WIELKA BRYTANIA BANKSTERZY I NWO PCHAJĄ UKRAINĘ DO WOJNY Z POLSKĄ!?

WIELKA BRYTANIA BANKSTERZY I NWO PCHAJĄ UKRAINĘ DO WOJNY Z POLSKĄ!?

UŚWIADAMIAJCIE ZWYKŁYCH UKRAIŃCÓW ŻEBY NIE SZLI DO NAS NA WOJNĘ!

„Nic nie będzie stracone przez POKÓJ, a wszystko może być stracone przez WOJNĘ!”

Słowa Piusa XII które przypomniał Grzegorz Braun na jednym ze swoich spotkań.

Szanowni Państwo

Mam wrażenie, że obywatele Ukrainy są przygotowywani do wojny z Polską. Nie wiem na ile są oni świadomi że mogą być użyci jako mięso armatnie w rękach Anglików, banksterów i NWO-wców przy cichym poparciu Rosji. Obecny rząd Ukrainy wydaje się być V- tą kolumną właśnie tych Anglików, NWO-wców i banksterów. Stosuje kłamliwą propagandę (np. o Wołyniu) mającą na celu sianie nienawiści Ukraińców do Polaków w celu wywołania wojny Ukrainy z Polską.

Oprócz gloryfikacji ukraińskich historycznych działaczy politycznych, którzy „zasłużyli się” morderstwami na niesłychaną skalę (co należałoby potępić a nie chwalić),  ukraińscy politycy posuwają się w niebezpiecznym kierunku: żądają ziem od Polski, a to jest już pierwszy krok do wojny! Wygląda na to że działają na zlecenie….

http://reporters.pl/1632/na-ukrainie-zadaja-od-polski-zwrotu-ziem-ambasador-oskarza-polakow-o-ludobojstwo/

Ambasador Ukrainy w Polsce Andrij Deszczyca publicznie oskarżył Polaków o dokonanie ludobójstwa na Ukraińcach. Z kolei ukraiński doradca rządowy Ołeksij Kurinnyj związany z nacjonalistyczną Partią Swoboda zapowiedział rozpoczęcie w Radzie Najwyższej prac nad ustawą o roszczeniach terytorialnych wobec Polski.”

UKRAIŃCY! NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŚĆ WASZYM KŁAMLIWYM POLITYKOM!

Można mieć wrażenie, że rząd ukraiński nie dba o interes własnego ukraińskiego narodu i o jego przetrwanie, a przygotowuje go do wojny z Polską, gdzie miliony zarówno Ukraińców jak i Polaków mają wyginąć. Tereny polskie i ukraińskie mają być oczyszczone z ludności,  dla bezoporowej, bandyckiej, eksploracji złóż naturalnych oraz żyznych ziem znajdujących się na terytoriach Polski i Ukrainy.

Kto najbardziej skorzystałby na tej wojnie ukraińsko-polskiej?? Na pewno nie zwykli Polacy ani zwykli Ukraińcy! Skorzystają: przede wszystkim BANKSTERZY, którzy od wielu wieków przy nieświadomości ludu, zakulisowo pociągali za sznurki buntując i skłócając przeciwko sobie narody, kreowali konflikty, wojny i rewolucje. Niszczyli życie ludzkie i POKÓJ, tylko po to by się wzbogacić! Oprócz banksterów na wojnie ukraińsko-polskiej skorzystaliby przede wszystkim: Anglicy, twórcy Nowego Porządku Świata (NWO) … i  Rosja.

Czy zatem z punktu widzenia zwykłego polskiego i ukraińskiego obywatela jest sens WOJNY?! NIE!!  Zarówno Polska jak i Ukraina to kraje bardzo bogate w surowce naturalne i urodzajne ziemie, zatem bez wojny oba kraje mogłyby żyć szczęśliwie i dostatnio.

Zatem! Uświadamiajmy Ukraińców!

Zachęcam Państwa tych, którzy mają koneksje z Ukraińcami, znają ich język i wchodzą na ukraińskie strony internetowe, do prowadzenia akcji uświadamiającej wśród Ukraińców, aby zwykli ludzie Ukraińcy wybrali i zaakceptowali PRAWDĘ (między innymi tę historyczną o mordzie wołyńskim – to mógłby być przełom w stosunkach ukraińsko-polskich) jak i nie godzili się na pójście na wojnę do Polski, bo staną się wtedy mięsem armatnim w rękach banksterskich sitw bez skrupułów.

Poniżej wklejam kilka interesujących linków.

„Grzegorz Braun – Plany Wielkiej Brytanii zagrożeniem dla Polski” https://www.youtube.com/watch?v=NStJEFpLH60

Więcej informacji można znaleźć wpisując w wyszukiwarce google:

„wielka brytania szkoli ukraińców”

„kanada dostarcza broń ukrainie”

http://www.nowastrategia.org.pl/wielka-brytania-wyszkolila-juz-2-tysiace-ukrainskich-zolnierzy/

Brytyjscy instruktorzy wojskowi wyszkolili już 2 tysiące członków sił zbrojnych Ukrainy, spełniając tym samym obietnice Ministerstwa Obrony Wielkiej Brytanii, które obiecało wyszkolenie tylu ukraińskich żołnierzy do 31 marca br., czyli do końca brytyjskiego roku fiskalnego.

Ministerstwo Obrony Wielkiej Brytanii spodziewa się, że liczba wyszkolonych ukraińskich żołnierzy będzie większa od wcześniej zaplanowanej o około 300 osób. Podczas ubiegłorocznej wizyty w Kijowie, brytyjski minister obrony Michael Fallon ustalił cel, jakim było wyszkolenie dokładnie 2 000 tysięcy członków sił zbrojnych Ukrainy. Wówczas spotkał się z brytyjskimi instruktorami i ukraińskim personelem wojskowym, by przyjrzeć się postępom szkoleń.

To podkreśla zaangażowanie Wielkiej Brytanii w suwerenność, niepodległość i integralność terytorialną Ukrainy i innych naszych partnerów z Europy Wschodniej(…) Wysyłamy kolejny wyraźny sygnał, że stoimy z Ukrainą w obliczu agresji” powiedział Michael Fallon, szef brytyjskiego MON.”

Informacja z roku 2014:

http://www.rmf24.pl/raporty/raport-ukraina/fakty/news-wielka-brytania-nadal-eksportuje-bron-do-rosji,nId,1473176

„Wielka Brytania nie przestaje eksportować broni i sprzętu wojskowego do Rosji – wynika z raportu brytyjskiego parlamentu. Opublikowano go dwa dni po tym, jak premier kraju David Cameron krytykował Francję za sprzedaż Rosji okrętów typu Mistral.”

TG

Powyższy artykuł jest prywatną opinią autorki.

 

Rispondi

Effettua il login con uno di questi metodi per inviare il tuo commento:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione / Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione / Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione / Modifica )

Google+ photo

Stai commentando usando il tuo account Google+. Chiudi sessione / Modifica )

Connessione a %s...