PROFESURA DO RAPORTU! WYPROWADZILIŚCIE NAS W POLE!

PROFESURO DO RAPORTU! WYPROWADZILIŚCIE NAS W POLE! I to dosłownie! W ostatnich 27 latach, Polska z kraju przemysłowo-rolniczego stała się krajem rolniczo-przemysłowym!!! To Wasza wina!!! To Wy wykształciliście elity które nas zrujnowały! I jeszcze Wam mało!

Wydaje się, iż w wyniku zagrożenia niżem demograficznym, oraz z powodu wyjazdu młodych Polaków za granicę, profesura próbuje zabezpieczyć sobie swoje funkcjonowanie, poprzez sprowadzanie do Polski na polskie uczelnie, studentów z zagranicy. Czy ci profesorowie, zdają sobie sprawę z tego,  że postępując w ten sposób, obciążają dodatkowo budżet państwa polskiego, oraz tworzą legalny kanał imigracyjny do Polski??

Zacytuję interesujący fragment artykułu Pana Marcina Kędzierskiego, znajdujacego się w opracowaniu biblioteki małopolskiego obserwatorium polityki rozwoju, pt.„Świat współpracy – świat konfrontacji”  wyd. R. 2015 str. 175-176. cytuję:

„Poza wymiarem czysto merkantylnym (pozyskanie czesnego) niestety trudno wskazać inny cel motywujący polskie uczelnie do akcji rekrutacyjnych za Bugiem. Czy chcemy kształcić przyszłe elity polityczne, gospodarcze czy kulturalne, które po naturalizacji będą wspierać rozwój Polski? A może chcemy kszatłtować nową elitę Ukrainy, rozumiejącą polskie interesy na Ukrainie, a może i w innych państwach europejskich, takich ambasadorów Polski w świecie? Albo czy chcemy zwiększac różnorodność studentów, mając na celu stworzenie pozytywnego fermentu, skutkującego rozwojem polskiej nauki?

Obserwując tzw. praktykę dnia codziennego, odnoszę wrażenie, że osoby odpowiedzialne za zarządzanie polskim systemem szkolnictwa wyższego nie odpowiedziały sobie, na powyższe pytania, ba, może nawet sobie ich nie zadały.

Co z tego wynika? Tak długo nie rozwiążemy systemowo kłopotów finansowych sektora edukacji wyższej w Polsce, jak długo będziemy traktować obcokrajowców, jako proste zapełnienie luki po polskich studentach. Co więcej, bez odpowiedzi na pytania o cel oraz bez wypracowania adekwantnych narzędzi, imigracja będzie generowała coraz to poważniejsze problemy o charakterze politycznym, gospodarczym i społecznym. Oczywiście proces umiędzynarodowienia, a w praktyce ukrainizacji polskich uczelni już trwa i z każdym rokiem przyspiesza. Dlatego im szybciej zdefiniujemy sobie misję naszych uczelni oraz zreformujemy sposób ich finansowania, tym większą szansą (lub mniejszym ryzykiem) będzie dla szkolnictwa polskiego w Polsce imigracja”. Koniec cytatu.

Teraz skupmy się stricte na profesurze.

Zadam państwu pytanie, które każdy z Was powienien kierować do Waszych profesorów i nauczycieli!

Co jest przeciwieństwem ideologii? Ja wam odpowiem: Prawda!

Jeśli profesorowie, nie odpowiedzą poprawnie lub będą się wykręcać z odpowiedzią to proszę ich wysłać do Lubelskiej Szkoły Filozoficznej na szkolenie. Bo każdy polski profesor, który nie zna filozofii opartej na naszej cywiilzacji łacińskiej, to nie powinien w ogóle mieć prawa do tytułu profesorskiego, bo nie poznał prawdy! Nie może więc nauczać studentów o prawdzie! Ci profesorzy, którzy studiowali filozofię na wszystkich polskich uniwersytach, z wyjątkiem uczelni katolickich, w rzeczywistości studiowali ideologię marksistowką.

Dlaczego  powinniśmy profesorom zadawać pytanie Co jest przeciwieństwem ideologii?

Otóż  „Światem rządzą idee” to powiedział Prof. Dr Hab. Tadeusz Guz w jednym z wykładów.

Tymi którzy rozpowszechniają te idee to w głównej mierze są to profesorowie na uczelniach, dyrektorzy bibliotek oraz dziennikarze. Oficjalnie nic złego nie robią, bo każdy ma prawo głosić to co uważa, istnieje przecież wolność słowa. Jednak problem powstaje wtedy, gdy lansowane idee nie są prawdą , lecz ideologiami.

To właśnie robili nasi nauczyciele i profesorowie we wszystkich polskich szkołach i na wszystkich polskich uczelniach i robią to do tej pory, z wyjątkiem uczelni katolickich. Prano nam mózgi przez dziesięciolecia.

Ci profesorowie, wdarżali oni nam do głów, zgubne dla nas wszystkich i rujnujące nas i nasz kraj ideologie:marksizm, leninizm, multikulti, gender, liberalizm.

Profesorowie którzy powinni byli być solą narodu, światłem niejako, wskazującym właściwy kierunek rozwoju, podstępnie wyprowadzili nas na manowce doprowadzając nas do ruiny, a dla siebie tworząc enklawy dobrobytu.

W największym niemal stopniu to dzięki tej profesorskiej ideologicznej marksistowskiej elicie, był możliwy okrągły stół na którym zdradzono nasz narodowy interes i zdradzono prawdziwych Polaków. Być może to właśnie oni, byli orgnizatorami tego właśnie okrągłego stołu.

Czy zatem, dalej powinniśmy uprzywilejowywać i hołubić naszych profesorów „oprawców? Nie zapominajmy, że nasza młodzież wciąż jest przez nich kształcona! Wciąż jest przez nich ideologizowana!

Czy myślicie że po roku 1989, nagle zmienili nauczanie oparte na ideologiach, w nauczanie oparte na prawdzie? Nic bardziej błędnego! Oni zmienili tylko rodzaj ideologii na której kształcą społeczeństwo. Do roku 1989, kształcili na ideologii marksistowskiej a  po 1989 roku do teraz kształcą dodatkowo na ideologii liberalizmu, multikluti, gender. Wkrótce być może będą kształcić na ideologii socjalistycznej, biorąc pod uwagę PISowskie ciągotki do socjalizmu oraz to, że PIS  nie tyka profesury!  Czyżby PIS oczekiwał od profesury pomocy w kolejnym etapie ideologizacji naszego społeczeństwa??

Na wszystkich naszych uczelniach (z wyjątkiem uczelni katolickich) wciąż jeszcze kształci się studentów w oparciu o ideologie zamiast kształcić studentów w oparciu o prawdę!

W praworządnym kraju, w którym profesorowie, kształciliby młode pokolenia szerząc ideologię, zamiast prawdy,  doprowadzając tym samym własny naród do upadku, z pewnością byliby za to ukarani! Tymczasem u nas w Polsce, oni są chołubieni i nagradzani i to przy rządach Prawa i Sprawiedliwości!!

Kiedy w końcu nadejdzie ten czas aby z kasty profesorskiej odsiać ziarno od plew? Kiedy lustracja?

Na mnie osobiście tytuł profesora nie robi żadnego wrażenia, no chyba że jest to moralny autorytet, człowiek który szerzy swoją wiedzę opartą o prawdę! Ale takich profesorów w Polsce jest garstka. Dlatego uczmy się ich rozpoznawać i propagujmy ich. Uczmy się  wszyscy, u tej garstki prawdziwych polskich profesorów o wysokim autorytetecie moralnym!  Jest to teraz możliwe bezpłatnie na YOU TUBE, ale trzeba tego chcieć.

Jeśli jesteśmy studentami szkół publicznych i prywatnych, to sprawdzajmy wiedzę każdego profesora, sprawdzajmy w co wierzy, sprawdzajmy czy wierzy w Boga, sprawdzajmy jego przeszłość, moralność, uczciwość i koneksje! Każdy z nas ma prawo do prawdy! Każdy z nas ma prawo uczyć się u prawdziwego autorytetu moralnego, który swoją wiedzę i mądrość opiera na naszej narodowej polskiej cywilizacji łacińskiej, gdzie najważniejsza jest prawda! Bo prawda jest „szczepionką” przeciwko wszelakim ideologiom!

Aby móc weryfikować profesorów, musimy sami studiować na YOUTUBE  u największych światowych ekspertów, tak się składa, że są nimi polscy profesorowie! Zachęcam do studiowania u prawdziwych polskich autorytetów i profesorów z Lubelskiej Szkoły Filozoficznej. Polecam wykłady Prof. Dr. Hab. Ks. Tadeusza Guza, Prof. Hernyka Kieresia, Prof. Piotra Jaroszyńskiego. Polecam również Dr. Jana Przybyłę.

Jeśli opanujecie wiedzę z wykładów, wykładanych przez wymienionych profesorów, to żaden marksistowki profesor ani prawnik czy sędzia Wam nie podskoczy! Inaczej też będziecie patrzeć na przyznawane im tytuły. Można odnieść wrażenie że nie mają one nic wspólnego z zasługami, z wiedzą, moralnością, mądrością czy prawdą, lecz są kartą przetargową, służącą  w wyłudzaniu od państwa wciąż większej kasy i większych emerytur!

Zachęcam zatem wszystkich do poznania prawdy a prawda Was wyzwoli, również i z biedy!. U podstaw poznania prawdy jest filozofia oparta na naszej cywilizacji łacińskiej!

Moja dodatkowa propozycja jest taka, że profesorowie, powinni dostawać najniższą rentę w Polsce, gdyż powinni oni zasmakować osobiście owoców swojej pracy.  Bo pośrednio, swoimi ideologizującymi wykładami i fałszywymi naukami, doprowadzili zwykłych obywateli i nasz kraj do nędzy!!! Niech zatem i oni tej nędzy również zakosztują!

Teresa Garland

p.s. Powyższy artykuł jest moją osobistą refleksją i opinią.

Polecam:

Link do wykładów Prof. Tadeusza Guza:

https://akademiaszczescboze.wordpress.com/informacje-2/

“Polityka i dobro wspólne – prof. Henryk Kiereś”

“Profesor Henryk Kiereś- Socjalizm czy personalizm”

“Chrześcijaństwo jest nie tylko religią – prof. Piotr Jaroszyński”

“Rewizjoniści: od pupilków do wrogów partii (w materiałach IPN) – prof. Piotr Jaroszyński”

“Dr Jan Przybył: Czego nie uczą w szkole?”

“Dr Jan Przybył: “Zatrute owoce oświecenia”

Rispondi

Effettua il login con uno di questi metodi per inviare il tuo commento:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione / Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione / Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione / Modifica )

Google+ photo

Stai commentando usando il tuo account Google+. Chiudi sessione / Modifica )

Connessione a %s...