SZYKUJE SIĘ NAPAŚĆ ZBROJNA NIEMCÓW NA POLSKĘ??!!!! LIST OTWARTY DO MINISTRA MACIEREWICZA!

 

PILNE! Dotyczy bezpieczeństwa narodowego i terytorialnego Polski!

Szanowny Panie Ministrze Obrony Narodowej Antoni Macierewiczu!

bsiw@mon.gov.pl

Analizując obecną sytuację w Europie, w Uni, w Niemczech, z prawdopodobieństwem 100 procent możemy być pewni, iż w najbliższych miesiącach a najpóźniej w najbliższych kilku latach, Niemcy ZAATAKUJĄ Polskę militarnie! To dla nich żaden problem w bardzo  krótkim czasie wciągnąć do wojska wszystkich arabów którzy u nich są i wysłać ich na front wschodni do Polski w celu zwalczania „niewiernych”!!!  Nawet nie muszą ich szkolić bo oni używać broni umią, w przeciwieństwie do Polaków!

To że Niemcy przejęli (skolonizowali) Polskę wcielając nas do uni to wszyscy wiemy. Ale nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego że oni POKOJOWO nam NIE ODPUSZCZĄ  i nie uwolnią nas od siebie bo jesteśmy ich żywicielem! Niemcy na nas pasożytują!!!

Czy rząd Polski przygotowuje konieczną obronę? Kiedy Minister Obrony Narodowej dla bezpieczeństwa Polaków zamierza zamknąć granicę zachodnią z Niemcami? Kiedy zachodnia granica z Niemcami zostanie obstawiona naszymi wojskami? Kiedy Minister rozda broń wszystkim Polakom zamieszkującym województwa zachodnie Polski?

Jeśli chodzi o tworzenie WOT, to czas tworzenia oraz liczebność Wojsk Obrony Terytorialnej pozostawiają wiele do życzenia. Jeśli dalej pójdzie to w tak ślimaczym tempie, to skutecznej obrony w tym systemie WOT nie zdążymy utworzyć nawet za 100 lat!! Czy tworzenie WOT jest tylko działaniem MON na pokaz? Dodatkowo można znaleźć na internecie narzekania że nie dajecie tym ludzim broni ani odpowiedniego ciężkiego sprzętu!

I proszę mi nie mówić że na broń nie macie pieniędzy, bo za wojskowe zbędne zabawki zakupione od Amerykanów płacicie krocie!!! Proszę mi też nie wmawiać, że Polacy nie są odpowiedzialni w używaniu broni, bo to raczej Wy rządzący boicie się nas że gdybyśmy mieli broń to nie pozwolilibyśmy na takie uzurpacje na Narodzie Polskim jakie do tej pory były.  Proszę aby rządzący pamiętali, że jak nie obronimy naszego kraju to i Wy rządzący nie będziecie mieli czym rządzić!!! Dlatego wnioskuję o NATYCHMIASTOWE rozdanie broni, wszystkim obywatelom we wszystkich województwach zachodnich Polski !

Reforma uni proponowana przez nasz polski rząd to mrzonki! Niemcy nigdy nie zmienią swojej filozofi działania, wg której to właśnie państwo niemieckie jest Bogiem na ziemi ze wszystkimi przywilejami.  To dominujące państwo niemieckie ograbiające i wykorzystujące wszystkie inne narody świata! To jest właśnie sedno sprawy które wszystkim umyka…. bo nie studiują filozofii niemieckiej na której zbudowane jest państwo i prawo niemieckie….  Zatem reforma uni jest nie do zrealizowania bo Niemcy nigdy się na nią nie zgodzą. Kiedy Niemcy zorientują się Polska kolonia wyślizguje im się z rąk, będą zdesperowani i zrobią wszystko aby do tego nie dopuścić. Łącznie z atakiem militarnym na Polskę.

W przepowiedniach szwedzkiego rybaka Antona Johanssona z dnia 14 listopada 1907 roku,  jest napisane że za 120 lat, czyli w 2027 roku Niemcy znowu zaatakują Polskę. Cytat z internetu: „Niemcy korzystając z okazji, że światowe mocarstwa będą zaangażowane w wojnę z Chinami uderzą na Polskę”

Oceniajmy realistycznie rzeczywistość!

Ja myślę że militarny atak Niemców na Polskę nastąpi dużo wcześniej. Tym bardziej że to dla nich żaden problem wciągnąć do wojska wszystkich arabów którzy u nich są i wysłać ich na front wschodni do Polski. Nawet nie muszą ich szkolić bo oni używać broni umią, w przeciwieństwie do Polaków! Co na to Polski rząd?

Oczekuję odpowiedzi na wszystkie moje powyższe zapytania oraz szybkich i konkretnych działań ze strony MON w tej sprawie.

Z poważaniem

Teresa Garland

p.s. obowiązkowo do wysłuchania!

“DZIEŃ X”- Islamiści czekają na sygnał żeby wyrżnąć europejczyków – takie są plany światowego rządu” 

“Polska pod niemiecką okupacją prawną! Czas się wyzwolić!” 

“Dlaczego filozofia jest tak ważna? Bo na niej buduje się prawo!”

Oryginal listu wysłanego do Ministra Macierewicza: 2017 07 28 List otwarty do MON PILNE! Dotyczy bezpieczeństwa narodowego i terytorialnego Polski!

Annunci

Rispondi

Effettua il login con uno di questi metodi per inviare il tuo commento:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google+ photo

Stai commentando usando il tuo account Google+. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

w

Connessione a %s...