DLACZEGO JEST JAK JEST? WYBORY SAMORZĄDOWE NASZĄ SZANSĄ!

Dlaczego jest jak jest?  Dlaczego władze centralne i lokalne wciąż nas wykorzystują i klepiemy biedę?

Dlatego, że większość ludzi w Polsce:

Nie znajduje czasu na konkretne działania w celu poprawy sytuacji! Zamiast działania preferuje narzekanie! Nie angażuje się w życie polityczne! Nie angażuje się w życie społeczne! Mówi że jest apolityczna! Mówi że polityka ich nie interesuje! Nie chce się narażać – niech robią to inni! Preferuje wygodne siedzenie przed telewizornią lub internetem! Nie myśli o przyszłości swoich dzieci i  wnuków! Jest egoistami zadającymi w kółko to samo pytanie: A co JA z tego będę miał?

CZAS TO ZMIENIĆ!

Ta nasza polska bezczynność i bierność jest absolutnie nieuzasadniona i niewskazana. Ludzie nie myślą o przyszłych pokoleniach, o swoich dzieciach – żyją chwilą obecną klepiąc coraz większą biedę. Oczywiście zaraz pojawią się głosy że manipulacja, telewizja ściekowa, radio kłamliwe itd… ale … zaraz zaraz przecież każdy ma swój rozum, po to żeby go używać. Wyłącz telewizję i włącz myślenie!

Nadchodzi odpowiedni czas, aby uruchomić rozum i zacząć konkretnie działać! Każdy z nas! Światłe jednostki nie mogą wiele zdziałać jeśli działają bez pieniędzy i głównych mediów, a to są jedyni patrioci którzy są w stanie dokonać rzeczywistych zmian na lepsze. Każdy z nas powinien więc angażować się OBOWIĄZKOWO w następnych wyborach samorządowych. Trzeba odzyskać kontrolę na władzami samorządowymi. SPOŁECZEŃSTWO MUSI ZACZĄĆ KONTROLOWAĆ WŁADZĘ RÓWNIEŻ I TĘ LOKALNĄ!

CO I JAK MOŻE ZROBIĆ KAŻDY Z NAS?

Przede wszystkim należy dołączyć do odpowiadającego nam najbardziej lokalnego ugrupowania antysystemowego (KUKIZ, KORWIN, KNP, RUCH NARODOWY I INNE). Następnie włączyć się w przygotowania takiej grupy do startu w kolejnych wyborach samorządowych, które prawdopodobnie mogą odbyć się już na jesieni tego 2016 roku. Zatem jest bardzo mało czasu, szczególnie dla ludzi którzy do tej pory nie zajmowali się praktyczną polityką.

Tutaj artykuł:

WYBORY SAMORZĄDOWE – JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ

https://akademiapolityczna.wordpress.com/2016/02/14/wybory-samorzadowe-jak-sie-przygotowac/

TG

Rispondi

Effettua il login con uno di questi metodi per inviare il tuo commento:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione / Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione / Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione / Modifica )

Google+ photo

Stai commentando usando il tuo account Google+. Chiudi sessione / Modifica )

Connessione a %s...