Bankierzy czyli fałszerze pieniędzy kontra Kościół Katolicki – starcie finalne?

Na początek cytat:

 “Skoro Naród utraci kontrolę nad swym pieniądzem i kredytem, to przestaje być ważne kto dlań ustanawia prawa. Lichwa, gdy raz dostanie się do władzy, każdy Naród zrujnuje i doprowadzi do upadku. Nie warto mówić o suwerenności Parlamentu i demokracji dopóki rząd nie odzyska władzy emisji pieniądza i kredytu, i dopóki nie uzna się, że jest to jego podstawowa i nienaruszalna powinność.”  William Lyon Mackenzie King* (1935).

Banki to fałszerze pieniędzy. A obecny system bankowy i finansowy świata, to oszustwo doskonałe, nad którym władzę mają banksterzy! Nie są to zwykli fałszerze pieniędzy, bo zwykli fałszerze, drukują pieniądze, upłynniają je, ale nie pobierają odsetek, jak robią to banki!

Za to jak się ich złapie to zwykli fałszerze pieniędzy idą do więzienia. Z bankierami którzy wymyślili oszustwo doskonałe? jest inaczej. Oni pomimo ciągłego jawnego emitowania fałszywych bo niczym nie pokrytych, ani złotem, ani ludzką pracą,  pieniędzy, oni do więzienia nie idą. Oni są wręcz hołubieni, są panami świata i panami nas wszystkich!

Dlaczego?

Są dwie przyczyny: pierwsza, to nieświadomość społeczeństw na temat tego, jak działa system finansowy i bankowy. To znaczy nieświadomość tego, że system ten działa na zasadzie oszustwa!

Drugą przyczyną istniejącego stanu rzeczy i utrzymywaniem się tego zabójczego dla ludzi systemu finansowego i bankowego jest demoralizacja nowoczesnych społeczeństw, które odeszły do Boga, od wiary, od wartości,  i nie są w stanie wychwycić tego zła i go zneutralizować! Bo prawdziwe  wartości: takie jak: prawda absolutna, dobro, uczciwość, sprawiedliwość, miłość,  wolnośc, zostały w nowoczesnych społeczeństwach rozmyte.

Tak więc banksterzy żyją od wieków w luksusie i w dobrobycie, kosztem zniewalania narodów, niszczenia społeczeństw, kosztem ludzkiej krzywdy. Pomimo to, bankierzy czują się stale zagrożeni przez Kościół rzymsko-katolicki,  który zagraża ich bezprawiu.

Bo Kościół głosząc prawdę absolutną, wychowuje społeczeństwa na wartościowych normach etycznych i moralnych, uczy co  jest dobre a co złe, co sprawiedliwe a co niesprawiedliwe, co moralne a co niemoralne. To dlatego społeczeństwo wychowane na takich cennych wartościach jest szalenie niebezpieczne dla banksterów!

Bo tylko takie społeczeństwo jest w stanie odkryć prawdę absolutną o bankierskim oszukańczym procederze tworzenia pieniądza z powietrza, nie będzie się bało głosić tej prawdy i będzie umiało bronić tej prawdy. Co w konsekwencji doprowadzi do zneutralizowania tej banksterskiej szajki.

To dlatego właśnie, od wieków, bankierzy przeróżnymi sposobami zwalczają rzymsko-katolicki kościół! Robią to tak, aby społeczeństwa nie zorientowały się, o co w tym wszystkim chodzi.

Do swojej dywersji bankierzy używają od wieków pełnego arsenału środków i możliwości: podżegają do rewolucji, przewrotów, wywołują wojny, wspierają totalitarne systemy np. z jednej strony system komunistyczny a z drugiej system liberalny, byle tylko ludzie nie zorientowali się że oba te systemy służą zwalczaniu kościoła czyli głównego oponenta banksterów.

W swojej walce bankierzy posługują się ideologiami opartymi na heretyku Lutrze oraz na Heglu, wspierajac na ich podstawie budowę nowoczesnych państw. W państwach tych propagowane są zgubne dla społeczeństw, zbudowane na Lutrze i Heglu ideologie materialistyczne typu: marksizm, leninizm, multikulti, gender itp.  Wszystko po to, aby zniszczyć kościół rzymsko-katolicki, a wraz z nim wyeliminować ryzyko upadku bankierów.

Głównym bowiem celem bankierów jest utrzymanie monopolu na tworzenie fałszywego pieniądza z powietrza, uznawanego na całym świecie jako legalny środek płatniczy, co daje im wszechwładzę nad wszystkimi rządami państw świata oraz możliwość całkowitego zniewolenia wszystkich narodów świata!

Bankierzy doskonale wiedzą, że dopóki kościół rzymsko-katolicki będzie istniał i trwał przy głoszeniu prawdy absolutnej i dopóki kościół będzie wychowywał ludzi w oparciu o uniwersalne wartości takie jak prawda absoultna, dobro, miłość, sprawiedliwość, uczciwość, wolność, to zawsze istnieje ryzyko że zostaną oni skonfrontowani z prawdą rzeczywistą, że ich fałszerstwo pieniędzy wyjdzie na jaw i ich diabelska działalność runie jak domek z kart!

W chwili obecnej uczestniczymy w finalnej? rozgrywce pomiędzy bankierami a Kościołem rzymsko-katolickim. Kościół jest pod bardzo silnym atakiem ze wszystkich stron: zarówno z wewnątrz kościoła i jak i z zewnątrz.

Wkrótce w Polsce nastąpi Intronizacja Chrystusa na Króla.  Miejmy nadzieję, że będzie to Intronizacja Chrystusa na Króla Polski. Jeśli nasi rządzący przyjęliby tę intronizację jako akt prawny, to byłaby to podstawa do usunięcia z naszego życia gospodarczego lichwy, bo prawo Chrystusowe zakazuje lichwy. Czy nasz rząd się odważy? My jako zwykli obywatele, użyjmy rozumu i stańmy po właściwej stronie.

Teresa Garland

p.s.  Powyższy artykuł to wnioski autorki wyciągnięte na podstawie literatury której spis znajduje się poniżej oraz własnych przemyśleń:

Książka do ściągnięcia w formacie PDF kliknij żeby ściągnąć: falszerze pieniedzy leopold soucy

Książka do ściągnięcia w formacie PDF kliknij żeby ściągnąć: Ksiazka_Wojna_o_pieniadz._Prawdziwe_zrodla_kryzysow_finansowych_-_Song_Hongbing

Książka do ściągnięcia w formacie PDF kliknij żeby ściągnąć: stracone-stulecie-w-ekonomii_03

http://glosulicy.pl/wp-content/uploads/2012/07/Zanim-znajdziemy-sie-na-ulicy_KOREKTA_02.2014_FINALNA.pdf

https://wiedzawpigulce.files.wordpress.com/2016/08/zanim-wyjdziemy-na-ulice-izabela-litwin-joanna-carignan.pdf

„Wojna o pieniądz 2” Song Hongbing

Wkrótce „Wojna o pieniądz 3”  Song Hongbing

„Banksterzy – kulisy globalnej zmowy” Janusz Szewczak

 

Rispondi

Effettua il login con uno di questi metodi per inviare il tuo commento:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione / Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione / Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione / Modifica )

Google+ photo

Stai commentando usando il tuo account Google+. Chiudi sessione / Modifica )

Connessione a %s...