DOBRO WSPÓLNE kontra INTERESY PARTYJNE!

DOBRO WSPÓLNE NARODU POLSKIEGO KONTRA PARTYKULARNE INTERESY ORGANIZACJI POLITYCZNYCH!

„Szukanie zbawcy ojczyzny poza sobą jest szkodliwe… Trzeba nareszcie wyjść z niewiary we własne siły” Piłsudski

W polskim życiu politycznym które jest bardzo burzliwe ale i bardzo barwne, istnieją dziesiątki ugrupowań, stowarzyszeń, partyjek itd. z których każda ma swoje własne partykularne interesy o które walczy ….. i chce egoistycznego wsparcia w walce o te partykularne interesy, od wszystkich innych organizacji, nie myśląc o wspólnych działaniach dzięki którym możnaby przejąć władzę i budować wspólnie lepszą przyszłość dla Polski i dla Polaków.

Dopóki dziesiątki organizacji politycznych działających obecnie w Polsce oraz ich liderzy nie zrozumieją że sami nigdy nie będą w stanie ograć istniejącego układu magdalenkowego, dopóty nic w naszym kraju się nie zmieni i prawdziwi Polacy nie dojdą do władzy.

Powstaje ZJEDNOCZENIE NARODOWE, to płaszczyzna zjednoczeniowa do której na RÓWNYCH PRAWACH, mogą dołączać organizacje, stowarzyszenia, ugrupowania oraz osoby fizyczne, które podzielają POLSKIE wartości narodowe, katolickie, i są POLSKIMI patriotami. Więcej informacji można zaleźć na stronie facebookowej pod nazwą „Zjednoczenie Narodowe”:  https://www.facebook.com/groups/477422995789957/

Myślę że warto dołączyć po to, aby wspólnie działać dla dobra wspólnego Narodu Polskiego.

Mam nadzieję że nie będzie powtórki z prób zjednoczenia sprzed dwóch lat kiedy to przed wyborami październikowymi 2015r. antysystemowi liderzy nie doszli do porozumienia, bo każdy chciał aby to wszyscy inni dołączali do niego zamiast jednoczyć się na rówych prawach… Nie potrafili postawić wyżej interesów narodowych nad własną dumą i syndromem samca „Alfa”. Prawdopodobnie nie mieli zakodowanej, tej prawdziwej miłości do ojczyzny jaką mieli np. Piłsudski i Dmowski. Kiedy to Dmowski nie sprzeciwił się zbrojnie, żeby nie spowodować wojny domowej, podczas kiedy Piłsudski przeprowadzał zamach stanu, bo dla Dmowskiego ważniejsza była Polska i utrzymanie jej suwerenności niż jego własna osoba.

Piłsudski pisał: „Im bardziej praca jest indywidualna, tem jest silniejsza w swoich przejawach, im bardziej ludzie indywidualnie silni podadzą sobie ręce dla wspólnej pracy, tem jest bezpieczniejszy naród.”

Pozdrawiam bardzo serdecznie i zachęcam do jednoczenia się.
Teresa Garland
Link do Zjednoczenia Narodowego: https://www.facebook.com/groups/477422995789957/

Annunci

Rispondi

Effettua il login con uno di questi metodi per inviare il tuo commento:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google+ photo

Stai commentando usando il tuo account Google+. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

w

Connessione a %s...