DUCHOWA OFENSYWA – ODZYSKAJMY BIBLIOTEKI!

AKCJA „Biblioteki – nasza wspólna sprawa!”

Szanowni Państwo,

W tej wojnie duchowej, aby wygrać, musimy podnieść świadomość wszystkich naszych rodaków. Podstawą zwycięstwa w tej wojnie jest wiedza NIE ZMANIPULOWANA, czyli PRAWDA! Dlatego musimy wykorzystać wszelkie kanały, aby dotrzeć do ludzi  i szerzyć właściwą wiedzę oraz prawdę.

Do tego celu zostały swego czasu stworzone biblioteki. Czy osiągają one teraz ten cel? Moja odpowiedź brzmi: NIE! Większość społeczeństwa wciąż pozostaje w uśpieniu!

Dlatego uważam, że powinniśmy naciskać na wszystkie biblioteki w Polsce, aby w końcu zaczęły wypełniać swoją misję, swój patriotyczny i narodowy obowiązek edukacji społeczeństwa, poprzez udostępnianie odpowiedniej na tę chwilę literatury. Wykonując swoją powinność, biblioteki nie powinny opierać się na błędnych ideologiach, lecz na prawdzie! Żądajmy od bibliotek konkretnych działań! W końcu im za to płacimy! Naciskajmy w całej Polsce na wszystkie biblioteki, aby zaopatrzyły się w odpowiednią dla tej chwili literaturę.

Poniżej treść listu do przesłania do każdej biblioteki w Polsce. Przesyłajmy im maile oraz publikujmy odpowiedzi na internecie. Został stworzony profil fejsowy:

https://www.facebook.com/Biblioteki-Nasza-Wspólna-Sprawa-1529884867314497/

Będzie on działał dopóki nie zostanie zablokowany przez system, a jeśli tak się stanie, to twórzcie nowe podobne profile lub blogi. Każdy niech się zajmie bibliotekami w swoim regionie i zdaje relację na internecie. Zasypujmy ich meilami, dzwońmy do nich. Przy okazji dowiemy się, po której stronie stoją bibliotekarze: czy po stronie systemu czy też po stronie narodu. Wielu z nich będzie się zasłaniać procedurami, brakiem funduszy, długim okresem oczekiwania itd. Zapytajcie ich wtedy ile naszych pieniędzy wydali na książki śmieciowe, które żadnej konkretnej wiedzy, wartości ani korzyści dla czytającego nie wnoszą (oprócz usypiania jego mózgu i myślenia), a być może szerzą wręcz błędne ideologie. Można też poprosić o listę wszystkich książek zamówionych przez daną bibliotekę w ostatnich latach i sprawdzić ich wartość informacyjną dla obywatela Polski, patrioty, katolika. Przypuszczam, że takowych książek ze względu na poprawność polityczną w ogóle nie zamawiano. Czy się mylę? Nieuświadomioną masą najlepiej się rządzi!

Poniżej treść listu do wysłania do wszystkich bibliotek w Polsce. Na końcu tekst w wordzie. List opublikowany również na profilu fejsowym:

https://www.facebook.com/Biblioteki-Nasza-Wspólna-Sprawa-1529884867314497/

Temat: AKCJA „Biblioteki – nasza wspólna sprawa!”

“Sprawdzam dostępność najnowszej literatury historycznej, wolnościowej i patriotycznej w bibliotekach w Polsce.”

Szanowni Państwo,

W związku z powyższą akcją, uprzejmie proszę o informację czy w Państwa bibliotece są dostępne niżej wymienione pozycje książkowe.  Wymienione poniżej książki są wartościowe historycznie dla Polaków, bo opisują prawdę, dla niektórych niestety niewygodną. Celem moim jest zachęcenie personelu bibliotecznego, do wprowadzenia wszystkich wymienionych książek do wszystkich bibliotek w Polsce. Akcja jest równocześnie testem na stopień patriotyzmu, narodowego przywiązania, oraz wolności personelu bibliotecznego w doborze najnowszej, właściwej w tym momencie historycznym, jak i naukowo i historycznie wartościowej literatury dla Polaków.

Lista książek do wdrożenia jak najszybciej w każdej szanującej się, postępowej, szerzącej prawdę i wolnej bibliotece:

„Metacybernetyka” autor: Józef Kossecki

„Naukowe podstawy nacjokratyzmu” autor: Józef Kossecki

„Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego” autor: Wojciech Sumliński

„Kto tu rządzi” autor: Grzegorz Braun

„Wolność gospodarcza – pierwszy filar społecznej gospodarki rynkowej” autor: Przemysław Czarnek

„Żydowskie lobby polityczne w Polsce” autor: Marian Bolesław Miszalski

„Traktat polityczno-filozoficzny” autor: W.J. Korab-Karpowicz

‘Wojna informacyjna – wojna nowej generacji” autor: Rafał Brzeski

„Węgierska droga do zwycięstwa” tom 1 i tom 2 autor: Jerzy Robert Nowak

„Ku stałemu ustrojowi państwa polskiego” autor: Edward Dubanowicz

„Czarna księga prywatyzacji 1988-1994 czyli jak zlikwidowano przemysł” autor: Ryszard Ślęzak

„Banksterzy. Kulisy globalnej zmowy” autor: Janusz Szewczak

Bardzo proszę o odpowiedź czy w Państwa bibliotece są dostępne wszystkie powyższe pozycje książkowe i w jakich ilościach, a jeśli ich Państwo nie macie, to proszę o jak najszybsze zakupienie tych książek do Waszych bibliotek.  Proszę również o informację na temat tego, kiedy te książki będą dostępne w Państwa bibliotece.

Akcja jest jawna i ma charakter listu otwartego. Ta korespondencja, wysłana do Państwa jak i otrzymane od Państwa odpowiedzi, czy też brak odpowiedzi, będą upubliczniane na internecie. Odpowiedź proszę wysłać na mojego maila z którego otrzymaliście Państwo tę wiadomość.

Z poważaniem

wpisać swoje imię i nazwisko

Poniżej list w wordzie:

Akcja biblioteki nasza wspolna sprawa

TG

Rispondi

Effettua il login con uno di questi metodi per inviare il tuo commento:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione / Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione / Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione / Modifica )

Google+ photo

Stai commentando usando il tuo account Google+. Chiudi sessione / Modifica )

Connessione a %s...