POPRZYJ! Deklaracja Wspólnych Celów Polaków na podstawie prawa do samostanowienia Narodów! 23 XII 2017r.

Formularz deklaracji do pobrania w pdf tutaj: 2017 12 23 deklaracja wspolnych celow formularz

Polski Interes Narodowy może być osiągnięty jedynie przez uczciwą współpracę wolnych ludzi w silnie zorganizowanym państwie. Wolność człowieka może być realizowana jedynie w świecie ładu, porządku i poszanowania innych niż swoje uprawnienia i ustalenie precyzyjnej odpowiedzialności. Ideał Narodowy Polski nie może być sprzeczny z zasadami moralnymi. Gdy z życia państwowego usunie się pierwiastek moralności ewangelicznej, państwo staje się podobne do bandy rozbójników. Bandyci podlegają przecież władzy wodza i rządzą się pewnymi zasadami przy rozdziale łupów, a więc i oni posiadają SWOJE prawo i władzę…. Ileż mamy wypadków w historii, gdy gromada rozbójników zajmuje pewne terytorium, podbija ludy, zakłada nowe państwo….

Dlatego, musimy wspólnymi siłami, poprzez ustanowienie Nowego Prawa w Polsce, odzyskać Polskę dla Polaków! Musimy doprowadzić nasz kraj do pełnej suwerenności oraz do samowystarczalności żywnościowej, energetycznej i monetarnej. Aby to zrobić, konieczne jest zrealizowanie podstawowych czterech nadrzędnych celów do których poparcia zachęcam każdego Polaka oraz każdą organizację działających w imię dobra wspólnego każdego obywatela Polskiego. Poniżej treść deklaracji:

“DEKLARACJA WSPÓLNYCH CELÓW z dnia 23 grudnia 2017 roku

Na podstawie międzynarodowego prawa do samostanowienia narodów:

 Art. 1. Prawo narodów do samostanowienia (Dz.U.1977.38.167 – Międzynarodowy Pakt Praw Obywatelskich i Politycznych otwarty do podpisu w Nowym Jorku dnia 19 grudnia 1966 r.)

1. Wszystkie narody mają prawo do samostanowienia. Z mocy tego prawa swobodnie określają one swój status polityczny i swobodnie zapewniają swój rozwój gospodarczy, społeczny i kulturalny.
2. Wszystkie narody mogą swobodnie rozporządzać dla swoich celów swymi bogactwami i zasobami naturalnymi bez uszczerbku dla jakichkolwiek zobowiązań wynikających z międzynarodowej współpracy gospodarczej, opartej na zasadzie wzajemnych korzyści, oraz z prawa międzynarodowego. W żadnym przypadku nie można pozbawiać narodu jego własnych środków egzystencji.
3. Państwa Strony niniejszego Paktu, włącznie z Państwami odpowiedzialnymi za administrację terytoriów niesamodzielnych i terytoriów powierniczych, będą popierały realizację prawa do samostanowienia i będą szanowały to prawo zgodnie z postanowieniami Karty Narodów Zjednoczonych.

Deklaruję poparcie i wsparcie w celu wspólnego zrealizowania w Polsce koniecznych nadrzędnych celów:

1.Ustanowienie w Polsce Nowej Konstytucji oraz Nowego Prawa, opartych na fundamencie prawa naturalnego, zgodnych z Dekalogiem, z zasadą miłości bliźniego, gdzie osoba ludzka będzie miała prymat nad państwem.

2.Przywrócenie Narodowi Polskiemu władzy nad własnym pieniądzem poprzez zmianę systemu monetarnego w Polsce i likwidację odsetki.

3.Uruchomienie polskich zasobów naturalnych w Polskim Interesie Narodowym, w celu przyspieszenia rozwoju gospodarczego Polski i wypracowania dywidendy narodowej dla każdego Polaka.

4.Umożliwienie Polakom osiagnięcia najlepszego dobrobytu ekonomicznego poprzez wprowadzenie w Polsce zasad gospodarczych opartych na  Katolickej Nauce Społecznej gdzie najważniejszymi celami ekonomii są Bóg i człowiek.

W ramach wspólnych działań operacyjnych w dążeniu do realizacji w/w celów, deklaruję swoje wsparcie:

  • w akcji promocyjnej i informacyjnej „Deklaracji Wspólnych Celów z dnia 23 grudnia 2017roku”
  • w pozyskiwaniu funduszy na realizację celów zawartych w w/w deklaracji
  • w pozyskiwaniu ekspertów chętnych do przygotowania programu gospodarczego oraz konkretnych rozwiązań prawnych i ekonomicznych, w tym do przygotowania konkretnych aktów prawnych i ustaw opartych o prawo naturalne, koniecznych do przegłosowania w Sejmie w celu realizacji wyżej wymienionych w deklaracji celów.

Spis osób, organizacji oraz fundacji które poprą „Deklarację Wspólnych Celów z dnia 23 grudnia 2017 r.” i w sposób namacalny będą aktywnie i konkretnie działać,  zostanie opublikowany na stronie: www.deklaracjawspolnychcelow.wordpress.com Tam też darczyńcy którzy popierają konieczność realizacji wymienionych w deklaracji celów będą mogli zapoznać się z tymi organizacjami oraz osobami i będą mogli je wspierać finansowo.

Teresa Garland, Inicjator i Koordynator Komitetu Sterującego który należy pilnie powołać.

Imię i nazwisko deklarującego ……………………………………………………………………………………………………..

Nazwa organizacji (jeśli poparcie w imieniu organizacji):

 

……………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Adres mailowy ……………………………………………………………………………………………………………………………

Nr telefonu …………………………………………………………………………………………………………………………………

Gmina ………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Województwo ……………………………………………………………………………………………………………………………..

Podpis…………………………………………………………………              Dnia……………………………………………………

Skan wypełnionej deklaracji przesłać na adres: teresagarland1@gmail.com oraz na adres teresagarland@fidespolska.pl

Formularz deklaracji do pobrania w pdf tutaj: 2017 12 23 deklaracja wspolnych celow formularz

Informacje dodatkowe na temat konieczności zmiany w Polsce prawa oraz systemu monetarnego możecie Państwo znaleźć w poniższych artykułach:

http://wawel.neon24.pl/post/140978,el-hagin-prezydent-duda-i-dwie-cywilizacje

https://akademiapolityczna.wordpress.com/2017/12/19/antypolska-i-antyludzka-polityka-nbp-i-znowu-sedno-tkwi-w-konstytucji-i-w-zniewalajacym-polakow-niemiecko-talmudycznym-prawie/

https://akademiapolityczna.wordpress.com/2017/11/25/jaka-profesura-taka-nowa-konstytucja-strach-sie-bac-debata-w-krakowie-na-temat-konstytucji/

https://akademiapolityczna.wordpress.com/2017/12/18/czy-polacy-sa-masochistami-utrzymujac-system-prawa-ktory-ich-zniewala-na-to-wyglada-zmienmy-to/

https://akademiapolityczna.wordpress.com/2017/12/18/wywiad-roku-2017-z-jozefem-kamyckim-nowa-architektura-monetarna-dla-polski-temat-do-pilnej-dyskusji/

 

 

Annunci

Rispondi

Effettua il login con uno di questi metodi per inviare il tuo commento:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...