POLSKIE SŁUŻBY! SĄ CZY NIE?! CZY MAMY DOPIERO ZBUDOWAĆ JE?!

„W dziejach ludzkich godnym zastanowienia potomności pozostanie ówczesny obraz Polaków, którzy przez czas zagłady swojej ojczyzny, każdy na miejscu gdzie go los postawił, czy nad Sekwaną, czy nad Newą, podług możności i położenia, nigdy nie przestawali tego czynić, co rozumieli prowadzącem do dobra Ojczyzny i o sobie wzajem nie wiedząc, a z wielu miar przeciwnie działając, przecież w uczuciach zgodni i w dążeniu do jednego celu zdąrzali.” Adam Jerzy Czartoryski

Inspiracją do tego artykułu było przede wszystkim przesłuchanie kilku wykładów Dr.Brzeskiego z serii HSS czyli Historia Służb Specjalnych.  Oprócz tego zaznajomiłam się z interesująca literaturą w temacie.

O ile dobrze zrozumiałam, to nie mamy prawdziwych czysto polskich służb które działałyby w interesie Polski i Polaków, zarówno w Polsce jak i za granicą. Co nie znaczy że jakichś tam służb „polskich” w Polsce nie ma, ale służby te niekoniecznie mogą działać w interesie Polski. Mogą one działać np. w interesie rządu sprawującego władzę w Warszawie, inwigilując i pilnując polskie społeczeństwo, żeby np. za bardzo „nie podskakiwało”. Weźmy ostatnie ustawy sejmu, niektóre już przegłosowane przez PIS, a niektóre w fazie projektów do przegłosowania: USTAWA ANTYTERRORYSTYCZNA, USTAWA O KAS, USTAWA O OBOWIĄZKOWYCH SZCZEPIENIACH, USTAWA O WIĘZIENNICTWIE….  Wszystkie te ustawy dają nieograniczone możliwości służbom, ograniczając wolność obywatelom Polskim.

Powstaje więc pytanie: Komu naprawdę służą służby??? Czy na pewno Polakom??! To są moje pytania, biorąc pod uwagę fakt, że jeśli do tej pory nie mieliśmy prawdziwe polskiego rządu, który działałby w naszym polskim interesie, to jak niby mogliśmy mieć działające w naszym polskim interesie służby??!!! Dla mnie to nie do pogodzenia!

To że nasz kraj jest cały czas od wielu wieków, a już szczególnie od dziesięcioleci, poligonem walk i starć pomiędzy służbami obcych państw, to wiadomo, wiadomo również z historii że polskie służby służyły rządom w „trzymaniu za mordę” obywateli, a nie obywatelom. Czy tak jest i teraz??

Za powyższą tezą, iż nie posiadamy naszych własnych czysto polskich służb działających w interesie polskim, przemawia choćby przykład katastrofy smoleńskiej. Czy zadaniem takich służb specjalnych których celem powinna była być ochrona państwa polskiego wraz z jego rządem, nie powinno było być odkrycie prawdopodobnego spisku i zneutralizowanie go, zapobiegając tym samym katastrofie smoleńskiej???

Tajne Służby Specjalne działające w świecie, często miewają punkty oparcia w ambasadach czy konsulatach. Jednak biorąc pod uwagę filożydowski? charakter naszych?  Polskich? ambasad i konsulatów na całym świecie, to czy możemy być pewni że służby ewentualnie wsparte przez takie ambasady pseudopolskie, będą działały w naszym polskim interesie????

Dla mnie myślącej chłopskim rozumowaniem, to tak wygląda jakbyśmy nie mieli prawdziwie czysto polskich, działających w naszym polskim interesie służb!

Zatem do dzieła! Trzeba stworzyć służby czysto polskie działające zarówno w kraju jak i za granicą. Trzeba je stworzyć od nowa! Jeśli chodzi o zagranicę to nie wolno nam opierać się o polskie? konsulaty ani ambasady! Dla mnie osobiście nie są one godne zaufania! Dopóki nie przeprowadzi się prawdziwych czystek w polskich ambasadach i konsulatach, dopóki nie wyczyści się ich z ewentualnych podsłuchów, nie możemy im ufać! Musimy zabrać się za tworzenie punktów naszych czysto polskich służb w świecie! Te punkty niekoniecznie muszą być materialne! Mogą być wirtualne! Albo połączone wirtualno-materialne!

Powinniśmy przyjąć dwie chińskie zasady służb tajnych:

1.Każdy przebywający na emigracji Polak to potencjalny tajny współpracownik polskich służb i tak powinien działać! I tak się powinien czuć!

2.Polska jest najważniejsza!  W pracy służb wywiadowczych i kontrwywiadowczych, nie powinno być ważnym czy ktoś opowiada się za rządami tej czy innej partii w Polsce, ważnym powinno być to, aby działał w naszym polskim narodowym interesie a nie w interesie obcych mocarstw!

Kolejną wskazówką jest to, że trzeba działać tak jak działa lobby żydowskie na świecie osiągając sukcesy. Zaraz ktoś powie że oni mają pieniądze. Tak, ale nie zawsze trzeba pieniędzy żeby zablokować za pomocą wysyłania maili, skrzynkę jakiejś gazecie która np. źle coś napisała o Polsce! To zależy tylko od chęci i woli Polaków do działania! Albo zablokować mailowo jakąś instytucję która zamierza działać przeciwko Polsce!! Oprócz tego każdy polski emigrant w jakimkolwiek kraju na świecie, może w chwilach wolnych wyszukiwać w internecie informacji które mogą nas Polaków i Polski dotyczyć, a o których nasze rządy niekoniecznie mogą wiedzieć. Trzeba zbierać takie informacje w obcych językach, publikować na blogach, tłumaczyć na polski, przesyłać informacje do rządu. To jest tzw. biały wywiad i każdy może go robić. To zbieranie informacji i ich analiza.

Wielu mówi że powinniśmy się wzorować na metodach działań przedwojennej tzw. „dwójki”. Jeśli ktoś ma konkretne materiały do nauki, skrypty to proszę przesłać to je opublikuję w tym artykule, albo proszę wskazać źródło gdzie można je znaleźć.

Nie polecam z żadnymi ważnymi informacjami zwracać się do pseudopolskich konsulatów i ambasad. Kilka lat temu, w Wielkiej Brytani pewien chłopak – Polak, przechwycił ważne dokumenty dotyczące konstrukcji statków, i chciał przekazać je Polakom z ambasady polskiej w UK. Ta natomiast wezwała angielską policję. Poniżej fragment i link odnośnie w/w sprawy:

„£50.000 w zamian za przekazanie materiałów zawierających informacje na temat budowy brytyjskiej łodzi podwodnej oczekiwał 31-letni Marcin Kostrzewa z Plymouth, który stanął w tym tygodniu przed Plymouth Crown Court. Polak chciał spieniężyć posiadane materiały dzwoniąc w tej sprawie do Ambasady RP w Londynie. W rozmowie z pracownikami polskich służb dyplomatycznych wyjawił, że jest w posiadaniu wartościowych materiałów. Informacje o telefonie od Kostrzewy przekazano do brytyjskich służb bezpieczeństwa, które zajęły się przygotowaniem zasadzki w hotelu.” http://www.naszestrony.co.uk/uk/wielka-brytania/6064-szpieg-czy-zlodziej-ambasada-wydala-go-policji.html

Uczmy się na błędach innych zamiast je powielać! Do tego wszystkiego potrzebna nam jest wiedza! Musimy więc się stale uczyć. Polecam wykłady na YT dr.Rafała Brzeskiego, jego książkę pt. „Wojna informacyjna”, polecam również książkę pt. „Geniusz Żydów na polski rozum” autor K. Kłopotowski, która opisuje nowoczesne metody działania Żydów. Poniżej wklejam kilka stron z fascynującej książki zadedykowanej „wszystkim ginącym w mrokach dziejów agentom Sprawy Polskiej”  pt.”Carogrodzki pojedynek” autorstwa Jerzego S. Łątki, która opisuje walki tajnych służb polskich w XIX wieku, działających w Turcji przeciwko Rosji, wtedy kiedy Polski nie było na mapach świata bo była pod rozbiorami. Jest to pojedynek pomiędzy Księciem Adamem Jerzym Czartoryskim który rezydował w Hotelu Lambert w Paryżu a carem Mikołajem I. Książka opowiada o zmaganiach i sposobach działania ówczesnych polskich służb. Wiele praktycznych wskazówek i instrukcji. Wiele pomysłów można by wykorzystać teraz do zakładania takich służb, łącząc je z najnowocześniejszymi technologiami. Tak sugeruje Dr. Brzeski który twierdzi że powinniśmy połączyć stare metody z najnowocześniejszymi technologiami a wtedy możemy spodziewać się bardzo dobrych efektów naszej działalności. To jest nas wszystkich zadanie.

Jeśli ktoś ma jakieś materiały, skrypty, które mogłyby by pomocne do nauki tworzenia nowych służb to proszę je przesłać lub przesłać link to dołączę do tego artykułu.

Poniżej w formacie pdf: „Struktura agencji” oraz „Projekt instrukcji agencji”

struktura agencji pojedynek carogrodzki fragmenty

projekt instrukcji agencji pojedynek carogrodzki autor latka

Jak działa w Polsce Mosad:

http://polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content&task=view&id=532&Itemid=69

Obszerny (i przerażający) opis narzędzi do kontroli internetu, z których korzystają brytyjskie służby

TG

p.s. powyższy artykuł jest prywatną opinią autorki

 

 

Rispondi

Effettua il login con uno di questi metodi per inviare il tuo commento:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione / Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione / Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione / Modifica )

Google+ photo

Stai commentando usando il tuo account Google+. Chiudi sessione / Modifica )

Connessione a %s...