RYZYKO UPADKU RZĄDÓW PISU! PRZYGOTUJMY SIĘ NA PRZEDTERMINOWE WYBORY!!!

Szanowni Państwo,

Na początek cytat który mam nadzieję otworzy oczy wielu z Was:

„Relacja pomiędzy właścicielem a niewolnikiem jest możliwa jedynie wtedy, gdy niewolnik produkuje więcej niż konsumuje”.  Z książki pt. „A history of economic thought” str 38, tłumaczenie własne.

Pomyślmy ile produkujemy na eksport i ile z tego mamy! Nic poza głodowymi pensjami dokładnie dla nas obliczonymi przez naszych ekonomicznych oprawców!  Nawet podatków do budżetu państwa z tego nie mamy, bo korporacje u nas podatków nie płacą!

Wkrótce okazać się może że będziemy świadkami upadku rządów PISu! Czy to takie straszne jak nas próbują przekonywać!!??  Nie sądzę! Wbrew wszystkim tym, którzy za wszelką cenę chcą zapobiec upadkowi rządów PISu, osobiście uważam, że to byłaby dla nas prawdziwych Polaków i patriotów wielka szansa!

Jeśli odbyłyby się nowe przedterminowe wybory, to mielibyśmy w końcu szansę na wprowadzenie do sejmu nowych antysystemowych i patriotycznie nastawionych i mądrych posłów oraz szansę na prawdziwe odzyskanie suwerenności! Bo jak widać to obecne rządy wciąż kontynuują tradycję wieszania się u klamek obcych mocarstw! Wierzę głęboko że środowiska patriotyczne antysystemowe zjednoczyłyby się przed wyborami i nie popełniłyby tym razem błędu, który popełniły w 2015 roku, kiedy to nie doszły do porozumienia!

Dlatego zamiast marznąć na mrozie wspierając mniejsze zło czyli PIS, pozwólmy niech się wykończą między sobą PIS z PO wraz z innymi szkodnikami, a my sprawnie przygotujmy się do nowych wyborów. Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta! Tym trzecim powinniśmy być my naród Polski! PIS poszedł do wyborów pod sztandarami i przy poparciu Kościoła. Jednak okazało się że ich rządy wcale nie są takie jakich oczekiwaliby Polacy katolicy. Być może teraz nadchodzi czas na rządy prawdziwych Polaków i odważnych patriotów!

PIS zamiast koncentrować się na poprawie warunków życia dla zwykłych Polaków, zaczął się koncentrować na niszczeniu swojego wroga! A my zwykli ludzie jak płaciliśmy horrendalne podatki, tak dalej je płacimy, jak płaciliśmy potężny ZUS, tak dalej go płacimy, jak korporacje nie płaciły u nas podatków tak dalej nie płacą! Jak kwota wolna od podatku była na urągającym godności ludzkiej poziomie, tak dalej pozostała z nieznaczną zmianą!

Tu o tym co PIS mógł zrobić ale nie zrobił: https://akademiapolityczna.wordpress.com/2015/10/30/prawdziwe-oblicze-pisu-juz-wkrotce-wyjdzie-szydlo-z-worka/ https://akademiapolityczna.wordpress.com/2015/11/02/prawdziwe-oblicze-pisu-juz-wkrotce-wyjdzie-szydlo-z-worka-czesc-2/ https://akademiapolityczna.wordpress.com/2015/11/05/prawdziwe-oblicze-pisu-juz-wkrotce-wyjdzie-szydlo-z-worka-czesc-3/

PIS oczekuje wsparcia ze strony społeczeństwa. Na moje wsparcie niech nie liczą, bo na nie nie zasłużyli i nic nie zrobili abym im to wsparcie dała! Po pierwsze nie mam dzieci więc 500plus nie dostałam (nie byli więc w stanie kupić mnie za pożyczone od banksterów pieniądze!), po drugie jako bezrobotna, od czasu przejęcia władzy przez PIS oczekiwałam, że w końcu nowe rządy zainteresują się losem zwykłych ludzi, przedsiębiorców, bezrobotnych i stworzą warunki do otwierania i prowadzenia działalności gospodarczej, abyśmy mogli przeżyć. Wkrótce bezrobotni w Polsce będą musieli przejść na niejedzenie bo nie mają na chleb! Wszystko dlatego że wciąż nam się neguje prawo do pracy, poprzez utrzymywanie zaporowych horrendalnych opłat działalności gospodarczej!! W Wielkiej Brytani w przypadku przedsiębiorców indywidualnych, składki płaci się z tego co mi wiadomo, to chyba jedną dziesiątą polskiego ZUSu albo jeszcze mniej, nie porównując zarobków…. kwota wolna od podatku to około 60 tysięcy złotych na rok.. tymczasem u nas jest dziesięciokrotnie mniejsza!

Skoro rząd PISu nie zrobił tego co zrobić powinien, a zrobił to czego zrobić nie powinien (np. podpisanie CETY, przyzwolenie na GMO, kwestia szczepionek np. HPV) to słusznie powinien upaść! Miejmy nadzieję że upadnie pokojowo, a wtedy w następnych wyborach wybierzemy lepiej! Teraz już wszystkich znamy i wyborcy też! Już niewielu ludzi uda się oszukać! Świadomość Polaków wzrasta z każdym dniem!

Zachęcam do propagowania PROGRAMU do zrealizowania przez przyszłe POLSKIE elity patriotyczne które wejdą do sejmu:

1.Zmiana konstytucji, bo obecna konstytucja nie pozwala nam na prawidłowe funkcjonowanie Narodowego Banku Polskiego, gdyż uniemożliwa nam emisję pieniądza i dlatego jesteśmy zmuszeni do pożyczania go na procent od banksterów, obecna konstytucja nie pozwala nam na realne wprowadzenie Społecznej Gospodarki Rynkowej, obecna konstytucja nie gwarantuje nam jako narodowi polskiemu własności wody pitnej na naszym terenie. Prawdopodobnie poprzez podpisanie CETY, rząd Beaty Szydło oddał naszą wodę korporacjom amerykańskim. Wkrótce spodziewajmy się wzrostu niebotycznych cen wody…. bo przecież amerykańskie korporacje muszą z czegoś ciagnąć profity żeby stać je było na otruwające nas zsypy podniebne…. (to są już moje przypuszczenia). Proponuję płacić rachunki za wodę w cenach dotychczasowych…. w razie podwyżki cen wody, różnicę nowej ceny wody do zapłacenia, proponuję wysyłać do rządu, bo skoro on podpisał tę pozbawiającą nas prawdopodobnie własności wody – umowę CETĘ, to niech on płaci wyższe rachunki za wodę!

2.W Polsce trzeba realnie wprowadzić Społeczną Gospodarkę Rynkową, (nie mylić z komunizmem czy socjalizmem) która chociaż i w tej chwili jest zagwarantowana w konstytucji, ale nie jest realizowana przez rząd. Model SGR zakłada minimalną ingerencję państwa w gospodarkę, wyłącznie w celu utrzymania tzw. ładu gospodarczego i prawdziwie wolnej konkurencji czyli możliwości wejścia na rynek każdego chętnego przedsiębiorcy. W modelu SGR państwo powinno działać przy niezbędnej minimalnej strukturze biurokratycznej. Głównym zadaniem państwa powinno być przeciwdziałanie wszelkim monopolom, kartelom, oligarchiom oraz utrzymywanie nadzoru nad strategicznymi działami gospodarki, zapewniającymi przetrwanie narodu. Są to sektory: energetyczny, rolniczy, zdrowotny, finansowy, komunikacyjny, obronny. Model SGR zostal przetestowany w Niemczech, zaraz po wojnie i przyniósł wielkie korzyści całemu narodowi niemieckiemu. Niestety Niemcy od niego odeszli…… dla zainteresowanych polecam książkę pt.”Wolność gospodarcza jako pierwszy filar społecznej gospodarki rynkowej” Autor: Przemysław Czarnek, wydawnictwo KUL.

3.Trzeba koniecznie wprowadzić embargo na WTO czyli Międzynarodową Organizację Handlu, która w mojej opinii powinna się nazywać Międzynarodową Organizacją Holokaustu Ziemian. Wystarczy przejrzeć wszystkie umowy międzynarodowe, podpisane przez pseudopolskie rządy i sprawdzić czy ich zawartośc zgodna jest z NOWĄ KONSTYTUCJĄ, która zostanie uchwalona! Z wyniszczających nasz kraj umów międzynarodowych trzeba się wycofać! Ale do tego potrzebujemy POLSKICH i ODWAŻNYCH rządów! Jeśli Bóg z nami to którz przeciwko nam! Przeważająca większość posłów PISu nie wierzy w Boga! Pamiętacie ilu z nich przyszło na Intronizację Chrystusa na Króla Polski??!!! Oni tego nie zrobią! Dlatego konieczny jest nowy POLSKI, ODWAŻNY i WIERZĄCY w Boga i jego moc rząd!

4.W Polsce trzeba wprowadzić równoległą walutę bezodsetkową, na terenie całego kraju. Rozwiązania są już gotowe, brak jednak woli politycznej. Waluta ta byłaby niewymienialna na złoty ani na żadne inne waluty obce. To genialne na skalę światową rozwiązanie, które spowodowałoby niebotyczny rozwój naszego kraju i wzbogacenie się społeczeństwa Polskiego, wciąż czeka na realizację. Brak jednak woli politycznej i odwagi obecnym polskim??? politykom!

Teresa Garland

p.s. powyższy artykuł jest moją osobistą refleksją

Polecam również: https://akademiapolityczna.wordpress.com/2016/12/22/ekonomisci-do-lamusa-matematycy-filozofowie-logicy-informatycy-do-dziela/

Rispondi

Effettua il login con uno di questi metodi per inviare il tuo commento:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione / Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione / Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione / Modifica )

Google+ photo

Stai commentando usando il tuo account Google+. Chiudi sessione / Modifica )

Connessione a %s...