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione / Modifica )

Google+ photo

Stai commentando usando il tuo account Google+. Chiudi sessione / Modifica )

Connessione a %s...