STOP CHEMITRAILS NATO! SZCZYT W WARSZAWIE!

„Przyszła wojna będzie wojną niewidzialną. Dopiero, gdy dany kraj zauważy, że jego plony uległy zniszczeniu, jego przemysł jest sparaliżowany, jego siły zbrojne są niezdolne do działania, zrozumie nagle, że brał udział w wojnie i tę wojnę przegrywa”. Powyższe słowa, 50 lat temu wypowiedział Frederic Joliot-Curie Laureat nagrody Nobla w dziedzinie chemii.

Szanowni Państwo,

Już chyba każdy słyszał o smugach chemicznych lub inaczej nazywanych opryskach podniebnych lub inaczej o chemitrails. Te opryski podniebne na wielką skalę stosuje się w Polsce od czasu kiedy weszliśmy do NATO. Z ogólnodostępnych informacji wynika, że to od tamtego czasu jesteśmy truci na potęgę, przez latające nad naszym terytorium białe nieoznakowane samoloty wysypujące na nas codziennie tysiące ton trucizn! Truje się nasze powietrze, glebę, wodę.  Te opryski to dla nas ZGUBA. Czy dalej będziemy się na nie godzić? Do tego momentu wielu ludzi i organizacji, próbowało, ale nikomu się nie udało wyeliminować z naszego nieba tego świństwa!  Trzeba zastopować te opryski i to jak najszybciej! Jest ku temu okazja:

SZCZYT NATO W WARSZAWIE!

Oficjalnym celem NATO jako organizacji jest OBRONA jej członków. Czy zatem NATO, nie ma obowiązku bronić nas, przed ludobójczymi atakami chemicznymi?

Mamy teraz niepowtarzalną szansę wpłynięcia na kierownictwo NATO, aby zaprzestano wysypywać na nas to świństwo! Trzeba im to powiedzieć: JASNO i OTWARCIE, że nie życzymy sobie, aby te samoloty latały nad terytorium Polski! Jeśli zaprzeczą, że to nie oni wysypują te świństwa, to poprośmy ich niech znajdą winnych i…. usuną nam tych, co latają nad naszym terytorium, wysypując na nas trucizny! Niech ich usuną z naszego nieba! W końcu ponosimy koszty uczestnictwa w tym klubie, więc niech coś dobrego dla nas zrobią.

Piszmy do naszego ministra obrony narodowej, aby natychmiast zabronił przelotu nad naszym terytorium tym zsypującym na nas te świństwa samolotom. Każdy taki samolot naruszający polską przestrzeń powietrzną, powinien być natychmiast zestrzelony!

Piszmy do wszystkich polityków i wojskowych, polskich i zagranicznych, którzy będą obradować na tym szczycie, żadając natychmiastowego zastopowania operacji podniebnych oprysków chemicznych!

NATO! Get out of mine sunshine!

TG

Informacje dodatkowe:

https://stopnwopoznan.wordpress.com/czym-sa-chemtrails/

http://pekaylifestyle.com/chemtrails-zabojcze-toksyny-na-niebie/

Rispondi

Effettua il login con uno di questi metodi per inviare il tuo commento:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione / Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione / Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione / Modifica )

Google+ photo

Stai commentando usando il tuo account Google+. Chiudi sessione / Modifica )

Connessione a %s...