ROPOWY SKANDAL!!! Polska potentatem zasobów ropy i gazu?!!! Dlaczego się tego nie wydobywa??!!

PILNIE ROZYSŁAĆ! BREAKING NEWS! https://akademiapolityczna.wordpress.com/2018/02/06/pilne-jesli-izrael-chce-prawdy-o-holokauscie-i-o-polakach-to-dajmy-mu-ja-rozsylac/

Arabia Saudyjska posiada tylko 200 mld baryłek ropy a Polska posiada 4000 mld baryłek ropy. Gdzie jest polski rząd?!!!  Dlaczego tego surowca się jeszcze nie wydobywa??? Wygląda na to że polski rząd nie wie jak bogate surowce naturalne posiada Polska!!! Bo gdyby wiedział to czy nie byłoby to w interesie Polski tę ropę i gaz wydobywać??? Posiadamy jedne z największych na świecie złóż ropy i gazu a jesteśmy jednym z najbardziej wykorzystywanych i najbiedniejszych krajów świata!!! Już kilkadziesiąt lat temu gdzieś na Pomorzu wytrysła ropa, powstała ponoć nawet piosenka „za ropy strugi spłacimy długi”. Potem nastąpiła…… cisza! Kiedy w końcu staniemy się drugą Norwegią gdzie poprzez dobre zarządzanie tymi dobrami wspólnymi narodu wprowadzi się i u nas tzw.dochód gwarantowany (dywidendę narodową) dla każdego obywatela??! Kiedy w końcu POLACY zaczną wydobywać i wykorzystywać z korzyścią dla własnego narodu najbogatsze surowce naturalne?

Zamiast prowadzić między sobą wyniszczające wojny na słowa, walczmy o WSPÓLNY dobrobyt dla WSZYSTKICH Polaków! Dla nas, dla naszych dzieci i wnuków! Zmuśmy rząd do tego abyśmy wydobywali naszą polską ropę i gaz! Rozsyłajcie!

SKANDAL nr1!!! POLSKA ropą stoi a naród bieduje!!! Co to za polityka rządu!!! “Prof.R.Kozłowski 21 04 2017 Konferencja naukowo-techn.w Krakowie cz 2”

SKANDAL nr2!!! Amerykanie wiedzą że Polska ma ogromne zasoby ropy, a polski rząd tego nie wie???! 6 minuta „Prof.R.Kozłowski 21 04 2017 Konferencja naukowo-techn.w Krakowie cz 3”

Link do cz1 wystąpienia Prof. Ryszarda Kozłowskiego na konferencji Naukowo-technicznej w Krakowie: „Prof.R.Kozłowski 21 04 2017 Konferencja naukowo-techn.w Krakowie cz 1”

Teresa Garland

Polecam rownież: https://akademiapolityczna.wordpress.com/2018/01/24/zelazne-dowody-zdrady-rzadu-maaaaaaaxi-alarm-pilne-rozyslac-i-do-czynu/

“PILNE!!! BREAKING NEWS z dnia 24 I 2018r.!!! MASOWO Rozysłać!!! Każdy Polak musi odsłuchać obowiązkowo wideo poniżej: ŻELAZNE dowody zdrady obecnego Rządu mieniącego się Polskim! Mówi do Was Polonia Amerykańska bo wydaje się że rządu działającego w interesie Polski i Polaków już nie mamy!!!! Zastanówmy się czy Amerykańska Polonia nie powinna przejąć władzy w Polsce!!! Może trzeba zorganizować przyspieszone nowe wybory parlamentarne albo przejąć władzę bezpośrednio na podstawie art. 4. Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, według której ‘Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu’!

Polecam również: https://akademiapolityczna.wordpress.com/2015/07/17/tasmy-o-co-chodzi-bogactwa-naturalne-polski/

Annunci

Rispondi

Effettua il login con uno di questi metodi per inviare il tuo commento:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google+ photo

Stai commentando usando il tuo account Google+. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

w

Connessione a %s...