USTAWA O KAS – CZY POLSKA BĘDZIE WKRÓTCE KRAJEM ZWYCIĘŻONYM PRZEZ BANKSTERÓW?!

USTAWA O KAS – CZY POLSKA BĘDZIE WKRÓTCE KRAJEM ZWYCIĘŻONYM PRZEZ BANKSTERÓW?!

USTAWA O KRAJOWEJ ADMINISTRACJI SKARBOWEJ: „projekt ustawy zgłoszony został jako poselski, dzięki czemu trafi na szybką ścieżkę legislacyjną bez konsultacji społecznych. Już wkrótce funkcjonariusze KAS dostaną uprawnienia do przeszukania mieszkań bez zgody sądu i prokuratury, dostęp do danych osobowych i kontrola korespondencji, a nawet brak konsekwencji za przestępstwa popełniane w czasie czynności służbowych. Takie uprawnienia otrzyma tworzona przez rząd Krajowa Administracja Skarbowa.) http://msp.money.pl/wiadomosci/podatki/artykul/uprawnienia-nowej-skarbowki,10,0,2131466.html

Banksterzy odkryli że Polacy są narodem dumnym, kochającym swoją tradycję, historię. Działając z za kulis, skrzętnie z tej wiedzy korzystają, usypiając czujność Polaków za pomocą wszelkich manifestaji patriotycznych, spotkań, debat i niepotrzebnych kłótni…… tymczasem (o zgrozo!) rękami naszego rządu, dyskretnie realizują swój plan całkowitego zniewolenia i przejęcia Polski!

USTAWA O KAS – CZY POLSKA PRZY KONSENSUSIE OBECNEGO RZĄDU BĘDZIE WKRÓTCE KRAJEM ZWYCIĘŻONYM PRZEZ LICHWIARZY?! CZY WKRÓTCE ZOSTANIEMY PODDANI CAŁKOWITEJ I BEZWZGLĘDNEJ WŁADZY BANKSTERSKIEJ?!

Moja odpowiedź brzmi: TAK, jeśli SEJM przegłosuje ustawę o KAS.

Przez wiele wieków, lichwiarze (wtedy głównie Żydzi) byli „zatrudniani” przez europejskich władców (również Polskich) do ściągania należnych danin – podatków. Tak więc lichwa i podatki były ze sobą sprzężone.

Banksterzy już wkrótce będą mogli ogłosić swe definitywne zwycięstwo nad Polską! Z mocy prawa będą dalej ciągnąć nienależne im profity z kreacji pieniądza z powietrza, a Polski rząd będzie strzygł swoje owce za pomocą KAS, aby spłacać „urojone” długi nienależne banksterom.

Uważam że poprzez ustawę KAS banksterzy zabezpieczają swoją działalność w Polsce, na wypadek buntu narodu przeciwko ich lichwiarskiej działalności. W USA ktokolwiek próbuje kwestionować istniejący banksterski reżim, wpada natychmiast w sidła Amerykańskiego Urzędu Skarbowego, który jest wszechwładny. Czy tak będzie wkrótce i u nas? To zależy od naszych posłów. Dlatego trzeba do nich pisać aby nie popierali tej ustawy o KAS!

Polski rząd, zamiast uwolnić nas od lichwy, zamierza poprawić ściągalność podatków poprzez KAS! A ja się pytam: Ile jeszcze więcej chcą banksterzy z minimum które zarabia zwykły Kowalski?? My, zwykli obywatele jesteśmy już i tak obciążeni ponad miarę! Śmiem twierdzić, że poprzez tę ustawę banksterzy chcą zabrać nasze polskie surowce, ziemię oraz wpędzić nas w permanentny stan niewolnictwa, a wszystko to zgodnie z prawem i pod rządami PIS!

QUO VADIS RZĄDZIE?!

1.Usuń lichwę! Projekt ustawy o NBP, czeka gotowy od 10-ciu lat:

http://www.rossakiewicz.pl/demokracja/df03.html

2.Przewalutuj kredyty frankowe! To nieprawda, że obywatele pokryją straty banków w wypadku przewalutowania! Banki po prostu mniej zarobią!

3. W Polsce mamy monopol na działalność gospodarczą! Zlikwiduj licencje, koncesje i  patenty ograniczające wolność gospodarczą zwykłego obywatela!
4.Oddaj nam ograniczoną bezprawnie możliwość ustanawiania prawa poprzez REFERENDUM. W praktyce prawo obywateli do referendum nie funkcjonuje! REFERENDUM ot-643_do_internetu
5.Zlikwiduj ZUS!

Szanowny Rządzie!
To wszystko możesz zrobić! Pod warunkiem że nie będziesz ulegał naciskom z zewnątrz i że będziesz tego chciał!

TG
Powyższy artykuł jest osobistą opinią autorki.

Rispondi

Effettua il login con uno di questi metodi per inviare il tuo commento:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione / Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione / Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione / Modifica )

Google+ photo

Stai commentando usando il tuo account Google+. Chiudi sessione / Modifica )

Connessione a %s...