List otwarty do Sędziów Prokuratorów i Prawników! Czas na rachunek sumienia! Czas na powołanie Narodowego Instytutu Prawa Naturalnego!

Uprzejmie proszę o masowe wysyłanie tego listu do wszystkich Sądów, sędziów, prawników i prokuratorów!

Szanowni Państwo Sędziowie, Prokuratorzy i Prawnicy!

Myślę że zdajecie sobie z tego doskonale sprawę w jakich realiach prawnych żyjecie i jak orzekacie. Z punktu widzenia sumienia, Wasze wyroki nie zawsze są słuszne, nie zawsze są sprawiedliwe czy moralnie uzasadnione. Teoretycznie Wy stosujecie się do litery prawa, praktycznie zaś jawnie uprawiacie chronione przez polityków prawne bezprawie. To dzięki istniejącemu w Polsce dualizmowi prawnemu opartemu na zasadach prawa tamudyczno-rzymskiego, czyli podwójnego stosowania prawa, wobec wybranych ludzi i wobec ludzi którzy mają być niewolnikami, system prawny w Polsce jest amoralny, niesprawiedliwy, nieludzki, szkodliwy i krzywdzący. To nie jest system prawa! To jest system bezprawia!

Zacznijcie odkrywać i ujawniać prawdę na temat szkodliwości istniejących na świecie systemów prawnych (szkół: szikagowskiej, frankfurckiej, talmudycznej) zainstalowanych niestety w polskim systemie prawnym. Wymienione wyżej szkodliwe systemy prawne unicestwiają całe narody, zniewalając je kompletnie i kasując perspektywę i nadzieję na godne życie każdego człowieka na Ziemi.

Jest kwestią palącą powołanie jak najszybciej Narodowego Instytutu Prawa Naturalnego, który będzie działał jako społeczna instytucja pożytku publicznego, który uporządkuje polski system prawny, będzie badał najważniejsze dla Polski kwestie odnośnie polityczno-prawnego ustroju, przygotuje linię obrony prawnej przeciwko nieuprawnionym, nieuzasadnionym roszczeniom żydowskim oraz przygotuje Konstytucję na fundamencie prawa naturalnego do wprowadzenia w Polsce. Chodzi o to że w Polsce nie rozstrząsa się ani nie bada najważniejszych kwestii prawnych związanych z ustrojem Państwa Polskiego oraz z naszym systemem prawnym. Np. pewna grupa ludzi jest przekonana że w Polsce konieczne jest przywrócenie Konstytucji z 1935 roku. My Naród Polski nie wiemy czy to jest dobre dla nas rozwiązanie, gdyż jak dotychczas żaden Profesor państwowej uczelni się nie wychylił i nie wyraził publicznie swej aprobaty lub dezaprobaty w tej sprawie. Wszyscy milczą jak zaklęci! A my społeczeństwo czekamy…. na rady od profesorów których z naszych podatków opłacamy… Sędzia Trybunału Stanu Pan Robert Majka uważa że: „Jest faktem, że Państwo Polskie funkcjonuje w dwóch porządkach prawnych na Konstytucji z 23 kwietnia z 1935 roku z II RP III RP funkcjonuje na Konstytucji z 2 kwietnia 1997 roku” więcej tu: https://akademiapolityczna.wordpress.com/2018/05/13/konstytucja-1935r-sz-p-robert-majka-list-otwarty/

Autorem pomysłu jest Janusz Górzyński. Osoby zainteresowane wsparciem inicjatywy Narodowego Insytutu Prawa Naturalnego proszę o kontakt poprzez mojego maila: teresagarland@fidespolska.pl

Apeluję również do wszystkich Sędziów, Prokuratorów oraz Prawników o masowe stosowanie Formuły prawnej Radbrucha, która będzie niejako sitem odsiewającym dobro od zła w polskim sądownictwie i w jego szeregach biurokracji. Będzie to niejako test dla każdego sędziego, dla każdego prawnika, dla każdego prokuratora, dla każdego urzędnika administracji państwowej. Test który wskaże komu oni chcą dalej służyć: czy prawdzie, sprawiedliwości, obywatelowi i jego dobru, czy nadal zorganizowanej klice zarządzającej państwem polskim poprzez właśnie to niemoralne, dualistyczne i niesprawiedliwe prawo. Tu więcej: https://akademiapolityczna.wordpress.com/2018/05/14/apel-do-wszystkich-polskich-sedziow-prokuratorow-i-prawnikow-zacznijcie-stosowac-formule-prawna-radbrucha/

Poniżej kilka wskazówek od jednego z polskich prawdziwych mędrców naszych czasów. Mam nadzieję że weźmiecie je sobie Państwo do serca.

„Prawo polskie nie może być oparte na prawie rzymskim i wypaczone do zasad dualizmu gdzie sędzia z ironicznym uśmiechem skazuje niewinną osobę albo odsyła ją do dalszego procedowania, a osoba ta w międzyczasie traci majątek i dorobek swojego życia. Taki sędzia powinien dożywotnio stracić prawo do wykonywania zawodu w Polsce.” cytat W.D.

„Prawo rzymskie dlatego nie, że obecne prawo na całym świecie oparte na kanwie prawa rzymskiego, które w zamierzchłych czasach, na zasadzie kredytu zaufania o uczciwość urzędników, stanowiło pewien postęp, natomiast w obecnych dzisiejszych czasach, gdzie cała władza demokratyczna jest skorumpowana, zgnojona do cna, nawet z uczciwymi ludźmi służącymi im. Bo co to jest za uczciwość jeżeli człowiek wykonujący swoje zadanie służy złu. To znaczy że się deklaruje że jest po stronie zła. (…) Prawo rzymskie dopuściło do skorumpowania wszelkich ośrodków cywilizacyjnych na świecie.” Cytat W.D.

„Zlikwidujmy na uniwersytetach dział Socjologii, zawieśmy go a wprowadźmy priorytetowo, Nową Szkołe Prawniczą, która unormuje zasady prawa. Prawo w Polsce musi być oparte o prawa naturalne i filozofię mentalności Polskiej, które ma służyć Narodowi, a nie władzy.” Cytat W.D.

„Sędzia jako pracownik administracji państwowej, ma być niezależny kompletnie, niezawisły kompletnie, ale odpowiedzialny przed jedną jedyną osobą tj. przed Prezydentem”. Cytat W.D.

Teresa Garland
17 V 2018r.
Kraków

Annunci

Rispondi

Effettua il login con uno di questi metodi per inviare il tuo commento:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google+ photo

Stai commentando usando il tuo account Google+. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...