POLACY! Idziemy po władzę! Dołącz do ZJEDNOCZENIA NARODOWEGO!!!

Szanowni Państwo,

Teraz, po prawie dwóch latach rządów, już wiemy z całą pewnością, że rządy PISu są tchórzliwe, powolne, nieefektywne, nieskuteczne i są do wymiany! Zmiany w gospodarce, których oczekiwaliśmy i które mogły być już dawno zrealizowane i które mogły wydobyć nasze społeczeństwo z biedy, nie zostały przeprowadzone!  PIS dobrze o tym wie! Z pewnością dlatego jeszcze nie zorganizowali marszu poparcia, bo wiedzą jak są nieefektywni i z pewnością mało kto by przyszedł, widząc ich dotychczasowe „osiągnięcia”…..

Postawmy na ZJEDNOCZENIE NARODOWE! Dołącz! 17 ugrupowań już się włączyło!

„Konwent akcesyjny do ZJEDNOCZENIA NARODOWEGO odbędzie się 23 września 2017 r. w Warszawie. Akcesy wstępne można składać do 15 sierpnia 2017 r. 30.07.2017 (aktualizacja) Do ZJEDNOCZENIA NARODOWEGO złożyło wstępny akces 17 ugrupowań. Niestety, dwa ugrupowania narodowe wierzą nadal we własne siły, mimo doświadczenia sromotnych porażek wyborczych w ostatnich latach. Nadal uważają, że samodzielnie mogą pokonać potężny UKŁAD MAGDALENKOWY. Brak analizy wyników wyborczych i jakiejkolwiek refleksji spowoduje, że po raz kolejny zostaną zawiedzione nadzieje i zmarnowane głosy ufnych wyborców. Czy z powodu egocentrycznych i partykularnych interesów organizacji wolno tak lekko traktować i nieodpowiedzialnie marnować społeczne zaufanie? NIE! Młodością można wiele usprawiedliwiać, ale nie wszystko! Nie wolno narażać spraw najważniejszych, które w najtrudniejszych dla naszego narodu chwilach wyrażamy w słowach polskiego kanonu etycznego: BÓG – HONOR – OJCZYZNA.” Link do zjednoczenia tutaj:

https://www.facebook.com/groups/477422995789957/

ANKIETA preferencji ugrupowań prawicowych, narodowych, patriotycznych i katolickich tutaj:

https://www.facebook.com/groups/477422995789957/permalink/516885865177003

Oto wstępna lista zaniedbań rządów PISu:

Frankowicze wciąż są dojeni bez skrupułów przez banksterów!!!

Rząd PISu nadal uciska ZUSem i wciąż gnębi Polaków, dlatego trzeba go wymienić! Za pomocą ZUSu Polscy przedsiębiorcy wciąż są dojeni i najbardziej na świecie uciskani przez biurokratyczno-prawną sitwę na czele z rządem! PIS absolutnie nic w tej kwestii nie zrobił! Wkrótce Polscy przedsiębiorcy będą obarczeni dodatkowymi podwyżkami płac dla swoich pracowników! Czy celem PISu jest w ten właśnie sposób, pośrednio i w białych rękawiczkach zlikwidować doszczętnie małą polską przedsiębiorczość?! Na to wygląda! Musimy temu przeszkodzić!

Polska młodzież nadal zmuszona jest z Polski emigrować bo nie ma dla nich godziwej pracy i płacy, nie licząc niewolniczego zatrudnienia w zagranicznych korporacjach za płacę, która nie pozwala na przeżycie od pierwszego do pierwszego, a co dopiero na odłożenie pieniędzy na zakup mieszkania czy założenie rodziny!

Nadal zamyka się kopalnie które mogłyby być źródłem ogromnego bogactwa dla całego narodu Polskiego, i przekazuje się je obcym! Nadal polskie zasoby naturalne (np. ropa o której istnieniu polskie społeczeństwo nie wie) są wydobywane przez obcych!

NBP nadal jest przejęty przez zagraniczną banksterską szajkę, a rząd zamiast drukować bezodsetkowe pieniądze pożycza je na procent od banksterów zadłużając na pokolenia swój własny naród!

Pomimo obietnic PISu, nie powstał w Polsce ani jeden bank komunalny który chociaż w części uwolniłby od banksterów zadłużone samorządy, Polskę i Polaków!

Niesprawiedliwość nadal króluje bo PIS wystawił na prezydenta niewłaściwego człowieka!

Rząd PISu nadal nie oczyścił swoich i koalicyjnych szeregów z obcych nam kulturowo masońsko-bankstersko-korporacyjnych wpływów które skutecznie blokują konkretne zmiany!

KONKLUZJA!

Trzeba wymienić rząd i sejm na prawdziwie POLSKI! Aby to zrobić, trzeba stworzyć KOALICJĘ w celu wygrania wyborów i objęcia władzy przez PRAWDZIWYCH, MĄDRYCH i ODWAŻNYCH POLAKÓW! Najpierw w samorządach a potem w wyborach parlamentarnych!

Powstaje płaszczyzna zjednoczeniowa do której na RÓWNYCH PRAWACH, mogą dołączać organizacje, stowarzyszenia, ugrupowania oraz osoby fizyczne, które podzielają POLSKIE wartości narodowe, katolickie, i są POLSKIMI patriotami. Zapraszam do ZJEDNOCZENIA NARODOWEGO! Trzeba się spieszyć bo do wyborów zostało mało czasu!

https://www.facebook.com/groups/477422995789957/

Gorąco polecam:

„JAK ZJEDNOCZENIA POLAKÓW NIE BĘDZIE TO BĘDZIE DYKTATURA!”

https://akademiapolityczna.wordpress.com/2016/08/17/jak-zjednoczenia-polakow-nie-bedzie-to-bedzie-dyktatura/

Teresa Garland

Annunci

Rispondi

Effettua il login con uno di questi metodi per inviare il tuo commento:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google+ photo

Stai commentando usando il tuo account Google+. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

w

Connessione a %s...