DOCHÓD GWARANTOWANY! LUKSUS CZY KONIECZNOŚĆ? ROZDAWNICTWO CZY PRAWO DO ŻYCIA??

Tylko chciwi egoiści nie uznający zasady miłości bliźniego i nie mający żadnego szacunku dla drugiego człowieka stwierdzą, że dochód gwarantowany to rozdawnictwo.

Fakty są następujące: w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat, nastąpił ogromny skok w technologiach automatyzacji produkcji, co spowodowało że zapotrzebowanie na siłę roboczą spadło. Oprócz tego chciwe korporacje przeniosły produkcję z Europy do Chin. Trzeba też pamiętać że od 27 lat nie ma już polskiej gospodarki!

W Polsce, realnej użytecznej pracy jest coraz mniej, jest ona bardzo nisko płatna, nie pozwalająca na przeżycie i wystarcza ona zaledwie dla kilkunastu procent obywateli, ale o tym nikt z rządzących nie mówi! Rządy chwalą się że poziom bezrobocia spada, a tak naprawdę to kilkadziesiąt procent obywateli jest w rzeczywistości bezrobotnymi, tylko że jest to ukrywane poprzez tworzenie sztucznych miejsc pracy, choćby w zbędnej biurokracji, czy w innych agendach rządowych! Bo jak powiedział pewien polityk: „coś tym ludziom trzeba dać do roboty”

Ci którzy nie dostali się na sztucznie tworzone posady, żyją w Polsce w strasznej nędzy i poniżej granicy ubóstwa, ale tego nasze rządy jakoś nie widzą, a kłamliwe media nie ujawniają! W takiej sytuacji odpowiedzialny za własny naród rząd wprowadziłby dochód gwarantowany! Na początek przynajmniej dla wszystkich bezrobotnych bez wyjątku! Utyskiwania rządu że nie ma na to pieniędzy to wierutne kłamstwo! Bieda w Polsce istnieje z winy wszystkich dotychczasoweych rządów, z powodu ich złego zarządzania i ciągłego podporządkowywania się banksterom i masonom a nie z powodu braku pieniędzy!

Prawda jest taka, że Polska jest wystarczająco bogata (choćby w surowce naturalne) aby móc wypłacać nawet każdemu obywatelowi dochód gwarantowany! Jeśli obecny PISowski rząd nie wprowadzi w najbliższym roku dochodu gwarantowanego, to trzeba ten rząd wymienić!!!

Proponuję również narzucić ustawą sejmową, bezpłatne dostarczanie wody, energii i chleba, każdemu zarejestrowanemu bezrobotnemu! W tej chwili bezrobotny w Polsce, nie mając pieniędzy, nie ma prawa do energii pozwalającej mu na przetrwanie czy ogrzanie się, nie ma prawa do wody, nie ma prawa do jedzenia, czyli nie ma prawa do życia! To jest wielki SKANDAL!!!!

To jest sprzeczne z chrześcijańskim kanonem życia w katolickim kraju jakim jest Polska i rządzonym przez wydawałoby się katolickie rządy! Gdzie zasada miłości, dobra wspólnego i dobra każdego człowieka? Gdzie zasada pomocniczości, gdzie zasada solidarności? Z tego co słyszałam to rząd wysyła po 100 euro renty miesięcznie obywatelom Izraela, podczas gdy Polscy bezrobotni głodują!!! Co to za polityka!! Komu służą PISowskie rządy?

Żelazna logika podpowiada że dochód gwarantowany w dzisiejszych czasach i w obecnej sytuacji gospodarczej to nie luksus lecz konieczność! Trzeba go wprowadzić JAK NAJSZYBCIEJ jeśli chcemy aby Naród Polski przetrwał i się rozwinął! TO NASZE BYĆ ALBO NIE BYĆ!!!

Tylko chciwi egoiści nie uznający zasady miłości bliźniego i nie mający żadnego szacunku dla drugiego człowieka stwierdzą, że dochód gwarantowany to rozdawnictwo.

ŻĄDAJMY NATYCHMIAST od PISowskich rządów dochodu gwarantowanego! Bo jest to równoznaczne z przyznaniem każdemu obywatelowi prawa do życia, prawa do naturalnej śmierci, a nie śmierci głodowej czy z powodu samobójstwa z desperacji! Tym bardziej że Polska jest jednym z najbogatszych krajów świata w surowce naturalne i to my Polacy powinniśmy ciągnąć z tego korzyści! Na razie te bogactwa są przed Polakami ukrywane! Nie wiem czy to prawda, ale gdzieś zasłyszałam taką plotkę że KGHM potajemnie wydobywa w Polsce złoto. Czy ktoś coś wie na ten temat?

Polecam:

https://akademiapolityczna.wordpress.com/2015/07/17/tasmy-o-co-chodzi-bogactwa-naturalne-polski/

https://akademiapolityczna.wordpress.com/2017/04/23/ropowy-skandal-polska-potentatem-zasobow-ropy-i-gazu-dlaczego-sie-tego-nie-wydobywa/

https://akademiapolityczna.wordpress.com/2017/04/25/nato-okupuje-najwieksze-swiatowe-zloza-tytanu-w-polsce-na-to-wyglada/

Teresa Garland
Powyższy artykuł jest moją osobistą refleksją

Rispondi

Effettua il login con uno di questi metodi per inviare il tuo commento:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione / Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione / Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione / Modifica )

Google+ photo

Stai commentando usando il tuo account Google+. Chiudi sessione / Modifica )

Connessione a %s...