ŻĄDAJMY TRYBUNAŁU DLA ZŁODZIEI A NIE OBCYCH WOJSK DO PILNOWANIA ICH ŁUPÓW!

ŻĄDAJMY TRYBUNAŁU DLA ZŁODZIEI A NIE OBCYCH WOJSK DO PILNOWANIA ICH ŁUPÓW!

NIE! DLA OBCYCH WOJSK NA TERENIE POLSKI!

TAK! DLA MIĘDZYNARODOWEGO TRYBUNAŁU DS. ZBRODNICZYCH DZIAŁAŃ GOSPODARCZYCH PRZECIWKO POLSCE I LUDZKOŚCI!

Taki trybunał powinien powstać w Warszawie!

Ponad 25 lat temu POLSKA ZOSTAŁA NAPADNIĘTA PRZEZ BANDĘ ZŁODZIEI!

Wciąż jesteśmy w ich władaniu i pod ich „okupacją”. Polska wciąż jest niszczona i rozgrabiana. Niektórym wydaje się, że teraz odzyskaliśmy niepodległość, ale to jeszcze nie koniec wojny. Po ograbieniu nas z kasy, zniszczeniu przemysłu, zniszczeniu polskiej bankowości, całej gospodarki, co jeszcze pozostało? ZIEMIA? SUROWCE?

Czy w takim razie przechodzi się do kolejnego etapu w planie i przygotowuje się zbrojną interwencję w Polsce, właśnie dla przejęcia tych naszych ostatnich dóbr? Wmawiają nam, że obecność wojsk USA na terenie Polski to konieczność.  Ja osobiście tak nie uważam. Nie ufam Amerykanom, tak samo jak i Rosjanom, Żydom czy Niemcom. Mam nadzieję, że w tej kwestii, naród nie postąpi tak, jak wtedy, przed wielu laty, gdy rząd proponował zgubny dla Polski „Plan Balcerowicza”. Również i wtedy wmawiano ludziom że to dla ich dobra. Zarówno wtedy jak i teraz naród Polski, był już tak umęczony, że akceptował wszystko, nawet jeśli było to głupie  i dla nas niekorzystne.

ZŁODZIEJE wykorzystali właśnie to, że naród był już słaby, wycieńczony,  i akceptował wszystko co proponował rząd.  Efekty znamy.

Tu fragment z książki pt. „Czarna księga prywatyzacji 1988-1994 czyli jak zlikwidowano przemysł” autor Ryszard Ślązak, str.35.  Odnośnie zgubnego dla Polaków pakietu ustaw zaproponowanego przez rząd tzw. „Planu Balcerowicza”:

„ostatecznie jednak poparcie społeczne i oczekiwania na reformy były tak silne, że cokolwiek by nowy rząd zaoferował w przedmiocie usprawnienia funkcjonowania gospodarki i państwa, (mój przypis: teraz chodzi o bezpieczeństwo) i tak zostałoby to przez naród przyjęte z oczekiwaniem i w dobrej wierze.”

 Szanowni Państwo, zastanówmy się nad tymi słowami, abyśmy znów nie popełnili błędu z przeszłości.  I zgubnie nie zawierzyli rządowi! Zastanówmy się czy wprowadzanie na teren Polski jakichkolwiek obcych wojsk jest konieczne? I jeśli tak, to dla kogo jest to konieczne? Dla nas czy dla OBCYCH , którzy wcześniej zagarnęli majątek na terenach polskich, i być może potrzebują strażników do utrzymania tego co zagarnęli? Albo chcą jeszcze zagarnąć bezczelnie pozostałe resztki?

Tu odnośnie wojsk USA w Polsce:

https://akademiapolityczna.wordpress.com/2015/11/30/legalny-przyczolek-obcych-na-terenach-polskich/

Na ogólnopolskiej arenie cyrkowej trwa właśnie nagonka na byłych komunistów, esbeków, kolaborantów itp.  Szuka się teczek, dokumentów, świadków itd. Oczywiście to bardzo dobrze, bo powinno to być już zrobione dawno temu. Ale czy to nie odwraca naszej uwagi, od szukania GŁÓWNYCH WSPÓŁWINNYCH poza krajem, czyli tych którzy pociągają za sznurki? Którzy to być może, organizują już posiłki (wojska amerykańskie) do wysłania do kraju nad Wisłą, żebyśmy się przypadkiem nie wyzwolili z jarzma i ich niewoli??

Czy koncentrując się na tych poszukiwaniach wewnątrz tj. w Polsce, nie powinniśmy również zwrócić naszych oczu poza teren Polski… i szukać konkretnych winnych obecnej naszej sytuacji? I żądać od nich odszkodowań?  Miejmy nadzieję, że to nie jest OFF LIMIT ZONE dla naszych prawników.

Jak zwykle chodzi mi o SEDNO SPRAWY.

Jest prawdopodobne, że polscy komuniści poszli na układ z OBCYMI, między innymi ze strachu przed społeczeństwem. Oczywiście to polskich komunistów absolutnie nie usprawiedliwia, bo popełnili oni akt zdrady.  Myślę jednak, że polscy komuniści, raczej  nie byliby na tyle mądrzy, żeby samodzielnie, bez skrupułów, w tak precyzyjny, drastyczny sposób, celowo, konsekwentnie i bezwzględnie, przez lata niszczyć naszą gospodarkę, z której również i oni żyli. To co działo się w Polsce podczas ostatnich 27 lat, było moim zdaniem działaniem, w czyimś jeszcze interesie! KTO ZA TYM MÓGŁ STAĆ?

Link do informacji które mogą być pomocne  w poszukiwaniu winnych oraz prawdy:

https://akademiapolityczna.wordpress.com/2016/03/12/kto-winien-polsce-odszkodowanie-za-straty-wynikle-z-tzw-transformacji-czas-na-pozwy/

Włos się na głowie jeży, jeśli pomyślimy, jacy my byliśmy bierni, głupi i jak daliśmy się nabrać. Nie wypowiadając nam oficjalnie wojny, WRODZY NAM LUDZIE – GARSTKA ludzi bez skrupułów, bez żadnych hamulców etycznych ani moralnych, paradoksalnie określanych jako  „najwyższej klasy światowych ekspertów od finansów i od prawa”, doprowadziła do zniszczenia i unicestwienia nasz kraj, bez stosowania wojny energetycznej tj. najazdu fizycznego obcych wojsk.  Efekt jednak jest ten sam. Polska teraz to Polska po wojnie: biedna i zniszczona.

Nie dajmy się po raz kolejny nabrać! Kontrolujmy rząd, wspierajmy go, wytykajmy mu błędy oraz proponujmy korzystne dla Polski rozwiązania!

ZAMIAST SPROWADZANIA OBCYCH WOJSK NA TEREN POLSKI PO TO, ABY PILNOWAŁY ŁUPÓW ZŁODZIEI, PROPONUJĘ USTANOWIENIE W WARSZAWIE MIĘDZYNARODOWEGO TRYBUNAŁU DO OSĄDZANIA TYCHŻE, TJ. DO OSĄDZANIA KONRETNYCH WINNYCH ZA RUINĘ GOSPODARCZĄ POLSKI!

Z pewnością wiele krajów do nas dołączy i ten trybunał uzna za międzynarodowy organ sądowy! W tej kwestii wiele krajów z całego świata, z pewnością byłoby naszymi sprzymierzeńcami!

Nie żądajmy dla sprawców kar śmierci! ŻĄDAJMY ODSZKODOWAŃ! Żądajmy konfiskaty ich majątków, również tych za granicą! Również konfiskaty majątków potomnych tych ludzi! Żądajmy odszkodowań w kraju i za granicą, za działalność na szkodę RP od konkretnych osób, podmiotów prawnych, korporacji. Jeśli sprawcy już nie żyją, to żądajmy odszkodowań od krajów, których obywatelami byli ci ludzie! Tu pomocny LINK:

https://akademiapolityczna.wordpress.com/2016/03/12/kto-winien-polsce-odszkodowanie-za-straty-wynikle-z-tzw-transformacji-czas-na-pozwy/

NIE! DLA OBCYCH WOJSK NA TERENIE POLSKI!

TAK! DLA MIĘDZYNARODOWEGO TRYBUNAŁU W   WARSZAWIE, DS. ZBRODNICZYCH DZIAŁAŃ GOSPODARCZYCH PRZECIWKO POLSCE I LUDZKOŚCI!

TG

Rispondi

Effettua il login con uno di questi metodi per inviare il tuo commento:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione / Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione / Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione / Modifica )

Google+ photo

Stai commentando usando il tuo account Google+. Chiudi sessione / Modifica )

Connessione a %s...