WOJNA DUCHOWA TRWA – ATAKI ODSZCZEPIEŃCÓW NA POLSKI KOŚCIÓŁ KATOLICKI

Nasze lenistwo i nasza niewiedza: to dwa oręża przeciwników Kościoła Katolickiego i Papieża.

W chwili obecnej, w Polsce, ale również i na świecie, możemy obserwować zmasowane ataki na Kościół Katolicki. Wojna duchowa trwa.  Szczególnie jest to widoczne na internecie gdzie zwykli ludzie, którzy w ogóle nie znają swojej religii katolickiej, a często jej w ogóle nie praktykują, nie są też teologami ani znawcami niuansów religijnych, włączają się w spory religijne, gdzie oczywiście polegają i dają się zwieść przeciwnikowi przechodząc na jego stronę, ba! walcząc ramię w ramię wraz z nim!

Wiele osób krytykuje Papieża oraz stawia ciągle zarzuty Kościołowi, nie wiedząc o tym, iż tak działając, stają się pożytecznymi idiotami, z których tylko diabeł ma dobry pożytek.

Ludzie już tak zdurnieli i spysznieli, że nie są w stanie wychwycić tego, że ich podejście jest efektem kilkuwiekowego wpływu Lutra na świadomość ludzką na całym świecie. Ci tak walczący z Kościołem Katolickim ludzie, którzy nazywają siebie katolikami, nie zdają sobie sprawy z tego, że tak naprawdę stają się protestantami.

Ta wojna jest zbyt skomplikowana dla zwykłego zjadacza chleba, któremu nie chce się przeczytać przydługich artykułów na internecie a co dopiero studiować dogmaty religijne aby móc zorientować się rzeczywiście w sytuacji i odkryć prawdę. I wtedy dyskutować.

Tymczasem ofensywa zła idzie w najlepsze, podsuwając katolikom spreparowane zmanipulowane antykościelne krótkie treści religijne w pigułce, dla tych właśnie którym nie chce się zagłębiać w wieloletnią naukę, aby rzeczywiście zrozumieć dogmaty kościelne i swoją własną religię.

Jeśli ludzie nie opamiętają się i nie zrozumieją w czym tak naprawdę uczestniczą i w czyim interesie walczą z Kościołem Katolickim i z Papieżem, to droga do rozłamu w Kościele Katolickim jest otwarta.

Rada:

Zanim napiszecie lub rzekniecie słowo przeciwko Kościołowi i Papieżowi, zastanówcie się komu służycie i kto was chrzcił, oraz czy chcecie pozostać katolikami czy też preferujecie protestantyzm czyli służbę u diabła.

Dla tych, którzy szczerze poszukują prawdy, polecam wykłady księdza Prof. Guza LINK:

https://akademiaszczescboze.wordpress.com/informacje-2/

Ale czy komuś się zechce tego słuchać i….. sięgać do źródeł po prawdę??? Większości ludzi oczywiście nie! Wygodniej przecież jest krytykować, podpierając się płytkimi zmanipulowanymi informacjami z internetu w pigułce!

Apel:

Po pierwsze: nie szkodzić! Nie  włączajmy się w dyskusje o sprawach, których dobrze nie znamy i których głębszego sensu nie rozumiemy! Takie dyskusje niech prowadzą między sobą teolodzy, filozofowie, biskupi – ale nie my zwykli katolicy! Bo tylko oni mają odpowiednią głęboką wiedzę i są w stanie odeprzeć ataki antykościelnego wroga! Nie utrudniajmy im tego zadania walcząc z Papieżem i Kościołem Katolickim,  a tym samym stając po stronie zła!

Dla tych, którzy poszukują prawdy:

http://www.fronda.pl/a/kowalczyk-sj-o-prawdziwej-i-falszywej-obronie-tradycji-wazne,65100.html

http://www.fronda.pl/a/falszywa-poboznosc-rodzi-rozlam,65076.html

TG

Rispondi

Effettua il login con uno di questi metodi per inviare il tuo commento:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione / Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione / Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione / Modifica )

Google+ photo

Stai commentando usando il tuo account Google+. Chiudi sessione / Modifica )

Connessione a %s...