CZY ZA ZAMACHEM SMOLEŃSKIM STOI ANGLIA, IZRAEL, NIEMCY, ROSJA I SŁUŻBY SPECJALNE DZIAŁAJĄCE W POLSCE? I CO DALEJ?

W dniu 10 kwietnia 2010 roku polski samolot rządowy rozbił się przy lądowaniu w Smoleńsku. Cała delegacja jadąca na uroczystości upamiętnienia pomordowanych w Katyniu polskich oficerów, ekipa wówczas rządząca zginęła. To był już kolejny tragiczny „WYPADEK”? gdzie zginęli polscy ludzie władzy. Jeśli ktoś jeszcze wierzy, że kolejni znikający ludzie za sprawą seryjnego samobójcy, to były wypadki  to musi być idiotą. Nawet dziecko z przedszkola, nie zmanipulowane ideologicznie zastanowi się i stwierdzi że coś jest na rzeczy.

Kto więc morduje POLSKIE ELITY i kolejnych ludzi posiadających ważną dla Polski wiedzę oraz polskich patriotów? Czy powinniśmy zamykać oczy na historię i na fakty?  Udawać że nic się nie stało? Utrzymywać dalej serdeczne stosunki z naszymi oprawcami? Tylko dlatego, że w tej chwili nie mamy w ręku konkretnych namacalnych dowodów na ich udział w zamachach? Otóż, uważam, że mamy prawo stawiać pytania, hipotezy i na podstawie całej dotychczasowej historii, z braku konkretnych dowodów (a może one są?) formułować poszlaki.

Nasz rząd, powinien w tej kwestii przedsięwziąć konkretne kroki. Należy się skupić na głównych podejrzanych: Anglia, Niemcy, Rosja, Izrael ….i na POLSKICH SŁUŻBACH które nie wykryły? spisku.  Być może zadziałali oni wszyscy razem. Do wymienionych wyżej krajów trzeba natychmiast zastosować zasadę OGRANICZONEGO ZAUFANIA. Powinniśmy z tymi krajami utrzymywać stosunki dyplomatyczne, ale jak najszybciej ograniczyć je do minimum. Na wszystkich poziomach: kulturalnym, gospodarczym, politycznym, finansowym, wojskowym. To są nasi historyczni (jawni i ukryci) wrogowie i oprawcy od zawsze. Czas wyciągnąć wnioski z historii i nie popełniać wciąż tych samych błędów naiwności, ślepej wiary, nie dawać się po raz kolejny zmanipulować i nie dawać już więcej tym krajom kredytu zaufania. Do czasu całkowitego wyjaśnienia  katastrofy smoleńskiej, Polska powinna zachować szczególną ostrożność we wszelkich KONTAKTCH z powyższymi krajami. Rząd polski powinien zastosować niewidzialne ale skuteczne „sankcje” w stosunku do tych podejrzanych!

Dlaczego do tej pory wciąż tworzymy sojusze z naszymi oprawcami i wrogami?!

Z drugiej strony należy szybko i sprawnie tworzyć nowe sojusze np. z państwami: Białoruś, Szwecja, Chiny, Węgry, Czechy, Słowacja, byłe republiki radzieckie, których suwerenności zagraża Rosja, Ukraina, Francja, Hiszpania, kraje ameryki środkowej, i innymi których celem NIE JEST POZBAWIENIE NAS SUWERENNOŚCI I NASZYCH ZIEM. Może powinniśmy tworzyć nowe sojusze z państwami katolickimi? Np. tworząc SOJUSZ PAŃSTW CHRZEŚCIJAŃSKICH?

Kto mógł mieć interes w unicestwieniu Polskich władz?  WSZYSCY podejrzani a powodów jest wiele!

ANGLIA być może chciała ukryć fakt, że to właśnie ich agent, zainspirował Stalina do wymordowania polskich oficerów w Katyniu. Może Putin miał jakieś dokumenty dla Lecha Kaczyńskiego w tej sprawie?

NIEMCY:  Śp. Lech Kaczyński z pewnością nie był prezydentem idealnym dla rządów niemieckich na terenie Polski. I na pewno pozbycie się jego osoby wpłynęło na dalszy bezproblemowy rozkwit okupacji niemieckiej pod przykrywką uni w Polsce.

ROSJA i IZRAEL: nie jest możliwe aby ROSJA, albo przynajmniej rosyjskie służby tajne, nie wiedziały o planowanym zamachu na ich terytorium. Sam fakt spotkania w 2009 roku Peresa z Izraela oraz Miedwiediewa nasuwa podejrzenia współpracy pomiędzy Rosją a Izraelem w ewentualnym przygotowywaniu tego zamachu. Ponadto Rosja tuszuje sprawę i nie chce oddać wraku, co stawia ją jako podejrzaną w pierwszej lini. Poniżej fragmenty artykułu pt. „Grzegorz Braun – Historia przyspiesza kroku” ze strony:

http://www.bibula.com/?p=77551

„To wszystko jest – żeby posłużyć się określeniem z literatury iberoamerykańskiej – „kronika zapowiedzianej śmierci”, mianowicie śmierci państwa polskiego. Wszystko już zostało zapowiedziane pięć lat temu. Latem 2009 roku nad Morzem Czarnym spotkali się prezydenci państwa położonego w Palestynie i państwa położonego w Eurazji – Peres i Miedwiediew.” (…)  „Praktyczne konsekwencje umowy neo-jałtańskiej z 2009 roku nie dały na siebie długo czekać. Nie wykluczałbym zresztą, że przyszli badacze odkryją związki paktu Peres-Miedwiediew ze sprawą zamachu smoleńskiego.”

Poniżej podam kilka historycznych przykładów ZDRADY tych wyżej wymienionych państw w stosunku do Polski, o których szeroka opinia publiczna mało wie. Ale to są tylko krople w morzu antypolskich działań ze strony w/w podejrzanych. ZACZNIJMY W KOŃCU MYŚLEĆ I  WYCIĄGNIJMY WNIOSKI Z POSZLAK!

ANGLIA

Zainspirowała mord polskich oficerów w Katyniu w 1940 roku 

Tu link do wykładu Docenta Józefa Kosseckiego, „NOC 15. HD – Cywilizacja żydowska” gdzie jest to bardzo dokładnie wyjaśnione 1h 43’:

https://www.youtube.com/watch?v=LlxNpGjaJ0I

1h 43’ TU  SEDNO fragment z tego wykładu:” I wobec tego agent Zjednoczonego Królestwa, niejaki Beria,  zainspirował / zainicjował (jest ujawniony przez Jelcyna dokument) w ujawnionym przez Jelcyna dokumencie mordy polskich oficerów. Po to żeby ten oficjalny łącznik francusko-radziecki zlikwidować, bo to o to chodziło (Anglikom). To tłumaczy dlaczego władze brytyjskie nawet w okresie jak powstała komisja kongresu amerykańskiego badająca zbrodnię katyńską, i był okres zimnej wojny, więc już nie wchodziły w grę problemy sojuszu ze Związkiem Radzieckim, władze brytyjskie zabraniały swoim funkcjonariuszom, i wojskowym i cywilnym, składania jakichkolwiek zeznań przed tą komisją senatu amerykańskiego. Bez tego jest to nie do wytłumaczenia. Ale mało tego, proszę wziąć pod uwagę takie fakty:  jeszcze na początku czerwca 1940 roku odbywały się mordy, tzw. mordy katyńskie, a już w drugiej połowie czerwca 1940 roku, kiedy armia radziecka okupuje przede wszystkim Litwę i Łotwę gdzie było tysiąc kilkuset naszych oficerów (takich samych jak w Katyniu mordowano), i tam w obozach internowani oni byli – ani jednego nie zamordowano. No to co to znaczyło? To cud się stał!? Żaden z naszych historyków nie postawił takiego pytyania. Co to za cud? Przecież nadal pakt Ribentrof-Mołotow obowiązywał, czyli mordowanie polskich oficerów mogło być jak najbardziej pożądane. Co się zatem stało? Zadaje pytanie Kossecki. Wytłumaczenie według Kosseckiego jest na zachodzie: Przecież w połowie czerwca, pada Francja, wyłącza się z wojny. Centrala Polski niepodległej czyli rząd, i centrala naszej „dwójki” czyli wywiadu i kontrwywiadu, przenosi się do Angli, i w tym momencie ci oficerowie nasi, już są pod ochroną Zjednoczonego Królestwa, bo perspektywicznie mogą się przydać. Francja już jest niegroźna, wyłączona z wojny i osłabiona. Nie ma zagrożenia francuskiego i teraz ci oficerowie są potrzebni. W związku z tym ten sam Beria (angielski agent), który jeszcze dwa tygodnie wcześniej mordował przy pomocy swoich siepaczy, tutaj ochrania polskich oficerów. Oni siedzą internowani w obozach w całkiem znośnych warunkach, doczekali do przyszłego roku, kiedy pan Sikorski Majski stali się kadrą korpusu Andersa. Do 1h 48 ‘

Zabójstwo Generała Władysława Sikorskiego w wypadku samolotowym na Giblartarze

Oficjalnych dowodów na to że to Anglia stoi za tym zabójstwem, ja nie mam, ale mam poszlaki, a te wolno mi mieć. Już sam fakt że dokumenty odnośnie tego wypadku, z tego co mi wiadomo, to nie zostały przez Anglię udostępnione, stawia ten kraj na równi z winnymi.

Wywołanie przez angielską grupkę powstania listopadowego

Jeśli ktoś jeszcze nie zna prawdy, kto był prawdziwym inspiratorem i organizatorem powstania Listopadowego, to niech wyszuka na youtube wykładu Pana Grzegorza Brauna na ten temat i niech go odsłucha.  „Braun – genialny wykład o powstaniu listopadowym (1/3):

https://www.youtube.com/watch?v=XaWTg-yoWvM

Podczas tzw.transformacji w Polsce po 1989 roku, to angielskie firmy i banki były wraz z amerykańskimi, największymi beneficjentami (złodziejami majątku Polski)

O tym tutaj:

https://akademiapolityczna.wordpress.com/2016/03/12/kto-winien-polsce-odszkodowanie-za-straty-wynikle-z-tzw-transformacji-czas-na-pozwy/

https://akademiapolityczna.wordpress.com/2016/03/12/zadajmy-trybunalu-dla-zlodziei-a-nie-obcych-wojsk-do-pilnowania-ich-lupow/

NIEMCY i ROSJA

Nad wielokrotną zdradą Niemiec i Rosji, nie będę się rozpisywać, bo wszyscy wiemy, że cały czas, od wielu wieków,  oba te Państwa dążą do zagarnięcia Polski i podziału naszego terytorium pomiędzy sobą. Głównie chodzi im o bezpłatną siłę roboczą, oraz o zagarnięcie naszych jednych z najbogatszych na świecie złóż naturalnych. Poniżej link:

https://akademiapolityczna.wordpress.com/2015/07/17/tasmy-o-co-chodzi-bogactwa-naturalne-polski/

Niemcy rządzą nami w tej chwili poprzez unię, czyli jesteśmy pod ich okupacją. Rosja za pomocą swej potężnej agentury, cały czas stara się jak może torpedować te wpływy niemieckie na Polskę. Rosja w tej chwili prowadzi po mistrzowsku na skalę światową swoją propagandę. Jest asem w stosowaniu naj nowcześniejszej wojny – WOJNY INFORMACYJNEJ! O tym fakcie, że odnosi sukcesy, możecie się przekonać sami wchodząc na jakąkolwiek stronę czy bloga politycznego, gdziekolwiek w internecie, wszędzie są ruscy agenci! Jak się o tym przekonać? Wystarczy poczytać komentarze nieuświadomionych historycznie lub zmanipulowanych ideologicznie ludzi, wypisujących pełne uwielbienia komentarze dla  polityki Rosji i samego Putina. Agenci ruscy oraz inni „pożyteczni idioci” są tak zachwyceni Rosją i Putinem, że zapominają o całej polsko-rosyjskiej PRAWDZIWEJ historii i o faktach historycznych, milionach Polaków wymordowanych przez Rosję w łagrach, na syberii itd. Uważam że jest możliwy nowy pakt rosyjsko-niemiecki w sprawie kolejnego rozbioru Polski, w odpowiedzi na silniejsze wzmocnienie wpływów amerykańsko-żydowskich w Polsce. Dla Rosji, Niemiec, USA oraz Izraela,  Polska powinna być OFF LIMIT ZONE. To by było w naszym największym, interesie. Dlatego powinniśmy w końcu zacząć prowadzić własną politykę suwerenną, bo tylko taka politka będzie w stanie uchronić nas przed państwami-drapieżcami.

IZRAEL

Jakby na to nie patrzeć Żydzi zawsze wywierali wpływ na politykę WSZYSTKICH państw na całym świecie, ale Polskę na nasze nieszczęście, „umiłowali” sobie najbardziej. Z ogólnodostępnych informacji można wywnioskować, iż celem żydostwa na naszym terenie, jest przejęcie rządów w Polsce i czerpanie korzyści majątkowych z pracy Polaków: najpierw zakulisowo, a potem oficjalnie – albo odwrotnie. Próbowali to zrealizować różnymi sposobami, ale jak do tej pory, nie w pełni im się to udało, chociaż wydaje się, że przejęli w Polsce wiele urzędów państwowych, i prawdopodobnie są główną biurokratyczno-prawną kastą rządzącą w Polsce, z pomocą niemieckiego opartego na filozofii luterańskiej prawa, zaimplementowanego w Polsce w ramach przepisów unijnych.  Główną barierą w ostatecznej realizacji ich planów w Polsce, jest Kościół Katolicki, dzięki któremu udaje się jeszcze utrzymać naszą suwerenność, pomimo tego, że Kościół jest cały czas przez nich zwalczany, z pomocą lewaków. Żydzi zawsze stawali po stronie wygrywających, byli jak chorągiewka na wietrze. Tu link co nas może uratować od luterańskiego prawa za pomocą którego jesteśmy niszczeni:

https://akademiapolityczna.wordpress.com/2016/03/07/czy-to-banksterzy-chca-intronizacji-chrystusa-na-krola-wszechswiata-zamiast-na-krola-polski/

Żydzi działali przeciwko utworzeniu Polski niepodległej podczas I-szej wojny światowej i wcześniej

Cytaty z książki Mariana Miszalskiego pt. „Żydowskie lobby polityczne w Polsce”:

Str.131 i  132 „Sytuację Polski podczas paryskiej konferencji kończącej I wojnę Światową Dmowski charakteryzuje następująco:  „W momencie, kiedy sprawa polska dojrzewała do rozstrzygnięcia wskutek zwycięstwa mocarstw nie zainteresowanych w zniszczeniu Polski – w obozie tych państw pojawił się wróg bardzo niebezpieczny dzięki sposobom i metodom swojego działania, tym trudniejszy do pokonania, że nie walczył otwarcie, że sam nie występował na front, ale wysuwał innych. Walka z przeszkodami, stawianymi sprawie polskiej przez Żydów, stała się odtąd najtrudniejszym zadaniem polityki polskiej na Konferencji Paryskiej.” Jak wiadomo niezłomna postawa Romana Dmowskiego, jego ogromna erudycja, znakomita znajomość angielskiego i francuskiego oraz charakter politycznego fightera sprawiły, że uzyskaliśmy na konferencji wersalskiej całkiem przyzwoite granice na zachodzie.(…) Przy okazji swej walki o zachodnie granice Polski wspomina taki fakt:” Nie miałem złudzeń co do Lloyda Georga wiedząc, kim jest otoczony i czyim ulega wpływom. O tym jak sami Anglicy, życzliwi naszej sprawie, zapatrywali się na źródła jego polityki względem Polski świadczy rozmowa, jaką w 1919 roku miałem z Howardem, zajmującym w Angli wysokie stanowisko oficjalne.

– Niech mi Pan powie – zapytałem – dlaczego na tej konferencji w każdej niemal sprawie, gdy wchodza w grę nasze najzywotniejsze interesy, mamy Anglię przeciwko sobie?

– To nie Anglia – odparł – to Lloyd George.

– Cóż może mieć Lloyd George przeciw Polsce?

– To wpływ jego otoczenia.

– Cóż to za otoczenie, tak nieanwistnie do Polski usposobione? Kto to może być?

– Anglik zamilkł na chwilę, wreszcie rzucił jedno słowo:

– Żydzi.

Wiedzieliśmy również – dodaje Dmowski – o wpływach żydowskich w Ameryce i o dostępie jaki Żydzi mieli do prezydenta Wilsona.”

Str. 121 „To przecież Francuzi najbardziej – wbrew Anglikom i Amerykanom – popierali polską sprawę na konferencji pokojowej w Wersalu!”

Str. 123 „Widać, że już z koncepcji żydowskich socjalistów PPS w 1906 roku przyszłe losy „polskich mas ludowych” miały być „ ściśle sprzęgnięte z polityką rewolucyjnego rządu rosyjskiego”.. Inaczej mówiąc: rewolucyjny rząd polski miał być tylko agendą rewolucyjnego rządu rosyjskiego! Ponownie nie wybrano Piłsudskiego  do Centralnego Komitetu Robotniczego PPS, a podczas jego wystąpienia towarzyszka Golde, Żydówka wybrana do CKR, puściła po sali (obecnych jest 150 delegatów) w obieg karteczkę ze słowami: „Temu mówcy nie klaskać”…  Ta „towarzyszka Golde” i jej „karteczka” to historyczna prefiguracja dzisiejszej „Gazety Wyborczej”.

Str. 124 „Dmowski, walcząc jak lew o granice odrodzonej Polski na konferencji w Paryżu, przytacza fakty, które pozwalają lepiej rozumieć politykę żydowską wobec Niemiec, Rosji i Polski w tamtych latach. W odniesieniu do Polski tamta polityka stanowi powtarzające się ogniwo polityki żydowskiej także dzisiaj i dlatego warto ją prześledzić.”

Str.126 „Pierwsza uwaga Dmowskiego o polityce żydowskiej wobec Polski w czasach poprzedzających I wojnę światową brzmi: „Walkę o organizację myśli politycznej kraju zaostrzał niebywale udział w niej Żydów, zwłaszcza tych Żydów, którzy przemawiali jako Polacy. (…) Oni wszakże nie chcieli dopuścić do tego, żeby Polacy mieli swoją politykę polską, (…) i używali wszystkich swoich wpływów – a mieli niemało w różnych obozach politycznych – żeby nas zwalczać (…) Wiedzieliśmy, że jeśli się wpływu żydowskiego na myśl polską nie złamie, będziemy musieli przegrać Polskę. To nas zmusiło do uzupełnienia naszej polityki akcją przeciwżydowską, jakkolwiek zdawaliśmy sobie sprawę, co to znaczy w dzisiejszych czasach: nie trudno było dostrzec, że to prostuje politykę polską wewnątrz, ale na zewnatrz ją komplikuje.”

Str.127 „Powtórzmy: Dmowski nie był antysemitą. Po prostu w konflikcie interesów polskich i żydowskich – walczył o interesy polskie.”

Str. 127 „Dmowski pisze: „Już od dłuższego czasu, zwłaszcza od roku 1905, Żydzi postepowaniem swoim zdobywali sobie pozycję wyraźnych wrogów Polski.”

Str. 128 „słowa Dmowskiego: „O tyle, o ile sprawy żydowskie poznałem, doszedłem do przekonania, że przede wszystkim  powierzchowność, z jaką się te sprawy traktuje, jest wielkim niebezpieczeństwem(..)”

Str.129 „podczas I-szej wojny Światowej Żydzi stanowczo i powszechnie popierali państwa centralne (Niemcy, Prusy, Austro-Węgry). (…) Pod koniec wojny – gdy przegrana państw centralnych była już wyraźna – Żydzi w 1917 roku zmienili stanowisko i zaczeli popierać państwa sprzymierzone (Anglię, Francję i Rosję)”

Str. 130 „Używali wszystkich swoich wpływów (…) przed wszystkim zaś nie dpouścić do wyzwolenia Polski spod władzy Niemiec. Alianci moga wyjść z wojny zwycięzcami, ale niemiecka Mitteleuropa winna być urzeczywistniona.(…) Dmowski: „Jeśli chodzi o Polskę, Żydzi niezależnie od swoich interesów w Niemczech mieli inny jeszcze bardzo ważny motyw do walki przeciw jej niepodległości. Rzeczpospolita, przez swą fatalna politykę w ciągu paru stuleci poprzedzajacych rozbiory, doprowadziła do takiego zażydzenia kraju, że posiadał on ich więcej, niż cały świat pozostały (…). tym samym Polska w oczach Żydów podpisała na siebie wyrok. Żydzi patrzyli na nią jak na nową Palestynę i Polakom przeznaczyli w niej na przyszłość rolę mniej więcej podobna do tej, jaka miała w czasach biblijnych nie-izraelska większość ludności Chanaanu, jego odwieczni mieszkańcy. Osiągnięcie tego celu było najłatwiejsze przez doprowadzenie państwa polskiego do upadku i do przejścia ziem polskich pod władzę obcą, która by mogła korzystać z żydowskiej pomocy do panowania w Polsce.”

Są przesłanki do tego aby sądzić że Żydzi chcą przeprowadzić w Polsce zamach stanu aby definitywnie przejąć u nas władzę.

Poniżej przedstawiam co udało mi się znaleźć na internecie. Czy i na ile te informacje i wywody są prawdziwe? Ja wstrzymuję się od komentarza. Oceńcie Państwo sami:

Z poniższych informacji (linki poniżej) wynika, że zostało podpisanych wiele dokumentów pomiędzy naszym? poprzednim rządem a Izraelem, za naszymi plecami, o których większość społeczeństwa nie ma pojęcia. Poniżej podaję link do obszernego artykułu, gdzie możecie Państwo znaleźć listę tych dokumentów i ocenić na ile NASZA polityka zagraniczna była do niedawna jeszcze rzeczywiście naszą?

http://www.monitor-polski.pl/program-eliminacji-polakow/

A oto link do artykułu z dnia 10 czerwca 2015 roku pt.” Izrael stoi za publikacjami taśm Stonogi.” :

http://gazetawarszawska.com/pugnae/1619-izrael-stoi-za-publikacjami-tasm-stonogi

Oto wstrząsające fragmenty tej publikacji:

„Intencją tych publikacji jest wywołanie skandalu politycznego, który ma zmusić rząd Kopacz do ustąpienia, a co następnie ma wywołać bezprecedensowy kryzys konstytucyjny, bo może to być również połączone z usunięciem prezydenta Komorowskiego i zastąpienie go marszałkiem Sejmu. Kryzys ten jest potrzebny Izraelowi, to do stworzenia sytuacji, która umożliwi żydom przejęcie władzy w Polsce drogą zamachu stanu. Nie chodzi tu o dotychczasową formę żydowskiej okupacji Polsce, ale o doprowadzanie do rządów wojskowych Izraela w Warszawie.”

„Obecna decyzja Kopacz ekstremalnie skomplikowała sytuację, bo nie poszła on w kierunku uległości wobec szantażystów taśmowych, a dodatkowo usunęła z kandydatów na prezydenta Sikorskiego. Sytuacja ta wprowadza stan zagrożenia życia samej premier Kopacz, która może być zamordowana. Jeżeli tylko ona sam nie zostanie usunięta w ramach jakiegoś puczu wewnątrz PO, to w ostateczności może dość do zamachu na jej życie, a nawet większej grupy lub Sejmu.”

Podsumowując:

Być może na chwilę obecną NIE MA WYSTARCZAJĄCYCH DOWODÓW na to, aby móc otwarcie oskarżyć o polityczne morderstwa polskich elit, konkretnych ludzi, konkretnych państw, konkretnych organizacji. Co nie znaczy jednak że mamy zaprzestać szukać winnych, tworzyć poszlak, z których z pewnością wiele w przyszłości znajdzie swoje potwierdzenie. Musimy działać bardzo rozważnie bo walczymy z najpotężniejszym i najbardziej przebiegłym wrogiem na świecie, wrogiem niewidzialnym, który działa poza kulisami. Skutecznymi orężami w walce z takim przebiegłym i podstępnym wrogiem jest ODWAGA i głoszenie PRAWDY, która jak oliwa zawsze na wierzch wypływa… i tego się trzymajmy!

TG

Powyższe dywagacje są osobistą refleksją autorki

 

Rispondi

Effettua il login con uno di questi metodi per inviare il tuo commento:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione / Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione / Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione / Modifica )

Google+ photo

Stai commentando usando il tuo account Google+. Chiudi sessione / Modifica )

Connessione a %s...