ALARM!!! Czy już na dniach zostaniemy przejęci przez komunistów???!!! UWAGA na spotkanie TRUMP PUTIN 16 lipca 2018r.! Polska ostatnim bastionem obrony przed połączeniem światowych sił komunistycznych!

Kolportujcie masowo! Musimy wiedzieć co nam grozi!

ALARM!!! Czy już na dniach zostaniemy przejęci przez komunistów???!!! UWAGA na spotkanie TRUMP PUTIN 16 lipca 2018r.! Polska ostatnim bastionem obrony przed połączeniem światowych sił komunistycznych!

Czy już na dniach zostaniemy przejęci przez komunistów???!!! To jest możliwe! Czy koło wielowiekowych działań i knuć zakulisowych panów rządzących światem właśnie się domyka spotkaniem Trump – Putin i przypieczętowaniem Nowego Porządu Świata poprzez przejęcie ostatniego bastonu obrony wolności prawdy i sprawiedliwości czyli Polski wraz z Polakami???? Chyba TAK!

Portal interia właśnie podał informację o spotkaniu 16 lipca 2018r. prezydenta amerykańskiego Trumpa z prezydentem Rosji Putinem.

„Czaputowicz o spotkaniu Trump-Putin: Pewien niepokój jest uzasadniony. “Spotkanie prezydenta USA Donalda Trumpa i przywódcy Rosji Władimira Putina to bardzo ważne wydarzenie o trudnych do przewidzenia konsekwencjach. Pewne obawy dotyczące możliwego resetu w relacjach Waszyngton-Moskwa są jednak uzasadnione” – powiedział PAP szef MSZ Jacek Czaputowicz. Szef polskiej dyplomacji odniósł się w ten sposób w rozmowie z PAP do planowanych na 16 lipca rozmów prezydentów Stanów Zjednoczonych i Rosji w Helsinkach. Spotkanie Trump-Putin to – zdaniem Czaputowicza – “bardzo ważne wydarzenie”. Polityk zastrzegł, że trudno dziś ocenić jego możliwe konsekwencje oraz zamiary obu stron.” więcej tu: https://fakty.interia.pl/polska/news-czaputowicz-o-spotkaniu-trump-putin-pewien-niepokoj-jest-uza,nId,2601791

Polski minister spraw zagranicznych Czaputowicz wyraził zaniepokojenie. MA RACJĘ! Bo to spotkanie może przynieść połączenie światowych sił komunistycznych i na całym świecie zapanuje wszechobecny komunizm! Polska jest ostatnim bastionem obrony przed połączeniem światowych sił komunistycznych!!!

Rosja szerzy komunizm. USA szerzy socjalizm (odmiana komunizmu). Unia europejska szerzy socjalizm (odmiana komunizmu). Sedno problemu jest takie że Polska tzn. my Polacy jesteśmy osaczeni przez komunistów ze wszystkich stron. Więc spotkanie TRUMP PUTIN musi być dla nas niepokojące….. W chwili obecnej Polska jako jedyna na świecie jest bastionem obronnym przed definitywnym wprowadzeniem komunizmu, a na dodatek walczymy również z szaleńczym bezdusznym liberalizmem. Czy uda nam się wygrać? Tylko zmiana prawa i wprowadzenie nowej konstytucji opartej na prawie naturalnym – dekalogu (stojącym ponad wszelkim prawem stanowionym na świecie) będą gwarantem naszej dalszej suwerenności. Tylko czy zdąrzymy uświadomić w tej kwesti naród Polski zanim nas najadą czołgami z trzech stron? Na granicy wschodniej mamy wojska rosyjskie, na granicy zachodniej mamy wojska muzułmańskie których Niemcy nie zawahają się użyć jak tylko spostrzegą się że Polska wymyka się spod ich wpływów (można śmiało stawiać tezę po co Niemcom i Żydom było sprawadzanie Muzułmanów do Europy…. w celu zlikwidowania ostatniego bastionu obrony przed światowym komunizmem czyli w celu definitywnego zlikwidowania Polski i zniewolenia Polaków). Do Polski wjeżdża coraz więcej wojsk amerykańskich, plotka głosi że zakład w Radomiu produkujący broń dostał zlecenie na 60 tysięcy lekkich karabinków dla 60 tysięcy oficerów Mossadu przebywających już na terenie Polski….

Dalszy komenatrz chyba zbyteczny. Dla opornych są już przygotowane szpitale psychiatryczne: “Definitywny holokaust Polaków w szpitalach psychiatrycznych? Włosi już 40 lat temu zamknęli szpitale psychiatryczne a my kiedy to zrobimy?” https://akademiapolityczna.wordpress.com/2018/07/02/definitywny-holokaust-polakow-w-szpitalach-psychiatrycznych-wlosi-juz-40-lat-temu-zamkneli-szpitale-psychiatryczne-a-my-kiedy-to-zrobimy/

Bić na alarm i wszyscy do Sejmu zmienić Konstytucję!!!!

Teresa Garland

Powyższy artykuł jest moją osobistą refleksją.

Polecam: “POLSKA skrępowana w SIECIACH PRAWNYCH! Czas je rozciąć! Zakładajmy Dyskusyjne Kluby Prawne!” https://akademiapolityczna.wordpress.com/2018/07/05/polska-skrepowana-w-sieciach-prawnych-czas-je-rozciac-zakladajmy-dyskusyjne-kluby-prawne/

Annunci

Rispondi

Effettua il login con uno di questi metodi per inviare il tuo commento:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google+ photo

Stai commentando usando il tuo account Google+. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...