CZY PROF. TADEUSZ GUZ JEST ATAKOWANY BO MÓGŁBY NAPISAĆ NOWĄ POLSKĄ KONSTYTUCJĘ I NOWE SPRAWIEDLIWE PRAWO DLA POLSKI???

CZY PROF. TADEUSZ GUZ JEST ATAKOWANY BO MÓGŁBY NAPISAĆ NOWĄ POLSKĄ KONSTYTUCJĘ I NOWE SPRAWIEDLIWE PRAWO DLA POLSKI A MOŻE I DLA ŚWIATA??

Jestem przekonana że tak właśnie jest! I dlatego jest on taki niewygodny i niebezpieczny dla naszych oprawców, którzy nas niszczą za pomocą prawa! Prof. Dr hab. Ks Tadeusz Guz to nawiększe aktywo umysłowe Polski, to najpotężniejsza broń intelektualna, jaką posiada Polska, o czym Polacy niestety nie wiedzą i czego nie doceniają!!!

Niedawno Prof. Dr hab. Ks. Tadeusz Guz został bezpodstawnie zaatakowany przez „Gazetę Wyborczą” za słowa o ekologii jako „zielonej odmianie nazizmu”, których nigdy nie wypowiedział!

Rektor Katolickiego (sic!) Uniwersytetu Lubelskiego, ks. prof. dr hab. Antoni Dębiński, zamiast bronić Ks. Tadeusza Guza i zamiast złożyć sprawę do prokuratury przeciwko „Gazecie Wyborczej” o zniesławienie, próbował wymusić na ks. Tadeuszu Guzu aby ten przeprosił  publicznie „Gazetę Wyborczą”! CO ZA SKANDAL!

Nasuwają się dwa pytania:

Pytanie pierwsze:

Kim jest i komu naprawdę służy rektor KUL-u , ks. prof. dr hab. Antoni Dębiński???  Jeśli ktoś ma informacje to proszę je opublikować lub przesłać na mojego maila teresagarland1@gmail.com

Pytanie drugie:

Dlaczego wróg tak bardzo obawia się Prof. Dr Hab. ks. Tadeusza Guza? Czyżby chodziło o nową polską innowacyjną na światową skalę konstytucję i nowe sprawiedliwe prawo??

Tu moja odpowiedź: Prof. Dr hab. Ks. Tadeusz Guz jest najświatlejszym i najpotężniejszym umysłem w Polsce i jednym z najmądrzejszych ludzi na świecie! To najwyższej klasy intelektualista, specjalista od filozofii, teologii i prawa, czyli od najważniejszych dziedzin na których opierają się fundamenty każdego państwa! To jedyny człowiek który był w stanie wyjaśnić nam gdzie tkwią korzenie tragicznego stanu dzisiejszej cywilizacji zachodu i Polski!

A korzenie te tkwią w reformacji Lutra, na którego tezach Hegel oparł całą swoją filozofię, na której to filozofii z kolei zbudowane jest prawo państwa niemieckiego, a teraz również unijnego i polskiego. Z pomocą tzw. szkoły frankfurckiej ta zła filozofia na której budowano systemy prawne kolejnych państw, rozprzestrzeniła się na cały świat niczym zaraza, powodując wojny, nieszczęścia i doprowadzając do nędzy, zatracenia i upadku moralnego całe narody!

Hegel w miejsce Boga wstawił państwo (a konkretnie państwo niemieckie) i stąd mamy wszechobecną kontrolę państwa nad społeczeństwem, biurokrację, niemoralne i nieprawiedliwe prawo. Taki model prawa został w Polsce wzmocniony po wejściu do uni. W tej chwili Polska, za pośrednictwem unijnego prawa znajduje się pod niemiecką okupacją prawną. W takim systemie prawa człowiek się nie liczy gdyż priorytet ma państwo nad osobą czyli nad człowiekiem. W takim prawie nie ma miejsca na rozwój i wolność człowieka zagwarantowane mu przez Boga. To trzeba zmienić! Trzeba ustanowić prymat OSOBY nad PAŃSTWEM!  Podam że nie tak dawno zabroniono Prof. Guzowi mówić o Lutrze i jego tezach, zgubnych dla człowieka, dla świata, dla Europy i dla Polski!

Prof. Tadeusz Guz być może jako jedyny w Polsce, byłby w stanie napisać odpowiednią dla Polski konstytucję oraz zasugerować takie zmiany prawne, dzięki którym mielibyśmy szansę uwolnić się od naszych oprawców, którzy za pomocą opartego na protestantyźmie, niemoralnego, niesprawiedliwego prawa, terroryzują nas i niszczą nasz stan duchowy, zabierają nam nasze mienie wypracowane przez pokolenia naszych ojców, pozbawiają nas owoców naszej ciężkiej codziennej pracy, niszczą nasze rodziny i społeczność, doprowadzają nasz kraj do nędzy!

Prof. Tadeusz Guz odważnie głosi prawdę i jest świadomy tego że wróg nie cofnie się przed niczym żeby go zniszczyć!  Uważam że atak „Gazety Wyborczej” na Prof. Guza jest taką właśnie próbą zniszczenia tego najwartościowszego człowieka w Polsce, który zagraża interesom okupującym nas za pomocą prawa Niemcom oraz zagraża bankstersko-masońsko-korporacyjnym klikom które za pomocą sejmowych marionetek tworzą w Polsce i w uni europejskiej nieludzkie niemoralne i niesprawiedliwe prawo!!!

BROŃMY PROF. TADEUSZA GUZA!

ROZSYŁAĆ I UDOSTĘPNIAĆ NA FACEBOOKU I WSZĘDZIE GDZIE SIĘ DA!!!

PETYCJA w obronie Prof. dr hab. Ks. Tadeusza Guza:

http://www.protestuj.pl/stan-w-obronie-ks–prof–tadeusza-guza-,76,k.html

Informacje dodatkowe:

Info w pigułce (kilka wykładów kilkuminutowych) o co chodzi z tym prawem:

„Dlaczego filozofia jest tak ważna? Bo na niej buduje się prawo!” https://www.youtube.com/watch?v=6zfFIqn7Ni8

„Polska pod niemiecką okupacją prawną! Czas się wyzwolić!”

https://www.youtube.com/watch?v=YVwFSsTLVWY

„RESET PRAWA W POLSCE APEL DO POLITYKÓW Iza Rostworowska’

https://www.youtube.com/watch?v=8UXvAjXW114

„Polską rządzi niemieckie prawo! Oczekujemy od PISu projektu nowej Konstytucji!”

https://www.youtube.com/watch?v=cSM3wfl-5RI

„Na Nowy Rok nowa Konstytucja”

https://fidespolska.wordpress.com/2017/01/10/na-nowy-rok-nowa-konstytucja-iza-i-basia-dzwonia-do-radia-maryja/

linki do wykładów prof. Dr hab. Ks. Tadeusza Guza:

https://akademiaszczescboze.wordpress.com/informacje-2/

polecam również:

https://akademiapolityczna.wordpress.com/2017/06/15/odzielnosc-panstwa-od-instytucji-kosciola-czy-od-boga/

Teresa Garland

Powyższy artykuł jest moją osobistą refleksją

Rispondi

Effettua il login con uno di questi metodi per inviare il tuo commento:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione / Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione / Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione / Modifica )

Google+ photo

Stai commentando usando il tuo account Google+. Chiudi sessione / Modifica )

Connessione a %s...