Apel! Szturmujmy biblioteki! Odbijmy je lewakom!

Zacznę od cytatu:

„Zwycięstwo w naszych czasach wiedzie poprzez WIEDZĘ i poznanie prawdy! Jeśli naród nie chce się uczyć po to żeby się uwolnić od lichwy i od biedy, to skazany jest na zagładę i niewolnictwo, bez względu na to jak bardzo ludzie kochają swoją ojczyznę i jak wielkimi są patriotami.”

Manifestacje patriotyczne, spotkania, obchody historyczne, itd. nie wystarczą, żeby zmienić nasz kraj, a wręcz mogą być użyte przeciwko nam, jako narkotyk usypiający naród,  podczas gdy rząd i sejm robią to co chcą, przemycając ustawy, często pod osłoną nocy, niekoniecznie zgodne z naszym narodowym interesem. Przykładem jest choćby przemilczana, a bardzo dla nas niebezpieczna i niekorzystna umowa CETA którą nasz rząd zamierza za kilka dni podpisać poza wiedzą społeczeństwa.

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/ceta-ttip-ue-psl-kukiz15,220,0,2150364.html

Wracając do bibliotek. W zeszłym miesiącu, dokładnie 25 sierpnia 2016 roku, wystosowałam list otwarty do Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Prof. Piotra Glińskiego, w sprawie bibliotek. List ten został poparty przez kilka znakomitych osób. List został również opublikowany na stronie  https://fidespolska.wordpress.com/2016/08/15/biblioteki-w-sluzbie-polakom-list-otwarty-do-ministra-glinskiego/ w artykule pt. „Biblioteki w służbie Polakom”.

W liście tym została zasugerowana odpowiednia na tę chwilę dziejową literatura, zarówno patriotyczna, historyczna, polityczna jak i filozoficzna, którą jak najszybciej należałoby wprowadzić do bibliotek.

Dziś jest 8 września i jak na razie ze strony ministerstwa nie było żadnego odzewu, był za to niedawno odzew ze strony „Gazety Wyborczej” w dodatku krakowskim, która bardzo szyderczo odniosła się do tegoż listu, a dziennikarz piszący artykuł nazwał nas „prawicowym planktonem” W tej sprawie z kolei odpowiedziała listem otwartym dziennikarzowi Janowi Bińczyckiego Pani Izabela Rostworowska. Również i ten list został opublikowany na blogu: https://fidespolska.wordpress.com/2016/09/02/do-p-jana-binczyckiego-gazeta-wyborcza-dodatek-krakowski-list-otwarty/

O co chodzi? Otóż lewacy obawiają się że obecne marksistowskie biblioteki, szerzące zgubne dla nas wszystkich ideologie, mogłyby stać się cennym źródłem opartej na prawdzie wiedzy. Na dodatek mogłyby szerzyć filozofię opartą o naszą cywilizację łacińską, a nie jak to jest teraz, gdzie biblioteki szerzą filozofię Hegla opartą na heretyku Lutrze według kórego Bóg to szklanka, pantofel czy ołówek, propagującą cywilizację śmierci.

W związku z pilną potrzebą podniesienia świadomości Polaków na temat otaczającej nas obecnie rzeczywistości politycznej, historycznej i patriotycznej, konieczne jest jak najszybsze zaopatrzenie wszystkich bibliotek w każdej gminie, w odpowiednią, opartą na prawdzie literaturę oraz szybkie poinformowanie społeczności lokalnych o dostępności tejże literatury w bibliotekach lokalnych w każdej gminie i zachęcanie ich do czytania.

Spis koniecznej literatury do wprowadzenia NATYCHMIAST w każdej bibliotece w Polsce, znajdziecie Państwo w liście otwartym do Ministra.

W związku z tym, iż biblioteki są opłacane z naszych podatków, konieczne jest abyśmy to my sugerowali odpowiednią opartą na prawdzie literaturę, a nie tylko limitowali się do finansowania funkcjonariuszy i bibliotek, bez weryfikacji ich efektywnych działań dla społeczeństwa. Celem bowiem działania bibliotek powinno być przede wszystkim PODNOSZENIE ŚWIADOMOŚCI POLAKÓW NA TEMAT OTACZAJĄCEGO NAS ŚWIATA, W OPARCIU O PRAWDĘ OBIEKTYWNĄ!

To że żyjemy wciąż w biedzie, będąc jednocześnie jednym z najbogatszych krajów świata w surowce naturalne , oraz jednym z najbardziej eksploatowanych  krajów na kuli ziemskiej, świadczy o tym, że poziom świadomości naszego społeczeństwa jest bardzo niski.  Dajemy się wciąż wykorzystywać zamiast tworzyć życie w dobrobycie. Dlatego konieczne jest szybkie podniesienie świadomości Polaków, które wkrótce pozwoli na zmianę postaw myślowych i znajdowanie korzystnych dla nas wszystkich rozwiązań! Wyselekcjonowana, zawarta w poniższym liście otwartym, lista książek pozwala w bardzo szybkim czasie, pojąć co się tak naprawdę wokół nas dzieje i spojrzeć świadomym okiem, na obecną sytuację w kraju i na świecie!

Myśl jest bronią! A wiedza to potęga! Zatem działajmy!

Jeśli my sami nie zadbamy o nasze biblioteki to zajmą się tym obcy, którzy swoją krecią robotę,  robią już od wielu lat! A my płacimy!

Oto dwa zadania dla tych patriotów którzy popierają inicjatywę:

ZADANIE NR 1

Poprzyj akcję „Biblioteki w służbie Polakom!”, przekopiuj i wyślij  List otwarty do Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w sprawie zaopatrzenia bibliotek w odpowiednią literaturę.

https://fidespolska.wordpress.com/2016/08/15/biblioteki-w-sluzbie-polakom-list-otwarty-do-ministra-glinskiego/

ZADANIE NR 2

Każdy z nas niech pójdzie do najbliższej biblioteki i zażąda od bibliotekarzy zakupienia książek które obnażają obecnie istniejący system. Spis wartościowych opartych na prawdzie książek znajdziecie Państwo w linku pniżej filmiku w liście otwartym do Ministra w tej sprawie. W razie problemów z bibliotekarzami piszcie Państwo skargi di Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Prof. Dr hab. Piotra Glińskiego  na adres: minister@mkidn.gov.pl Następnie trzeba poinformować ludzi, że takie wartościowe oparte o prawdę książki w bibliotece są dostępne oraz zachęcić ich do czytania. Biorąc pod uwagę trudną sytuację ekonomiczną patriotów, trzeba zastosować kreatywne poza kosztowe formy informowania społeczeństwa, np. nawet już samo ogłoszenie na tablicy przy targu czy przy kościele. Albo poprosić burmistrza czy wójta o zasponsorowanie baneru informacyjnego. Tak naprawdę to takie banery mogłyby krążyć w całej Polsce, biblioteki mogłyby sobie wzajemnie je pożyczać. Premier Orban kiedy zamierzał uwolnić Węgry od banków, przeprowadził informacyjną akcję uświadamiającą naród na wielką skalę! Oplakatował całe miasta odpowiednimi hasłami typu: „Nie ustąpimy przed MFW!”, „Nie dla obniżenia emerytur!”, „Nie dla obniżenia zasiłku rodzinnego!”,  „Nie oddamy niepodległości Węgier!” (źródło: J.R.Nowak „Węgierska droga do zwycięstwa” t.2).  My na razie niestety nie mamy tak odważnego rządu, więc musimy działać innymi, dostępnymi nam metodami. Mamy prawo jako suweren, żądać wsparcia ze strony bibliotek, które przecież są utrzymywane z naszych podatków. Nie bądźmy bierni! Żądajmy konkretnych działań ze strony bibliotek poprzez wprowadzanie do nich wartościowej opartej o prawdę literatury.

Pozdrawiam bardzo serdecznie, życzę powodzenia i owocnych działań!

Teresa Garland

Annunci

Rispondi

Effettua il login con uno di questi metodi per inviare il tuo commento:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione / Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione / Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione / Modifica )

Google+ photo

Stai commentando usando il tuo account Google+. Chiudi sessione / Modifica )

Connessione a %s...