SKANDAL GMO!!! CZY BIURO ANALIZ SEJMOWYCH TO ANTYPOLSKIE KRETY W POLSKIM SEJMIE???!!! WYŚLIJ LIST!

PILNE!!! Z ostatniej chwili! GMO!!! WSZYSCY DO SEJMU 21 i 22 XI 2017r.!!!

https://akademiapolityczna.wordpress.com/2017/11/15/gmo-wszyscy-do-sejmu-21-i-22-xi-2017r/

W ostatnich dniach otrzymałam alarmujący mail od Jadwigi Łopaty z prośbą o szeroką kolportację i masowe wysyłanie listu do Sejmu w sprawie GMO! Treść maila, list gotowiec i adresy mailowe zamieszczam poniżej.  Z poniższego pisma wynikałoby że tymi osobami które blokują całkowity zakaz GMO na terenie Polski są osoby z BIURA ANALIZ SEJMOWYCH!!! To ja się pytam: kim u diabła są ci ludzie którzy wydają tak antypolskie i nielogiczne werdykty i opinie jak ta w sprawie GMO?! W interesie kogo oni działają?! Czy oni na pewno są Polakami? Czy Pani premier Szydło nie powinna natychmiast zwolnić całej tej antypolskiej kadry urzędniczej pracującej w Sejmie?! Kadry która OPŁACANA Z NASZYCH PODATKÓW skutecznie blokuje wszelkie propolskie pomysły i korzystne dla Polski i dla Polaków rozwiązania???!!! SKANDAL I ZDRADA!!! ZDRADA I SKANDAL!!! Dlaczego nie wprowadzimy do Sejmu wartościowych PROPOLSKICH i PATRIOTYCZNYCH ekspertów, którzy mają rozwiązania?! Czego PIS się boi? Czy tego że rządy PISowskie musiałyby wtedy działać w interesie Polski i Polaków a nie w interesie obcych nacji czy korporacji???

Szanowna Pani Premier! Nadszedł właściwy czas na czystki! Jeśli nie teraz to kiedy?!!! Niech Pani w końcu pokaże swoją PROPOLSKĄ siłę i moc!  Jeśli urzędy sejmowe i ministerialne nie zostaną wyczyszczone z antypolskich kretów to PIS straci władzę! Na nic PISowskie zabiegi w Polsce i za granicą, w celu utrzymania swoich rządów, kiedy nie ma w PISowskich rządach odwagi ani ducha do przeprowadzenia prawdziwych zmian! Społeczeństwo to widzi!

Treść maila poniżej. Dodałam od siebie adresy do Pani Premier Beaty Szydło. Zachęcam wszystkich do szerokiej kolportacji i masowej wysyłki maili:

„Nie dla GMO – Polska jest nasza

Otrzymane od: Fundacja ICPPC <biuro@icppc.pl>

Poniżej BARDZO WAŻNE INFORMACJE, przeczytaj do końca.

Dostaliśmy od posła Jarosława Sachajki – Przewodniczącego Komisji Rolnictwa – opinię merytoryczną i prawną(*) z Biura Analiz Sejmowych w sprawie poprawek do ustawy o GMO(**) zgłoszonych przez Niego. Te bardzo dobre poprawki, których celem jest całkowity zakaz upraw GMO w Polsce, zostały skrytykowane i widzimy jasną tendencję do ich całkowitego zignorowania. Musimy “stanąć murem” za poprawkami posła Sachajki, bowiem w przeciwnym razie zostaną one odrzucone podczas najbliższych posiedzeń Podkomisji i Komisji (prawdopodobnie podczas najbliższego posiedzenia Sejmu 22, 23, 24 listopada).

UWAGA!

Wyślij od siebie list i przekaż prośbę znajomym o wysłanie podobnego listu. Poniżej podajemy jego przykładową treść, ale najlepiej, abyście sami napisali prosto z serca.

LISTY WYSYŁAMY DO: krrw@sejm.gov.pl; jan.duda@poczta.onet.pl,   biuro@beataszydlo.pl, beata.szydlo@sejm.pl, jsachajko@gmail.com, Jarosław Sachajko

PRZYKŁADOWY LIST (podpisz i do wysyłki kopiuj tylko(!) ten list):

Pan Poseł Jan Duda, Przewodniczący Podkomisji Nadzwyczajnej do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o mikroorganizmach i organizmach genetycznie zmodyfikowanych oraz niektórych innych ustaw Pan Poseł Jarosław Sachajko, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Domagam się całkowitego, jednoznacznego, ustawowego zakazu upraw GMO.

Domagam się przyjęcia poprawek do projektu ustawy o zmianie ustawy o mikroorganizmach i organizmach genetycznie zmodyfikowanych oraz niektórych innych ustaw (druk nr 1424) zgłoszonych przez posła Jarosława Sachajkę – Kukiz’15, Przewodniczącego Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Opinia prawna z Biura Analiz Sejmowych w sprawie poprawek do wyżej wspomnianego projektu ustawy wyraźnie pokazuje, że rządowa ustawa jest zła, zawiera wiele furtek, a nawet wrota, które pozwalają na prowadzenie upraw GMO. Nie można opierać zakazu na domniemaniu, że Minister, Rada Ministrów, Polska MOŻE/MOGŁABY wydać…cytując z wyżej wspomnianej opinii prawnej:

..Rada Ministrów może, w drodze rozporządzenia, wprowadzić zakaz stosowania materiału siewnego określonych odmian…

..Rada Ministrów może, w drodze rozporządzenia, wprowadzić zakaz obrotu materiałem siewnym określonych odmian…

..Polska mogłaby zgłosić w odniesieniu do nich (w sytuacji pojawienia się nowych GMO, które mogłyby być uprawiane) kolejne zastrzeżenie…

Zakaz upraw GMO w Polsce musi być całkowity, jednoznaczny i zawarty w ustawie.

Podkreślam też, że rozporządzenie ministra to akt niskiej wagi, który można zmienić z dnia na dzień.

Z poważaniem, …imię, nazwisko, adres/organizacja/zawód”

Teresa Garland

 

Annunci

Rispondi

Effettua il login con uno di questi metodi per inviare il tuo commento:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google+ photo

Stai commentando usando il tuo account Google+. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

w

Connessione a %s...