POLSKA PAŃSTWEM POLICYJNYM? ACTA? DYKTATURA? USTAWA ANTYTERRORYSTYCZNA W PRZYGOTOWANIU!

Czy już wkrótce Policja, służby i wojsko dostaną prawo do TOTALNEJ inwigilacji i bezkarnego nachodzenia i więzienia Polaków?

WSZYSTKO DLA NASZEGO DOBRA!? MÓWIĘ NIE! DLA KNEBLOWANIA OBYWATELI W IMIĘ ICH BEZPIECZEŃSTWA!

Szanowni Państwo,

To się dzieje naprawdę! To się dzieje na naszych oczach! To się dzieje przy naszej aprobacji!? Czy tak zwalczana kiedyś za pomocą masowych protestów ACTA, zostanie wprowadzona podstępnie do Polski, pod niewinnym płaszczykiem ustawy antyterrorystycznej??!

Pytam się! Ile jeszcze razy damy się nabrać? Na jakie jeszcze ograniczenia naszej wolności POTULNIE i BIERNIE się zgodzimy? Jeśli rząd zamierza już kogoś inwigilować dla NASZEGO dobra, to niech inwigiluje siebie nawzajem, wszystkich polityków, oraz wszystkich urzędników państwowych! Bo to oni przez ostatnie 27 lat narobili dziadostwa a nie zwykli obywatele! Niech politycy inwigilują siebie wzajemnie, ALE OD ZWYKŁYCH OBYWATELI WARA!

Jeśli w IMIĘ NASZEGO NARODOWEGO BEZPIECZEŃSTWA, chcą inwigilować obcokrajowców, to proszę bardzo, ale nie obywateli polskich. MY NIE JESTEŚMY TERRORYSTAMI!

NASZ? Rząd proponując ustawę antyterrorystyczną w Polsce, stawia Polaków na równi z potencjalnymi terrorystami! Czy rząd już zupełnie zdurniał? Czy ktoś słyszał o POLSKICH TERRORYSTACH?! A to jest przecież dla nas ta ustawa, skoro aplikowana na terenie Polski i ograniczająca naszą wolność i nasze prawa!

Szanowni Państwo, nie dajmy się zwariować i zakneblować! Mam wrażenie że za tą ustawą antyterrorystyczną kryje się coś głębszego. Czy pamiętacie Państwo expose Pani Premier gdzie bardzo szybciutko powiedziała, że jeśli chodzi o bezpieczeństwo informatyczne czy też cyfrowe? (powołanie ministerstwa cyfryzacji) to będziemy się opierać na rozwiązaniach brytyjskich i amerykańskich (49 minuta 40 sekunda przemówienia link na końcu artykułu). Czy to może znaczyć że na podstawie tej ustawy antyterrorystycznej, która niewątpliwie w jakiś sposób może się łączyć z bezpieczeństwem cyfrowym, wszystkie dane o wszystkich naszych obywatelach, będą przekierowywane do USA? Myślę że trzeba głośno o tym mówić! I się temu sprzeciwiać! Jakiś czas temu natknęłam się na komentarz w sieci, gdzie ktoś napisał że Polska miała swoje własne rozwiązania gotowe, odnośnie bezpieczeństwa w sieci?, ale te rozwiązania nie zostały wzięte pod uwagę, rzekomo z tego powodu, że w tej kwestii będziemy się opierać na rozwiązaniach amerykańskich. Nie wiem na ile to jest prawda, dlatego warto to wyjaśnić jeśli ktoś ma dostęp do takich informacji. To nie wygląda dla nas dobrze. Dlatego trzeba pilnie i z dokładnością przyjrzeć się tej proponowanej przez rząd nowej ustawie antyterrorystycznej.

Jestem Polką a nie terrorystką! Nie życzę sobie inwigilacji i ograniczania moich praw w imię bezpieczeństwa! Uważam że to totalna bzdura powoływanie się na koniecznośc kneblowania obywateli dla ich bezpieczeństwa!

Mam wielką nadzieję, liczę na głos zwykłych Polaków w tej sprawie, że ta ustawa inwigilacyjna dla Polaków, nie przejdzie! A jeśli przejdzie to znaczyłoby to, że staliśmy się już krajem totalitarnym, w którym rządy sprawują: obcy namiestnicy zasiadający w Sejmie, POLICJA, SŁUŻBY i WOJSKOWI! Czyli w pełni tego słowa znaczeniu DYKTATURA już nie większości lecz garstki!
TG
Informacje dodatkowe:
Link do przemówienia expose Pani Premier (ważna 49 minuta 40 sekunda)

“Ustawa antyterrorystyczna umożliwi blokowanie stron internetowych bez zgody sądu – (…) Projektowane zmiany prawa zakładają, że blokada może trwać maksymalnie 30 dni, ale może zostać wydłużona o dodatkowe 3 miesiące. Co jednak budzi największe kontrowersje, to fakt, że pierwotne zablokowanie danej witryny może odbyć się całkowicie bez udziału sądu. więcej:

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/blokowanie-stron-ustawa-antyterrorystyczna,18,0,2068242.html

p.s.

„Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.”/Konstytucja Rzeczpospolitej Polskiej , Art.. 54 p.1/

„Każdy ma prawo do wolności wyrażania opinii. Prawo to obejmuje wolność posiadania pogladów oraz otrzymywania i przekazywania informacji i idei bez ingerencji wladz publicznych i bez wzgledu na granice państwowe.” / Europejska Konwencja Praw Czlowieka, Art.10 p. 1 (European Convention of Human Rights)/

Reszta to przestępcze wymysły urzędników-terrorystów chcących kneblować ludzi.

Rispondi

Effettua il login con uno di questi metodi per inviare il tuo commento:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione / Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione / Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione / Modifica )

Google+ photo

Stai commentando usando il tuo account Google+. Chiudi sessione / Modifica )

Connessione a %s...