INSTALACJA PAŃSTWA POLICYJNEGO W POLSCE?! OD WOLNOŚCI DO FASZYZMU!?

INSTALACJA PAŃSTWA POLICYJNEGO W POLSCE?! POLSKA OD WOLNOŚCI DO FASZYZMU!?

Polska Od wolności do faszyzmu? Powielamy ścieżkę amerykańską? A naród śpi!

W 2006 roku  śp. Aaron Russo zaprezentował  film dokumentalny pt. „America: Freedom to Fascism” („Ameryka od wolności do faszyzmu”) ukazujący powolny upadek demokracji w USA i zamianę w nowoczesne państwo policyjne. Producentem i reżyserem jest śp. Aaron Russo (zm. 27.08.2007). Wystąpili m.in.: G. Edward Griffin. Film opowiada o pewnej drodze, po której idzie Ameryka. Kiedyś to był kraj wolności, a dziś zmierza do faszyzmu.

https://www.youtube.com/watch?v=Oxij-CZ_s-o

Czy Polska również idzie śladami Stanów Zjednoczonych Ameryki?  Czy Polska z państwa wolnego staje się państwem policyjnym?

Jeśli ktoś przesłucha cały film, a następnie przeanalizuje ostatnie posunięcia polskiego rządu, to moim zdaniem odpowiedź brzmi: TAK! W mojej opinii w ostatnich miesiącach instaluje się w naszym kraju państwo policyjne i na dodatek wprowadza NWO!  Jeśli ktoś jeszcze nie otworzył oczu, to tego już chyba nie zrobi.

USTAWA ANTYTERRORYSTYCZNA (została już uchwalona, wprowadza wszędzie inwigilację i ogranicza w bardzo dużym stopniu naszą wolność)

https://akademiapolityczna.wordpress.com/2016/03/27/polska-panstwem-policyjnym-acta-dyktatura-ustawa-antyterrorystyczna-w-przygotowaniu/

USTAWA O KRAJOWEJ ADMINISTRACJI SKARBOWEJ (projekt ustawy zgłoszony został jako poselski, dzięki czemu trafi na szybką ścieżkę legislacyjną bez konsultacji społecznych. Już wkrótce funkcjonariusze KAS dostaną uprawnienia do przeszukania mieszkań bez zgody sądu i prokuratury, dostęp do danych osobowych i kontrola korespondencji, a nawet brak konsekwencji za przestępstwa popełniane w czasie czynności służbowych. Takie uprawnienia otrzyma tworzona przez rząd Krajowa Administracja Skarbowa.)

http://msp.money.pl/wiadomosci/podatki/artykul/uprawnienia-nowej-skarbowki,10,0,2131466.html

USTAWA O WIĘZIENNICTWIE (zmieniająca moim zdaniem status „więźnia” w  „niewolnika”. W USA w ciągu ostatnich dekad, tak specjalnie zaostrzono przepisy prawne aby jak najwięcej ludzi (zwłaszcza czarnoskórych Amerykanów) wsadzać do więzień. Tylko po to, aby więzienia miały darmowe? ręce do pracy! Wielkie znane marki i korporacje korzystają tam z darmowej? pracy amerykańskich więźniów!  Proszę Państwa tak się dzieje w Ameryce!!! Czy wkrótce będzie tak i w Polsce! Ustawa PISu w przygotowaniu!)

https://akademiapolityczna.wordpress.com/2015/12/08/polski-wiezien-legalnym-niewolnikiem-ustawa-pisu-w-przygotowaniu/

SZCZEPIONKOWY PRZYMUS ( W zeszłym roku (2015r.) podczas wakacji gdy lud zajęty był odpoczynkiem, została uchwalona zarówno przez PIS jak i przez PO ustawa o przymusie szczepień. „PiS to NWO? Prawo i Sprawiedliwość oraz posłowie pozostałych partii w sejmie świadomie i dobrowolnie złamali Konstytucję, głosując za obowiązkowym szczepionkowym holokaustem Polaków. Zobacz imienną listę głosowania”) https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2015/07/25/prawo-i-sprawiedliwosc-za-obowiazkowym-szczepionkowym-holokaustem-polakow-zobacz-imienna-liste-glosowania/

Szanowni Państwo, W mojej opinii w Polsce przy powszechnym uśpieniu Polaków, instaluje się państwo policyjne, oprócz tego sądzę że twórcy NWO wprowadzają u nas bezproblemowo Nowy Porządek Świata czyli dyktaturę NAUKOWĄ opartą o EUGENIKĘ.

https://akademiapolityczna.wordpress.com/2016/07/12/nwo-banksterzy-czyli-dyktatura-naukowa-oparta-o-eugenike/

TG

Artykuł jest prywatną opinią autorki

Rispondi

Effettua il login con uno di questi metodi per inviare il tuo commento:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione / Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione / Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione / Modifica )

Google+ photo

Stai commentando usando il tuo account Google+. Chiudi sessione / Modifica )

Connessione a %s...