BANKI! CZY PIS POWOŁA SEJMOWĄ KOMISJĘ ŚLEDCZĄ DS PRYWATYZACJI POLSKICH BANKÓW???!!!

Po roku 1989 Polskę napadła banda złodziei, która ograbiła Polaków z ich własnych banków i pieniędzy, doprowadzając tym samym do upadku naszej gospodarki i ogromnej biedy w naszym kraju!  Naszym polskim przedsiębiorstwom odebrano życiodajną krew konieczną do funkcjonowania w gospodarce – PIENIĄDZ!

W dniu wczorajszym tj. 10 lipca 2017 roku w Krakowie, na ręce Pani poseł Agnieszki Ścigaj złożyłam wniosek do Klubu Parlamentarnego KUKIZ15’ o powołanie Sejmowej Komisji Śledczej której zadaniem będzie weryfikacja przeprowadzonych w latach dziewięćdziesiątych przekształceń prywatyzacyjnych polskich banków, ze szczególnym uwzględnieniem roli przeprowadzających te transformacje i odpowiedzialnych za te prywatyzacje osób.

Zasugerowałam aby uwzględnić negatywny wpływ prywatyzacji polskich banków na polską gospodarkę oraz obliczyć koszty jakie poniosła polska gospodarka, która  w wyniku tych prywatyzacji zostala pozbawiona dopływu pieniądza i w konsekwencji upadła. Ktoś te koszty powinien zwrócić!

Mam nadzieję że Klub Kukiz15’ nie zawiedzie moich oczekiwań i rozpocznie procedurę powołania SEJMOWEJ KOMISJI ŚLEDCZEJ DS PRYWATYZACJI BANKÓW! Będzie to również papierek lakmusowy dla obecnych posłów partii PIS, którzy będą musieli odpowiedzieć czy chcą takiej komisji a tym samym zobaczymy po czyjej stronie stoją! To znaczy czy stoją po stronie BANKSTERÓW czy po stronie NARODU!

Trzeba to zrobić jak najszybciej dopóki żyją świadkowie!

Może pan Lejb Fogelman mógłby pomóc? Odsłuchajcie poniższe wideo. Sedno od minuty 17’.  „LEJB FOGELMAN W JANKE&KOZAK” wywiad z dnia 16 stycznia 2012r. kanał YT: „thesalon24pl”

https://www.youtube.com/watch?v=kiORY1Sfy40

Poniżej treść wniosku do klubu KUKIZ15’:

WNIOSEK O POWOŁANIE SEJMOWEJ KOMISJI ŚLEDCZEJ W SPRAWIE PRZEJĘCIA POLSKICH BANKÓW PRZEZ OBCY KAPITAŁ W LATACH DZIEWIĘĆDZIESIĄTYCH w okresie tzw. TRANSFORMACJI

 Uprzejmie proszę o powołanie Sejmowej Komisji Śledczej której zadaniem będzie weryfikacja przeprowadzonych w latach dziewięćdziesiątych przekształceń prywatyzacyjnych polskich banków, ze szczególnym uwzględnieniem roli przeprowadzających te transformacje i odpowiedzialnych za te prywatyzacje osób.

Należy ponadto uwzględnić negatywny wpływ prywatyzacji polskich banków na polską gospodarkę oraz obliczyć koszty jakie poniosła polska gospodarka, która  w wyniku tych prywatyzacji zostala pozbawiona dopływu pieniądza i w konsekwencji upadła. Ktoś te koszty powinien zwrócić.

Z poważaniem

Teresa Garland”

 

2017 07 10 KUKIZ15 WNIOSEK O KOMISJE SEJMOWA DS BANKOW copy

Teresa Garland

Rispondi

Effettua il login con uno di questi metodi per inviare il tuo commento:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione / Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione / Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione / Modifica )

Google+ photo

Stai commentando usando il tuo account Google+. Chiudi sessione / Modifica )

Connessione a %s...