CZY TO BANKSTERZY CHCĄ INTRONIZACJI CHRYSTUSA NA KRÓLA WSZECHŚWIATA ZAMIAST NA KRÓLA POLSKI?

Z ogólnodostępnych informacji wynika, że zamiast intronizacji CHRYSTUSA na Króla POLSKI, ryzykujemy zgubną? dla nas intronizację zastępczą tj. Intronizację CHRYSTUSA na Króla WSZECHŚWIATA. Już nawet we wszelkich doniesieniach prasowych nie dodaje się w ogóle na jakiego króla będziemy intronizować Chrystusa. Pisze się „intronizacja Chrystusa na Króla” ale często nie dodaje się na jakiego. Jeśli już ktoś poszpera, to znajdzie że Chrystus najprawdopodobniej będzie intronizowany w Polsce na Króla WSZECHŚWIATA,  a nie na Króla POLSKI! Czy znów polegniemy i ciemny naród polski po raz kolejny da się oszukać?  Bo nie wie jakie konkretne konsekwencje może mieć ta subtelna zmiana?

Na spotkaniu I Zlotu Pobudki ksiądz Małkowski jasno zwracał na to uwagę: „Po mszy miała miejsce konferencja na której między innymi przemawiali: (…)Ks. Stanisław Małkowski, który przedstawił całą historię działań związanych z procedowaniem inicjatywy Intronizacji Chrystusa na Króla Polski. Ksiądz Małkowski zwrócił uwagę, że niektórzy biskupi nie są zbyt chętni tej intronizacji oraz że mówi się o intronizacji Chrystusa na Króla, ale nie dodaje się na Króla „Polski”. W tej sprawie mają się odbyć już niedługo kolejne rozmowy.”  Powyższy fragment pochodzi ze strony:

https://szczescboze.wordpress.com/2016/02/05/i-zlot-pobudki-30-31-stycznia-2016-roku-relacja/

Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego,  jak wielka to różnica, pomiędzy Intronizacją Chrystusa na Króla POLSKI, a Intronizacją na Króla WSZECHŚWIATA!  Pomijając już sam fakt, że przekazy Celiakówny były jasne, co do tego, że Chrystus powinien być intronizowany przez Polaków na Króla Polski a nie Wszechświata, to MY, Polacy, nie możemy decydować za wszystkie inne narody świata i wszechświata, intronizując Chrystusa na Króla Wszechświata w ich imieniu! Niech każdy naród odpowiada za siebie i podejmuje swoje własne decyzje! Na tym polega wolność i suwerenność narodów, którą MY Polacy powinniśmy uszanować! Na dodatek, intronizując Chrystusa na Króla Wszechświata, ryzykujemy ściągnięcie na siebie niebezpieczeństwa otwartej wojny z Islamem, którego wyznawcy na pewno nie pogodzą się z tym aktem intronizacyjnym!  A może komuś o wywołanie tej właśnie wojny chodzi?

Nic się nie dzieje bez przyczyny. Kto więc stoi za zmianą: intronizacji Chrystusa na Króla Wszechświata ZAMIAST na Króla Polski? Moim skromnym zdaniem: LICHWA I BANKSTERZY!

Pomyślmy! Jeśli w Polsce ustanowimy oficjalnie CHRYSTUSA jako Króla POLSKI,  to automatycznie eliminujemy z naszego życia lichwę i ….banksterów, bo ta działalność jest niezgodna z prawami królestwa chrystusowego. Według religii chrześcijańskiej lichwa jest zakazana chrześcijanom. I to dlatego właśnie banksterzy i specjaliści finansowi, którzy w swojej wersji religii albo bezreligijni, nie mieli zakazu lichwy, przez wieki gnębili, łupili, ruinowali za pomocą lichwy oraz wojen (często działając zakulisowo) cały świat, niszcząc przy tym wiele narodów, doprowadzając je do biedy i upadku.  Jeśli teraz, MY w Polsce ogłosimy CHRYSTUSA Królem POLSKI, to jasne jest, że przyjmiemy / uznamy jego prawa i będziemy żyć zgodnie z jego prawami, jako z prawami naszego polskiego Króla. Na terytorium Polski obowiązywałoby wtedy chrystusowe prawo i …. zakaz lichwy. Lichwa i banksterzy musieliby się od nas wynieść!

TO JEST SEDNO SPRAWY według mnie i to SEDNO SPRAWY wielu ludziom umyka.

Likwidacja lichwy, największego zła świata, mogłaby należeć do nas, Polaków. Czy się na to odważymy? Czy odważymy się na przekór lichwiarzom, intronizwoać CHRYSTUSA na Króla POLSKI zamiast akceptować moim zdaniem manipulację intronizacyjną tj. intronizując CHRYSTUSA na Króla WSZECHŚWIATA i powodując tym samym według mnie dodatkowe niebezpieczeństwo otwartej wojny z Islamem? To jest podstawowe pytanie, na które wszyscy Polacy powinni sobie odpowiedzieć. To takie jasne do zrozumienia, a takie trudne do zrealizowania. Tylko dzięki aktowi intronizacji CHRYSTUSA na Króla POLSKI Polska powstanie! Bo tak jest w objawieniach Celiakówny!

Dokonanie w Polsce, aktu intronizacji CHRYSTUSA na Króla WSZECHŚWIATA, może być pretekstem do otwartej wojny dla wyznawców Islamu! A wtedy Polska jako naród prawdopodobnie przepadnie albo będzie jeszcze cierpieć wiele, wiele lat, dopóty, dopóki nie zrozumie że tylko intronizacja CHRYSTUSA na Króla POLSKI, jest właściwym aktem, który dałby nam prawdziwą wolność i suwerenność! Wolność i suwerenność od banksterów i od lichwy!  Nie dajmy się zwieść i oszukać po raz kolejny przez manipulacje i podstępne działania międzynarodowej szajki lichwiarsko-banksterskiej!

Naciskajmy na księży, biskupów,  piszmy do nich i dzwońmy, aby zmienili treść tej intronizacji z intronizacji CHRYSTUSA na Króla Wszechświata na intronizację CHRYSTUSA na Króla POLSKI! Bo tylko taka intronizacja jest w naszym żywotnym polskim interesie!

TG

Powyższy artykuł jest opinią własną autorki.

p.s. z dnia 2016 04 24 : “Intronizacja Chrystusa na Króla Polski musi najpierw nastąpić w sercu każdego z nas….. Polskie władze państwowe i kościelne, pod naciskiem społecznym, pod naciskiem Polaków którzy chcą żyć zgodnie z prawem bożym powinny takiego aktu dokonać. A Episkopat ma obowiązek taki akt pobłogosławić. Tylko czy My naród jesteśmy na taki akt Intronizacji Chrystusa Króla POLSKI gotowi?”

“Intronizacja 036 biskupi zdziczeli Naród rząd Iskra”

Informacje dodatkowe:

„Nie mniej niebezpieczne są usiłowania niektórych teologów, by tytuł Jezus Król Polski zastąpić innym tytułem np. Jezus Król Wszechświata, i jeśli już uznać przez Intronizację Jezusa Królem, to jako Jezusa Króla Wszechświata, a nie jako Jezusa Króla Polski. Śmieszą te wybiegi, które mają na celu jedynie to, by nie obudzić w Polakach świadomości, że mają nad sobą Króla, który nimi rządzi. Jezus Król Wszechświata jest tytułem zbyt ogólnym, by wynikały z niego konkretne relacje i zobowiązania. Te dwie godności są tak od siebie odległe, jak od tytułu Maryi Królowej Polski odległy jest tytuł Maryi Królowej Nieba i Ziemi. Jeszcze większym bezsensem jest dokonywanie w imieniu własnym lub narodu Intronizacji Jezusa Króla Wszechświata. „  ze strony http://www.fronda.pl/blogi/jezus-chrystus-krol-polski/intronizacja-jezusa-chrystusa-na-krola-polski,7785.html

uzupełniające informacje:

Rispondi

Effettua il login con uno di questi metodi per inviare il tuo commento:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione / Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione / Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione / Modifica )

Google+ photo

Stai commentando usando il tuo account Google+. Chiudi sessione / Modifica )

Connessione a %s...