JUDEOPOLONIA po amerykańsku?! Czyżby żydowski zarząd powierniczy nad Polską zjechał właśnie do Polski?!

Portal „wpolityce.pl” podał informację że do Polski zjechali przedstawiciele Komitetu Żydów Amerykańskich” i że swoje biuro otworzyli…… gdzieżby indziej…. w Muzeum Żydowskim w Warszawie!  Czyżby trafne okazały się przypuszczenia że to muzeum miało ukryty cel???  Tj. siedzibę żydowskich rządów????  Myślę, że sprawę trzeba potraktować poważnie i przemyśleć…..  Czyżby żydowski zarząd powierniczy nad Polską właśnie się ujawnił i zjechał właśnie do Polski?! Czyżby plan JUDEOPOLONI właśnie się zrealizował….??? Tyle że nie we współpracy Żydów z Niemcami lecz Żydów z Amerykanami???

 „Komitet Żydów Amerykańskich (AJC) otworzył w poniedziałek w Warszawie swoje 5. biuro w Europie. Z radością i satysfakcją witamy na polskiej ziemi reprezentantów AJC – napisał prezydent Andrzej Duda w liście do uczestników gali otwarcia.”

Nowy oddział, mieszczący się w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, oprócz Polski obejmie zasięgiem: Czechy, Estonię, Litwę, Łotwę, Słowację i Węgry. Pozarządowa organizacja AJC (American Jewish Committee) ma już na Starym Kontynencie biura w Berlinie, Brukseli, Paryżu i Rzymie.”

„Prezydent Andrzej Duda w liście odczytanym podczas gali otwarcia przez ministra Wojciecha Kolarskiego napisał:  Cieszę się, że wybrali państwo stolicę Polski na miejsce, z którego aktywność AJC będzie promieniować na cały nasz region. Dostrzegam głęboką symbolikę w fakcie, że dzisiejsza uroczystość zbiega się w czasie z początkiem obecności sił NATO w naszym kraju, w okresie kiedy Polska, odzyskawszy suwerenność po upadku systemu komunistycznego, zabiegała o przyjęcie do organizacji Paktu północnoatlantyckiego, to w American Jewish Committee znaleźliśmy cennego sprzymierzeńca.” Więcej:  http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/333215-komitet-zydow-amerykanskich-otworzyl-w-warszawie-swoje-biuro-prezydent-duda-z-radoscia-i-satysfakcja-witamy-na-polskiej-ziemi-reprezentantow-ajc

Tu informacja odnośnie wsparcia dla Polski w przyjęciu nas do NATO…. Okazuje się że Masoni też nam pomagali…. „Z przykładów nam bliższych, kanały wolnomularskie wykorzystano dla wsparcia polskiego lobbingu w Waszyngtonie, gdy ważyły się losy naszego członkostwa w NATO.” Więcej: http://kielce.onet.pl/w-kielcach-powstala-loza-masonska-wolnomularstwo-nie-jest-sekta/fm5q9f8

Czy to są ci sami ludzie???? W bardzo krótkim czasie nastąpiły dwa zdarzenia które przykuły moją uwagę. Pierwsze to przyjazd AJC do Polski, a drugie to utworzenie loży masońskiej w Kielcach…. Czy to ma jakiś związek ze sobą i jakiś głębszy sens???  A może w Polsce właśnie instauruje się rząd światowy NWO??? Już sto lat temu tj.”na początku XX wieku brytyjski naukowiec i polityk Halford MacKinder stworzył nową naukę – geolopolitykę. Pod koniec I Wojny Światowej napisał książkę pt. „Ideały demokratyczne a rzeczywistość” (Democratic Ideals an Reality), w której zawarł trzy zasadnicze fakty: ten, kto rządzi Europą Wschodnią, ten dominuje w całej Europie, ten kto rządzi Europą, ten dominuje nad „Wyspą Świata”, ten, kto rządzi „Wyspą Świata”, ten dominuje nad całym światem” (to był cytat z książki pt.”Czy Ameryka przetrwa do 2009 roku” autorstwa Gen. Wacława Henrykiewicza-Bakierowskiego)   Wygląda na to że Polska to CENTRUM ŚWIATA! Zatem Polska mogłaby i powinna rządzić światem!!! … Szkoda tylko że MY Polacy, zrzekliśmy się tej możliwości władzy na rzecz obcych nam kulturowo i religijnie ludów….

Jakby tego było mało, od dziesięcioleci jesteśmy niszczeni i atakowani ze wszystkich stron: zniszczono nam gospodarkę, obrabowano nas doszczętnie, zniszczono naszą kulturę i sztukę przemieniając ją w kicz, wyeksploatowano naszą naukę i najtęższe polskie umysły naukowe, przez dziesięciolecia wyniszczano nasze rdzenne polskie elity polityczne oraz sądownicze, wstawiając w ich miejsce ludzi obcych nam kulturowo i religijnie. Depopuluje się społeczeństwo polskie za pomocą obowiązkowych szczepień… wyzyskuje się Polaków jako tanią niewolniczą siłę roboczą…. poprzez złe prawo neguje się Polakom prawa do pracy i prowadzenia działalnści gospodarczej we własnym kraju i tym samym podstępnie uprowadza się Polaków w nowoczesny jasyr (emigracja).

Co robić? Czy jest jeszcze szansa na zwycięstwo? Czy jest jeszcze szansa że powstaniemy z kolan?

Jedyną nadzieją i szansą dla Polski, wydaje się być wprowadzenie w najbliższym czasie  nowej Konstytucji, opartej na prawie naturalnym i na filozofii naszej cywilizacji – łacińskiej. Następnie w polskie w życie społeczno-polityczno-gospodarcze trzeba w bardzo szybkim tempie wdrożyć nowe prawo oparte o nową polską konstytucję. Mamy teraz Króla Chrystusa. Opowiedzieliśmy się jako naród za najwyższymi wartościami duchowymi, moralnymi i etycznymi. Opowiedzieliśmy się za prawdą, dobrem, sprawiedliwością! Intronizacja odbyła się w zeszłym roku…  niestety do tej pory nie zostało wprowadzone prawo naturalne dostosowawcze do tego aktu, prawo oparte na prawdzie obiektywnej, prawo które nie byłoby sprzeczne z prawem miłości i z dekalogiem.  Czy zdążymy zmienić Konstytucję i to nieszczęsne prawo które nas zniewala zanim zaczipują nas obcy i zanim stracimy resztki naszej świadomości i tożsamości?

Pozostawiam do refleksji….  W Polsce konieczna jest natychmiastowa zmiana konstytucji i prawa! To jedyna nasza obrona oprócz modlitwy, przed zgubnymi wpływami masońskimi,  syjonistycznymi, protestanckimi, banksterskimi  i innej maści złymi demonami obleczonymi w człowiecze ciała!

Teresa Garland

Powyższy artykuł jest moją osobistą refleksją

Polecam również: „To że trzeba zmienić konstytucję to rzecz wiadoma! Natomiast jak ta konstytucja ma wyglądać to już wielki problem! Główną zaporą są tutaj posłowie oraz prawnicy, którzy są tak zindktrynowani ideologicznie że pewne koncepty do nich nie docierają. Zatem najpierw trzeba douczyć prawników i posłów oraz uświadomić naród.

Jeśli chcemy mieć konstytucję na miarę naszej wielkiej cywilizacji łacińskiej, w której istniałby prymat osoby nad państwem, w której chcemy respektować naturalne prawo boskie, prawo miłości, wartości moralne i etyczne, gdzie kwestiami nadrzędnymi będą człowiek, sprawiedliwość i dobro wspólne, to nie ma innej właściwszej osoby w Polsce jak Prof. Dr.Hab. Ks. Tadeusz Guz, do stworzenia dla nas nowej konstytucji.

W tej sprawie 1 stycznia 2017 roku do Radia Maryja podczas programu ‚Rozmowy niedokończone” z Tadeuszem Guzem,  zadzwoniły Iza Rostworowska i Barbara Łopacinska, prosząc Prof. dr Hab. Ks. Tadeusza Guza o napisanie konstytucji dla Polski.  Jednak zdaniem Prof. Guza  brakuje klimatu i świadomości moralno prawnej prawników i posłów. Chodzi o to aby tak wielki wysiłek i trud napisania konstytutcji nie poszedł na marne.  Trzeba popracować nad podniesieniem świadomości. Z rozmowy na antenie wynika, iż Prof. Guz optuje za konstytucją na wzór tej pierwszej amerykańskiej, czyli bardzo prostej i krótkiej. Więcej: https://fidespolska.wordpress.com/2017/01/10/na-nowy-rok-nowa-konstytucja-iza-i-basia-dzwonia-do-radia-maryja/

„ATAK MASONERII NA POLSKIE UCZELNIE??!! Właśnie powstała nowa loża w Kielcach!” https://akademiapolityczna.wordpress.com/2017/04/10/atak-masonerii-na-polskie-uczelnie-wlasnie-powstala-nowa-loza-w-kielcach/

„EKONOMIŚCI DO LAMUSA! MATEMATYCY, FILOZOFOWIE, LOGICY, INFORMATYCY DO DZIEŁA!” https://akademiapolityczna.wordpress.com/2016/12/22/ekonomisci-do-lamusa-matematycy-filozofowie-logicy-informatycy-do-dziela/

„CZY ZA ZAMACHEM SMOLEŃSKIM STOI ANGLIA, IZRAEL, NIEMCY, ROSJA I SŁUŻBY SPECJALNE DZIAŁAJĄCE W POLSCE? I CO DALEJ?” https://akademiapolityczna.wordpress.com/2016/03/28/czy-za-zamachem-smolenskim-stoi-anglia-izrael-niemcy-rosja-i-sluzby-specjalne-dzialajace-w-polsce-i-co-dalej/

Teresa Garland

Powyższy artykuł jest moją osobistą opinią

Rispondi

Effettua il login con uno di questi metodi per inviare il tuo commento:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione / Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione / Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione / Modifica )

Google+ photo

Stai commentando usando il tuo account Google+. Chiudi sessione / Modifica )

Connessione a %s...