LIST OTWARTY DO PREZYDENTA DUDY – PRZESTAŃ PAN SŁUŻYĆ TYLKO ŻYDOM! POWOŁAJ PAN NARODOWY INSTYTUT PRAWA NATURALNEGO!

LIST OTWARTY DO PREZYDENTA DUDY – PRZESTAŃ PAN SŁUŻYĆ TYLKO ŻYDOM! POWOŁAJ PAN NARODOWY INSTYTUT PRAWA NATURALNEGO!

Szanowny Panie Prezydencie Andrzeju Dudo,

Przestań Pan służyć tylko Żydom i hołdować ich talmudycznemu prawu poprzez które jesteśmy coraz bardziej zniewalani! Polska i Polacy potrzebują natychmiast nowej Konstytucji opartej na fundamencie prawa naturalnego, a nie na fundamencie prawa talmudycznego, bo wydaje się że taką właśnie koncepcję nowej konstytucji serwują nam goniący po kraju z konferencji na konferencję Pańscy wysłannicy….  Mydlą nam oczy proponując nam listę niezrozumiałych, mało znaczących pytań referendalnych… kiedy pytanie referendalne powinno być tylko jedno:

1.Czy zgadzasz się oprzeć nową polską Konstytucję na fundamencie prawa naturalnego? Odpowiedz TAK lub NIE

Panie Duda! To jest ostatni moment aby zmienił Pan kurs! Bóg który dopuścił Pana do funkcji Prezydenta Polski nie będzie czekał wiecznie aż się Pan zabierze za realizację zleconych Panu przez Boga celów do których się Pan zobowiązał w imieniu Narodu Polskiego podczas Intronizacji Chrystusa na Króla Polski w Łagiewnikach 19 listopada 2016r.! Kiedy czas się wypełni, posłannictwo Polski zostanie zrealizowane! Jeśli Pan tego nie zrobi to zrobi to ktoś inny a Pan zostanie zmieciony z polskiej sceny politycznej w niesławie! Czas realizacji boskich zamierzeń się zbliża! Proszę się z tym liczyć!

Konieczne jest NATYCHMIASTOWE powołanie jednostki naukowo-badawczej – Narodowego Instytutu Prawa Naturalnego, która zajmie się rozstrząsaniem i badaniem najważniejszych dla Polski kwestii prawnych bo mamy straszny galimatias prawny. Trzeba to wszystko uporządkować. Trzeba napisać dla Polski nową polską Konstytucję opartą na prawie naturalnym. Głównym doradcą tej instytucji MUSI być Profesor najlepszy w Polsce specjalista od prawa naturalnego specjalizujący się w filozofii prawa, przedstawiciel szkoły personalistycznej nie pozytywistycznej, nie wykształcony na marksistowskiej uczelni. To on ma wskazać który z profesorów w Polsce ma odpowiednią wiedzę w zakresie prawa naturalnego aby nas znowu podstępnie nie stalmudyzowano!

My społeczeństwo mamy już dość POZOROWANYCH akcji czy inicjatyw rządu czy Prezydenta które są tylko na pokaz aby uspokoić społeczeństwo ale nic konkretnego nie wnoszą bo ich celem jest utrzymanie obecnego stanu rzeczy!

Na przykład w 2015 roku w Sejmie powstał poselski zespół na rzecz nowej Konstytucji. I co zrobił? NIC! Gdzie jest ta nowa proponowana przez nich konstytucja? Czy rozmawiali z największym ekspertem od prawa naturalnego w Polsce? Gdzie są efekty ich pracy? To jest bicie piany! To samo jest z Pańskim referendum Panie Dudo, odnośnie Nowej Konstytucji! Żadnych konkretnych efektów! Bicie piany i konferencje ze zideologizowanymi profesorami, którzy oprócz utworzenia listy mało znaczących pytań referendalnych nie są zdolni do niczego innego! To nie ten poziom wiedzy i kultury prawnej!

Pytanie referendalne powinno być tylko jedno:

1.Czy zgadzasz się oprzeć nową polską Konstytucję na fundamencie prawa naturalnego? Odpowiedz TAK lub NIE

Szanowny Panie Prezydencie Andrzeju Dudo! Pana czas się kończy. Ma Pan jednak wybór: czy chce Pan na kartach historii Polski zaistnieć jako narodowy bohater Polski czy jako zdrajca? To zależy od Pana teraźniejszych decyzji….. Powołanie Narodowego Instytutu Prawa Naturalnego to Pańskie priorytetowie zadanie do NATYCHMIASTOWEGO wykonania!

Z wyrazami szacunku

Teresa Garland

Kraków, 23 V 2018r.

 

Annunci

Rispondi

Effettua il login con uno di questi metodi per inviare il tuo commento:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google+ photo

Stai commentando usando il tuo account Google+. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...