List otwarty do Ministra Obrony Narodowej Antoniego Macierewicza

List otwarty do Ministra Obrony Narodowej Antoniego Macierewicza w sprawie natychmiastowego zakazu oprysków chemicznych nad polskim niebem.

Szanowny Panie Ministrze Obrony Narodowej Antoni Macierewiczu,

Z pewnością zna Pan problem tzw. „chemitrailsów” tj. podniebnych oprysków chemicznych. Nie będę się tutaj rozpisywać na temat ich szkodliwości, gdyż na internecie można znaleźć wszelkie konieczne informacje, a oprócz tego, wystarczy poobserwować niebo w dzień i w nocy żeby się zorientować, że ktoś permanentnie od wielu lat, w dzień i w nocy rozpyla nad naszym polskim niebem trujące substancje, zasłaniając nam tym samym dopływ promieni słonecznych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania każdego ludzkiego organizmu oraz skażając naszą ziemię i wodę.

Będąc Ministrem Obrony Narodowej jest Pan odpowiedzialny za bezpieczeństwo Polski i Polaków. Jako obywatelka Polski i suweren, świadoma zagrożeń płynących od wielu lat z polskiego nieba, żądam konkretnych, natychmiastowych działań w celu wydania całkowitego zakazu przelotu, tym niebezpiecznym samolotom opryskującym i trującym celowo nasze polskie niebo i nas wszystkich Polaków, nadwerężając nasze zdrowie oraz skażając naszą uprawną ziemię i wodę.

Jeśli zależałoby to ode mnie, to każdy taki samolot zostałby zestrzelony, bo to jest cicha, podstępna wojna. Jak powiedział 50 lat temu Frederic Joliot-Curie (Laureat Nagrody Nobla w dziedzinie chemii): „Przyszła wojna będzie wojną niewidzialną. Dopiero, gdy dany kraj zauważy, że jego plony uległy zniszczeniu, jego przemysł jest sparaliżowany, jego siły zbrojne są niezdolne do działania, zrozumie nagle, że brał udział w wojnie i tę wojnę przegrywa.”

Mam nadzieję, że problem „ludobójstwa” z powietrza, które od wielu lat odbywa się pod naszym polskim niebem, przy nieświadomości większości naszego społeczeństwa, nie jest Panu obojętny.

Jako Ministra Obrony Narodowej WZYWAM Pana do natychmiastowego i konkretnego działania w tej sprawie!

Politycy! Przestańcie chować głowę w piasek udając że problem nie istnieje!

Nadszedł czas aby pozbyć się niebezpiecznych intruzów z naszego polskiego nieba! Tym którzy mogą to zrobić i zablokować te przeloty, jesteście WY – Politycy, nasi wybrańcy!

Oczekując konkretnych działań
Z wyrazami pełnego szacunku
Teresa Garland

Link do odpowiedzi z MON:

https://akademiapolityczna.wordpress.com/2016/07/28/chemitrails-jest-odpowiedz-od-ministra-macierewicza/

Rispondi

Effettua il login con uno di questi metodi per inviare il tuo commento:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione / Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione / Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione / Modifica )

Google+ photo

Stai commentando usando il tuo account Google+. Chiudi sessione / Modifica )

Connessione a %s...