ANTYPOLSKA I ANTYLUDZKA POLITYKA NBP! I ZNOWU SEDNO TKWI W KONSTYTUCJI I W ZNIEWALAJĄCYM POLAKÓW NIEMIECKO-TALMUDYCZNYM PRAWIE!

Szanowni Państwo, źle się dzieje, stajemy się coraz biedniejsi, nakłada się na nas coraz większe podatki, zmusza się nas do niewolniczej pracy za grosze, a wszystko to w wyniku antyludzkich i niszczących Polskę i Polaków szkodliwych dla nas działań Narodowego Banku Polskiego, wrogiego organu okupacyjnego na terenie Polski! Czy dalej będziemy to tolerować? Czy mamy jeszcze choćby krztę rozsądku, wiary i odwagi aby unicestwić ten niszczący naszą gospodarkę, nasze życie i nasz dobrobyt twór? Możemy to zrobić zmieniając Konstytucję i opierając ją na dekalogu i prawie naturalnym, bo tam lichwa jest zakazana!

To w wyniku niekorzystnej dla Polski i Polaków regulacji pieniądza jesteśmy biedni, to dzięki regulacjom Narodowego Banku Polskiego NIGDY nie uda się nam dogonić wysokością zarobków zagranicy, bo banksterzy po prostu tego nie chcą! A pamiętajmy że to oni pośrednio regulują ilość pieniądza w Polsce!!!  W ich interesie jest żeby Polacy pracowali niewolniczo za grosze w należących do NICH korporacjach!  Obudźmy się i poznajmy prawdę bo tylko PRAWDA nas wyzwoli! Jeśli zadziałamy! Możemy to zrobić zmieniając Konstytucję i opierając ją na dekalogu i prawie naturalnym, bo tam lichwa jest zakazana! TO JEST JEDYNA REALNA SZANSA NA WOLNOŚĆ! ALE CZY JESTEŚMY JAKO NARÓD NA TO GOTOWI?

W 1935 roku pewien mądry człowiek William Mc Kenzie King powiedział: „Skoro naród utraci kontrolę nad swym pieniądzem i kredytem, to przestaje być ważne kto dlań ustanawia prawa, lichwa gdy raz dostanie się do władzy, każdy naród zrujnuje i doprowadzi do upadku. Nie warto mówić o suwerenności parlamentu i demokracji, dopóki rząd nie odzyska władzy emisji pieniądza i kredytu i dopóki nie uzna się że jest to jego podstawowa i nienaruszalna powinność.”

To jest nasze zadanie: Odzyskać władzę nad pieniądzem! Ale jak to zrobić?

Zarówno obecną agendę banksterów w Polsce czyli Narodowy Bank Polski jak i Trybunał Konstytucyjny trzeba zlikwidować!

NBP to nasz wróg nr 1!  Wróg nr 2 to Trybunał Konstytucyjny który pilnuje abyśmy przypadkiem nie uwolnili się spod niemiecko-talmudycznej okupacji prawnej! To banksterom (którzy przejmują kolejne kraje za pomocą STANOWIONEGO PRAWA) i Niemcom najbardziej zależy abyśmy przypadkiem nie zmienili naszej obecnej Konstytucji na nową Konstytucję zgodną z dekalogiem i z prawem naturalnym! Bo wtedy oni  w JEDNYM MOMENCIE straciliby całkowicie swoją władzę nad nami Polakami!!! Tu więcej: https://www.youtube.com/watch?v=YVwFSsTLVWY

Uwaga!!! Pojawiają się już pierwsze próby wrogiej manipulacji w sprawie projektu nowej Konstytucji! Już próbuje się nam podsuwać fałszywe projekty których celem jest dalsze utrzymywanie nas w niemiecko-talmudycznym systemie prawa co równoznaczne jest z dalszym zniewoleniem Polaków przez banksterów! Nie dajmy się zwieść! Konstytucję dla Polski, opartą na dekalogu i prawie naturalnym powinien napisać Prof. dr. Ks Hab. Tadeusz Guz, bo on najlepiej poznał ten cały prawniczy szwindel w postaci niemiecko-talmudycznego prawa zniewalającego całe narody!

Jak to możliwe że w katolickim kraju takim jak Polska, gdzie człowiek i jego dobro powinny być celami nadrzędnymi całej polityki rządowej i bankowej, Narodowy Bank Polski czyli organ regulujący ilość pieniądza w obiegu w Polsce, prowadzi celową antyludzką i antypolską politykę pieniężną skazując rzesze Polaków na biedę, emigrację i na niewolniczy wyzysk płacowy? Jak to możliwe że w kraju katolickim który powinien się kierować zasadą solidarności i wsparcia ludzi w potrzebie, osoby bezrobotne nie otrzymują ani złotówki wsparcia, podczas gdy jest naukowo udowodnione że bezrobocie jest stanem którego nie da się uniknąć w gospodarce? Dodatkowo pogrąża się bezrobotnych dzięki opłacanej przez banksterów propagandzie, że pracy jest pełno, kiedy nie bierze się pod uwagę makabrycznie niskich zarobków i makabrycznie wysokich kosztów dojazdu do pracy które pożerają lwią część wypłat! Taka kłamliwa propaganda jest policzkiem dla inteligencji przeciętnego Polaka! Niestety i nasze rządy ulegają tej kłamliwej propagandzie żeby uzyskać poparcie do sprowadzania obcych nam cywilizacyjnie i kulturowo imigrantów, zamiast JEDNĄ USTAWĄ odzyskać władzę na pieniądzem i regulować nim w interesie dobrobytu Polaków!

Na miejsce obecnego Narodowego Banku Polskiego musimy stworzyć nasz polski suwerenny bank centralny z prawdziwego zdarzenia, niebędący pod rządami banksterów z Bazylei lecz będący pod rządami Narodu Polskiego! Trzeba się zastanowić jak szybko i sprawnie to zrobić! Obecnie NBP nie jest bankiem, lecz jest urzędem użyteczności publicznej zarządzanej pośrednio przez zagranicznych bankierów i w ich interesie! Nie jest wpisany do rejestrów spółek! NBP w zasadzie jest urzędem regulacji wartości pieniądza.

Bankiem w sensie banku był Narodowy Bank Polski SA, ale on po przejedzeniu wszystkiego złota które było wywiezione gdzieś tam na zachód, przestał działać bo nie było już co przejadać. To był bank NBP SA bo to była spółka. Obecny NBP to jest tylko urząd regulacji rynku. I takie pytanie kto jest właścicielem Narodowego Banku Polskiego jest bez sensu, bo on jest statutowo  wyposażony w kwotę 1 miliarda złotych i koniec kropka. Nie ma tam żadnych innych pieniędzy oprócz tych pieniędzy statutowych w które NBP został uposażony jak każdy jakiś tam inny urząd. Narodowy Bank Polski ma prawo emisji pieniądza, pod zastaw warrantów. Jeżeli ktoś przyjdzie do niego postawi warranty czyli zabezpieczenia w postaci np. weksli czy czegoś innego, to wtedy NBP może wyemitować pieniądze z powietrza. To się wtedy mówi że banki centralne są pożyczkodawcami ostatniej  instancji dla banków komercyjnych. Tylko że tak, banki komercyjne idą tam gdzie są pieniądze tańsze. Jeżeli stopa lombardowa i redyskontowa jest tutaj na poziomie wysokim, a NBP miał bardzo wysokie stopy lombardowe, to wtedy zagraniczne  banki komercyjne poszukują pieniądza w swoich bankach macierzystych czyli w FEDzie, Europejskim Banku Centralnym czy w Banku Angli. Tam na ogół stopy lombardowe są poniżej zera czyli np. bank komercyjny pożycza 100 zł a oddaje 98 złotych. Podczas gdy np. w NBP pożyczyłby 100 zł to wtedy musiałby oddać 106 zł.

To poprzez ustanawianie w tym niemiecko-talmudycznym systemie prawa, konkretnych ustaw np. za pomocą art.4 ustawy o NBP (sprzeczny zresztą z art .227 Konstytucji)  w praktyce pozbawiono nas poprzez pokrętną manipulację słowami (co jest domeną prawa talmudycznego) suwerenności monetarnej i możliwości emisji własnego pieniądza. Sejm gdyby chciał to mógłby to odkręcić w jednej chwili, ale chyba nie chcą, wolą trzymać Naród Polski na uwięzi u banksterów.

Więcej odnośnie projektu Nowej Architektury Monetarnej tu:

https://akademiapolityczna.wordpress.com/2017/12/18/wywiad-roku-2017-z-jozefem-kamyckim-nowa-architektura-monetarna-dla-polski-temat-do-pilnej-dyskusji/

Więcej odnośnie Nowej Konstytucji tu:

https://akademiapolityczna.wordpress.com/2017/11/25/jaka-profesura-taka-nowa-konstytucja-strach-sie-bac-debata-w-krakowie-na-temat-konstytucji/

https://akademiapolityczna.wordpress.com/2017/12/18/czy-polacy-sa-masochistami-utrzymujac-system-prawa-ktory-ich-zniewala-na-to-wyglada-zmienmy-to/

Teresa Garland

Powyższy artykuł jest moją opinią

Annunci

Rispondi

Effettua il login con uno di questi metodi per inviare il tuo commento:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...