Komu służy ZŁODZIEJSKI SYSTEM GOSPODARCZY w Polsce?

Jaki cel ma ZŁODZIEJSKI SYSTEM GOSPODARCZY zaimplementowany W POLSCE?  Dwa główne grzechy Polaków: ZŁODZIEJSTWO i ZAWIŚĆ! Zrób rachunek sumienia!

Obecny system gospodarczy w Polsce jest tak skonstruowany, że jeśli ktoś nie kradnie albo nie oszukuje  (bliźniego czy państwo) to nie ma szans na przeżycie!  W czyim interesie zaimplementowano taki właśnie złodziejski system gospodarczy w Polsce? Czy chodzi o to aby sprowadzić rdzennych Polaków do rangi obywateli drugiej kategorii działających wiecznie w szarej strefie i nie mających do siebie szacunku ani własnej godności?

Na chwilę obecną Polska NIE JEST KRAJEM DLA UCZCIWYCH LUDZI! Wydaje się że obecny system gospodarczy jest celowo skonstruowany dla złodziei i przestępców. Czy chodzi o to aby w przyszłości za byle przewinienie móc zamykać w zakładach karnych każdego obywatela polskiego, w myśl zasady: „dajcie mi człowieka a paragraf się znajdzie”? Czy to jest celowe działanie dzięki któremu rdzennie urodzeni na tych ziemiach Polacy mają być zniżeni do rangi obywateli drugiej kategorii, a OBCY przejmą definitywnie władzę nad naszym krajem oraz bogactwami naturalnymi Polski i będą z nich czerpać korzyści? W czyim interesie taki nieuczciwy i nieludzki system gospodarczy stworzono w Polsce? To są pytania które powinniśmy zacząć sobie zadawać!  Musimy sobie z tego wszystkiego zdawać  sprawę! Czy chcemy tak dalej funkcjonować? Czy dalej mamy funkcjonować w oszustwie, złodziejstwie, w biedzie i w zakłamaniu? Czy dalej jeden na drugiego mamy patrzeć wilkiem z zawiści?  Czy przyszłość rdzennych Polaków to więzienne łachmany i niewolnicza praca w zakładach karnych na rzecz OBCYCH?  Jeśli nic nie zrobimy tak właśnie będzie!

„Politycy to zdrajcy, złodzieje i oszuści” takie zwroty można usłyszeć z ust wielu Polaków. Popularne są również opinie zwykłych Polaków odnośnie rządów: ”na nic nie mamy wpływu” „nic od nas nie zależy”  „i tak zrobią co będą chcieli”.  Dzięki takim sloganom, bierności społeczeństwa i jego nieświadomości o posiadanych bogactwach naturalnych, nasz kraj od wielu dziesięcioleci jest wciąż grabiony!

Pomimo tego że Polska najprawdopodobniej jest najbogatszym krajem świata jeśli chodzi o surowce naturalne, o których naród nie wie, to Polacy są jednym z najbardziej gnębionych i uciskanych narodów na świecie.  Nawet składki ZUSowskie są jednymi z najwyższych na świecie, nie mówiąc już o kwocie wolnej od podatku na skandalicznie niskim poziomie, niższym nawet niż w krajach afrykańskich. Polacy nie wiedzą np. że posiadają największe na świecie złoża ropy, gazu czy tytanu. Arabia Saudyjska posiada tylko 200 mld baryłek ropy a Polska 4000 miliardów baryłek ropy. Te surowce są już w Polsce wydobywane….. ale bez korzyści dla Narodu Polskiego.

Życie gospodarcze w Polsce jest tak skonstruowane, że jeśli ktoś nie kradnie albo nie oszukuje  (bliźniego czy państwo) to nie ma szans na przeżycie! Nie odnosi się to do biurokratów bo oni są kastą uprzywilejowaną! Ja mam wrażenie że to głównie dla nich właśnie buduje się teraz mieszkania dla młodych MDM czy też mieszkanie “plus”, bo w zasadzie to tylko oni mogą sobie na te mieszkania pozwolić! Tak na marginesie dodam że w mojej opinii powstaje w Polsce państwo kastowe.  Uważam że jest możliwym, że w Polsce docelowo planowane jest istnienie dwóch kast: uprzywilejowana kasta biurokratyczno-prawna (nadzorująca Polaków i niekoniecznie rdzennie polska) oraz kasta podrzędna składająca się z rdzennych Polaków-niewolników pracujących za darmo w zakładach karnych na rzecz tychże biurokratów i zagranicznych korporacji. Nie na darmo rząd buduje dziesiątki hal produkcyjnych dla więźniów, tworząc tym samym miejsca pracy dla Polaków, tyle że w więzieniach a nie na wolności! SKANDAL! Polecam mój artykuł na ten temat pt. „Czy polskie więzienia stają sie łagrami zagranicznych korporacji?”. https://akademiapolityczna.wordpress.com/2017/06/11/czy-polskie-wiezienia-staja-sie-lagrami-zagranicznych-korporacji/

Chcąc zmienić obecnie istniejącą sytuację musimy mieć świadomość istnienia w Polsce przestępczego systemu gospodarczego, musimy być świadomi manipulacji medialnej za pomocą radia i TV, musimy mieć wiedzę na temat posiadanych bogactw naturalnych, oraz musimy zdawać sobie sprawę z naszych dwóch narodowych grzechów głównych Polaków czyli złodziejstwa i zawiści.

To od nas zależy czy dalej przyzwolimy na życie w tym przestępczym systemie gospodarczym, czy też zmienimy samych siebie, swój sposób myślenia, swój sposób postrzegania rzeczywistości taką jaka ona jest naprawdę, i zmusimy rząd do stworzenia uczciwych warunków gospodarczych, w których każdy rdzenny Polak będzie mógł w świetle dziennym, w świetle sprawiedliwego prawa, uczciwie zarabiać i uczciwie funkcjonować!

Naród polski jest nieświadomy swoich bogactw naturalnych i nie broni ich. Naród polski jest manipulowany kłamliwymi informacjmi poprzez media. Naród polski jest złodziejski (za wyjątkiem nielicznych każdy kto tylko może to kradnie lub oszukuje).  To są główne przyczyny naszej niedoli.

Jak zadziałać?

Każdy aktywny Polak który chce poprawy swojego losu i lepszej przyszłości dla swoich dzieci, powinien informować jak największą rzeszę ludzi o tym jak potężne mamy bogactwa naturalne. I powinniśmy tych bogactw naturalnych bronić bo teraz próbuje się nam je wykraść przy całkowitej nieświadomości i bierności społeczeństwa polskiego.

Radio i telewizor trzeba wyrzucić z domu. Media masowego przekazu: radio, tv, gazety, w dzisiejszym świecie to największe źródła kłamstwa, oszustwa, zgorszenia i manipulacji! Trzeba przeprowadzić krajową akcję wyrzucania telewizorów z domu, albo wynoszenia ich na śmietnik czy na strych!

Najważniejsza kwestia dotyczy jednak dwóch największych grzechów Polaków: złodziejstwa i zawiści! To dzięki akceptacji przez nas tychże grzechów, przyzwalamy na system gospodarczy taki jaki mamy, czyli złodziejski! Niech każdy zrobi rachunek sumienia i niech każdy przestanie oszukiwać i kraść. Nie tylko politycy kradną, reszta społeczeństwa też kradnie i oszukuje. Jeśli jako naród nie wyplewimy całkowicie tych dwóch grzechów głównych z naszego życia, to nigdy nie będzie w naszym kraju dobrze. Złodziejstwo,  oszustwo i zawiść, to są główne grzechy Polaków i na ich eliminacji niech skoncentruje się każdy z nas. A rząd ma dostosować warunki gospodarcze do tego abyśmy z tych głównych grzechów się uwolnili.

Powyższy wykład jest moją osobistą refleksją.

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie

Teresa Garland

Annunci

Rispondi

Effettua il login con uno di questi metodi per inviare il tuo commento:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google+ photo

Stai commentando usando il tuo account Google+. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

w

Connessione a %s...