ODEZWA DO BIUROKRATYCZNO-PRAWNEJ SITWY ZARZĄDZAJĄCEJ POLSKĄ!

ODEZWA DO BIUROKRATYCZNO-PRAWNEJ SITWY ZARZĄDZAJĄCEJ POLSKĄ!

Szanowni Biurokraci,

Gdy nadejdzie czas czystek w biurokratyczno-administracyjnym aparacie państwowym, bądźcie gotowi do rozpoczęcia pracy zarobkowej w nowym zawodzie!

Nic nie trwa wiecznie! Nadejdą czasy, być może już niedługo, a może nawet całkiem niespodziewanie, kiedy nastąpią masowe zwolnienia i likwidacje wszelkich zbędnych instytucji biurokratycznych aparatu państwowego i samorządowego w Polsce. To tylko kwestia czasu! Według mnie nastąpi to maksimum do kilku lat.

Biurokrato!

Kiedy nadejdzie ten moment, będziesz miał dwie możliwości działania: opór i walkę przeciwko społeczeństwu Polskiemu, w celu utrzymania swoich przywilejów, co będzie równoznaczne z Twoją zdradą Polski, lub możesz wybrać współdziałanie z resztą społeczeństwa, mające na celu odbudowę państwa Polskiego i wspólne stworzenie dobrobytu dostępnego wszystkim, a nie tylko wybranym kastom!

Wybór należy do Ciebie!

Dwa zadania na teraz dla biurokratów.

Po pierwsze, proponuję samooczyszczenie się biurokratyczno-prawnej sitwy! Wy sami najlepiej wiecie, które instytucje i stanowiska (wśród administracyjnych, edukacyjnych, badawczych, naukowych, rządowych, samorządowych, NGO itd.) są zbędne oraz które działają przeciwko interesom Polski, które są obcymi kanałami wpływu na Polskę, które nas jako społeczeństwo wykorzystują i które nadwerężają polski budżet! Te instytucje trzeba zlikwidować!

Proponuję zatem, abyście sami od siebie, sugerowali likwidację zbędnych jednostek! Przewiduję, że Ci z Was, którzy okażą się najbardziej aktywni, którym naprawdę leży na sercu dobro Polski i wszystkich jej obywateli, którzy są prawdziwymi, realistycznie myślącymi patriotycznie urzędnikami, i którzy stworzą ramy tej reorganizacji, czy likwidacji zbędnych instytucji, pozostaną w pracy urzędniczej i w służbie Polsce! Pozostała reszta zbędnych urzędników, zostanie zwolniona!

Jeśli nie zrobicie takiego samooczyszczenia, reorganizacji, redukcji, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że wylecicie z Waszych urzędów wszyscy! Myślicie, że to niemożliwe! Popatrzcie co się stało w Turcji! To, w jaki sposób zostaną przeprowadzone zmiany w polskim systemie biurokratyczno-administracyjnym, zależy w dużej mierze od was samych – biurokratów! Ale zmiany te są nieuniknione!

Drugim proponowanym elementem jest zachęcenie wszystkich biurokratów do odbywania nauki w konkretnych zawodach, abyście mogli podjąć konkretną działalność gospodarczą po utracie zajmowanego stanowiska!  Nie bójcie się zmian! Przygotujcie się do nich!

W kwestii rządu, pozostanie przygotowanie takiego prawa o działalności gospodarczej, które pozwoli Wam biurokratom, jak i wszystkim pozostałym bez pracy obywatelom, podejmować działalność gospodarczą na rynku prawdziwie wolnej konkurencji, bez żadnych dodatkowych haraczy na rzecz państwa. Musi zatem zostać zlikwidowany ZUS, lichwa oraz musi zostać ponownie wprowadzona ustawa Wilczka o działalności gospodarczej, w jego pierwszej wersji, z 1989 roku.

Życzę wszystkim Państwu aktywnego i pozytywnego działania na rzecz budowy dobrobytu dla nas wszystkich oraz potęgi naszego kraju – Polski! Mamy do tego prawo i są do tego podstawy! Jesteśmy jednym z najbogatszych państw świata, jeśli chodzi o zasoby naturalne, to fakt długo ukrywany. Między innymi Polska posiada najbogatsze pokłady złota w Europie, posiadamy najbogatsze złoża geotermalne, dzięki którym moglibyśmy mieć najtańszą na świecie energię i stać się krajem samowystarczalnym energetycznie, tak jak byliśmy w latach 60-siątych zeszłego stulecia.

Niestety, rządy polskie i brukselskie, celowo i skutecznie blokują rozwój naszego kraju. Złe, niekorzystne dla ludu polskiego, zarządzanie Polską, ze strony kolejnych rządów, niska świadomość Polaków na temat posiadanych bogactw naturalnych, potworna biurokracja oraz nieludzkie oparte na niemieckim protestantyźmie prawo, gdzie Bogiem jest państwo, a jednostka ludzka się nie liczy, spowodowały powstanie nowoczesnego państwa niewolniczego w centrum Europy na terenie Polski. Jej obywateli czyli  nas zniżono do rangi nowoczesnych niewolników!

Wkrótce unia europejska się rozpadnie, pojawi się więc szansa, na suwerenną politykę w kwestii rozwoju i samowystarczalności energetycznej Polski, oczywiście jeśli rząd Polski w międzyczasie, znowu nie podpisze zniewalających nasz naród umów, czyli CETA podobno 23 września 2016 roku i TTIP nie wiadomo kiedy.

Obecny rząd, zamiast koncentrować się na wykorzystaniu tego co mamy pod ziemią do produkcji energii, np. nigdy nie wyczerpujących się prawie bezkosztowych źródeł energii geotermalnych, w tzw. planie Morawieckiego, proponuje budowę elektrowni atomowej, pomimo tego, że uran na świecie się kończy, na terenie naszego kraju nie posiadamy uranu, są problemy z utylizacją niebezpiecznych odpadów radioaktywnych z tych elektrowni. Niemcy wycofują się z elektrowni atomowych, a my mamy je dopiero wdrażać! Gdzie tu jest rozum?? Czy nasz rząd używa jeszcze rozumu?

Teresa Garland

Polecam:

https://szczescboze.wordpress.com/2015/10/17/polska-samowystarczalna-energetycznie-kandydat-nr-1-prof-zw-dr-hab-inz-ryszard-henryk-kozlowski-kww-grzegorza-brauna-szczesc-boze-okreg-13/

https://akademiapolityczna.wordpress.com/2015/07/17/tasmy-o-co-chodzi-bogactwa-naturalne-polski/

 

Rispondi

Effettua il login con uno di questi metodi per inviare il tuo commento:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione / Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione / Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione / Modifica )

Google+ photo

Stai commentando usando il tuo account Google+. Chiudi sessione / Modifica )

Connessione a %s...