SZANSA!!! JEST WYCIĄGNIĘTA DŁOŃ DO POJEDNANIA I ZESPOLENIA POLAKÓW!!!

Podaj dalej! Wersja uaktualniona i doprecyzowana w dniu 1 XI 2017r.

POGRZEBMY STARY SYSTEM! NADCHODZI WYZWOLENIE!

Relacja z Narady Środowisk Niezależnych we Wrocławiu w dniach 28-29 X 2017r.

Z PRAGNIENIA DO WOLNOŚCI I SPRAWIEDLIWOŚCI NARODZIŁO SIĘ „DZIECKO” MIŁOŚCI!!! ZAOPIEKUJ SIĘ NIM! NIE POZWÓLMY GO SKRZYWDZIĆ ANI SPROWADZIĆ NA ZŁĄ DROGĘ!!!

Wczoraj tj. w dniu 29 października 2017 roku we Wrocławiu, podczas Narady Środowisk Niezależnych, z ich pragnienia do wolności i sprawiedliwości, narodziło się „dziecko” miłości!  Inicjatywa została nazwana „WOLNI LUDZIE”. Julian Rose, jeden z „akuszerów” narodzin tego „dziecka” zaznaczył że wolność związana jest z odpowiedzialnością. Jest wielkie pragnienie zjednoczenia wspólnego Polaków. Grupa inicjatorów składająca się z Janusza Zagórskiego, Jadwigi Łopaty, Juliana Rose, Edyty Jaroszewskiej-Nowak, Jolanty Dal oraz Roberta Wagnera, tworzyła komitet organizacyjny. Zapowiedziane zostały konferencje w Sejmie na najważniejsze dla Polski tematy. Z początkiem stycznia (6-7) 2018 roku planowana jest dwudniowa konferencja na temat duchowości Polaków oraz na temat polskiej gospodarki. Podczas prac w zespołach roboczych ma być również dopracowana deklaracja oraz dopracowanie szczegółów wspólnej strony internetowej.

Miejmy nadzieję że ta wyciągnięta dłoń do wspólnego dialogu i pojednania narodowego Polaków, nie zostanie zlekceważona czy odtrącona przez głęboko wierzące środowiska w Polsce i miejmy nadzieję że  tłumnie przybędą one do Sejmu aby zamanifestować swoją przynależność do Narodu Polskiego oraz chęć zjednoczenia się i pojednania ze wszystkimi współbraćmi Polakami.

Spotkanie trwało 2 dni (28-29 X.2017r.). W pierwszym dniu uczestnicy prezentowali siebie oraz swoje działania. W drugim dniu powstała nazwa ‘”Wolni ludzie” oraz wstępna deklaracja która zostanie dopracowana podczas kolejnych konferencji i prac grup roboczych.  Powstał pomysł utworzenia wspólnej strony internetowej. W drugim dniu mieliśmy bardzo mocne i odważne akcenty odnośnie gospodarki i pieniądza. W KOŃCU ZOSTAŁA POWIEDZIANA PRAWDA I OBNAŻONY ZOSTAŁ LICHWIARSKI SYSTEM FINANSOWY. Eksperci ze Śląska powiedzieli nam że wartość dywidendy tylko z samego węgla polskiego dla każdego Polaka wynosiłaby około 1 milion zł. Mamy więc o co WSPÓLNIE walczyć bo pomimo rządów PISu grabież ogromnych bogactw naturalnych Polski, wciąż jest ukrywana i nadal trwa!!!

Gratulujemy odwagi występującym. Wszystkich wierzących prosimy o omadlanie naszych odważnych przyszłych polityków. Wyżej wymienione spotkanie zaszczycił swoją obecnością również poseł Jarosław Sahajko. Dziękujemy mu za odwagę pokazania się na tym spotkaniu i słuchania obywateli.

Wśród uczestników można było zauważyć wielu prawdziwych polskich patriotów. Ale również jak to zwykle bywa, można było wyczuć zapach wszelkiej maści agentury….. w końcu Polska jest pępkiem świata….

Poniżej moja wypowiedź:

Poniżej treść wstępnej deklaracji jaka została podpisana. Ja się na razie wstrzymałam. Liczę na to że w wersji ostatecznej znajdzie się zapis o Bogu, Prawdzie, Moralności Ewangelicznej i Miłości:

„Deklaracja (tekst do uzgodnień):  Deklaruję wolę przystąpienia do porozumienia, którego celem jest zjednoczenie ludzi szanujących wszelkie formy życia, respektującym wolność jednostki, naturalne potrzeby wszystkich istot oraz matki Ziemi. Realizacja tej idei urzeczywistnia się poprzez sposób, który pozwoli na niezależne działania i własny rozwój sygnatariuszy przy wzajemnym wsparciu. Jednym z tych sposobów będzie portal internetowy…”

Fotorelacja tutaj:

https://albumpolityczny.wordpress.com/2017/11/01/2017-10-28-i-29-narada-srodowisk-niezaleznych-relacja-fotograficzna/

Imprezę filmowała telewizja niezależna NTV Janusza Zagórskiego. Tam też należy szukać wideo.

Tu link do mojej prelekcji którą miałam wygłosić podczas spotkania. Niestety było mało czasu dla każdego uczestnika. Doczytałam tylko do momentu kiedy poprosiłam uczestników o podniesienie ręki do góry jeśli akceptują cywilizajcę łacińską jako fundament na którym budować państwo polskie (zbyt wielu uniesionych rąk nie było…)

https://akademiapolityczna.wordpress.com/2017/10/30/moj-projekt-konceptualny-dzialan-wroclaw-28-i-29-x-2017r-zlot-wolnych-ludzi/

Relację opisała na podstawie osobistego uczestnictwa w tym wydarzeniu Teresa Garland w dniu 30 X 2017r. poprawiona w dniu 1 XI 2017r.

Poniżej informacja otrzymana w dniu 30 października 2017 roku od Jadwigi Łopaty i Juliana Rose:

Zapraszamy do zapoznania się z wypowiedziami z Narady Środowisk Niezależnych – Wrocław 2017. Zapraszamy do współpracy w ramach powstałego porozumienia Wolnych Ludzi.

Otwarcie Narady Środowisk Niezależnych i Alternatywnych – 28.X.2017 Wrocław

Julian Rose – wystąpienie na Naradzie Środowisk Niezależnych – 28.X.2017 Wrocław

Jolanta Dal – wypowiedź na Naradzie Środowisk Niezależnych – Wrocław 2017

Edyta Jaroszewska-Nowak – wypowiedź na Naradzie Środowisk Niezależnych – Wrocław – 2017

Jadwiga Łopata – wypowiedź na Naradzie Środowisk Niezależnych – Wrocław 2017

Robert Wagner – wypowiedź na Naradzie Środowisk Niezależnych Wrocław 2017

Pozostałe wypowiedzi są lub będą ukazywać się na kanale NTV

Z pozdrowieniami,

Jadwiga Łopata i Julian Rose

 

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s