POCZTA POLSKA używa SZANTAŻU do wyłudzania podpisów elektronicznych Polaków oraz OSZUKUJE Skarb Państwa biorąc pieniądze za usługi których nie wykonuje! SKANDAL! List otwarty do Prezydenta Dudy!

Wniosek o PILNĄ interwencję w sprawie nadużyć Poczty Polskiej

Teresa Garland,  dnia 8 I 2019r.

Prezydent RP,  Szanowny Panie Prezydencie Andrzeju Dudo,

Uprzejmie informuję iż Poczta Polska używa szantażu do wyłudzania podpisów elektronicznych obywateli oraz oszukuje Skarb Państwa biorąc pieniądze za usługi których nie wykonuje!

Wnoszę o natychmiastową Pana interwencję u Naczelnika Poczty Polskiej w Skawinie 32-050 przy ul. Żwirki i Wigury nr 13 A w celu natychmiastowego wydania mi mojej korespondencji którą Poczta Polska bezprawnie przetrzymuje, negując mi moje podstawowe naturalne prawo  przyrodzone do wolności i do owoców mojej pracy.

W dniu dzisiejszym tj. 8 I 2019r. Poczta Polska zanegowała mi możliwść odbioru jednej paczki i jednej przesyłki z powodu nie wyrażenia przeze mnie zgody na podpis elektroniczny. Poczta Polska użyła względem mnie szantażu, informując mnie iż jeśli nie złożę podpisu elektronicznego to paczki ani listu nie dostanę. Tak też się stało. Ani paczki ani listu Poczta Polska mi nie wydała. Pomimo tego że zaproponowałam podpisanie potwierdzenia odbioru na kartce papieru, jednak ta propozycja została odrzucona! Jest to skandal! Jak to możliwe że Poczta Polska jako Spółka Skarbu Państwa, która powinna służyć dobru wspólnemu Narodowi Polskiemu, szantażuje obywateli i bezprawnie wymusza elektroniczne podpisy Polaków?

Jaką ja mam gwarancję oprócz zapewnień Poczty Polskiej której nigdy nie uwierzę, że nasze podpisy elektroniczne  nie lądują w Izraelu albo w USA czy w Rosji? ŻADNEJ! Skoro ZUS jest obsługiwany przez firmy informatyczne mające powiązania z Izraelem oraz z Rosją, to nie można mieć żadnej pewności co do tego KTO tak naprawdę zza kulis miałby dostęp do naszych elektronicznych podpisów, które potem w przyszłości mogłyby być wykorzystane przeciwko nam!

Jaką ja mam gwarancję że za kilka lat po mojej śmierci, ktoś z Izraela  lub z USA nie przyleci do Polski z dokumentem rzekomo przeze mnie podpisanym w którym byłoby napisane że przekazuję mu w spadku np. cały mój majątek, albo coś innego? ŻADNEJ! Ileż tysięcy kamiennic zostało Polakom wykradzionych w podobny sposób? Czy choć jedna kamiennica została Polakom zwrócona a wyrządzone szkody naprawione?

Zatem jako obywatelka kraju w którym sprawiedliwość nie istnieje, w którym prawo jest po stronie silniejszego bogactwem i wpływami, mam naturalne prawo przyrodzone i obowiązek dbać o owoce mojej pracy i o odpowiednie ich zabezpiecznie. Poczta Polska nie może działać łamiąc podstawowe przyrodzone naturalne prawa człowieka do wolności oraz do owoców jego pracy. W paczce której Poczta Polska nie chce mi wydać była zapłacona przez mnie książka zakupiona w antykwariacie i była opłacona również dostawa tej książki. Jednak Poczta Polska nie chce mi tej paczki wydać. Zostałam oszukana. Ponadto Poczta Polska oszukuje również Skarb Państwa Polskiego, gdyż drugi list którego nie chcą mi wydać został wysłany z Krajowego Biura Wyborczego, delegatura w Krakowie, które jest jednostką państwową. Skoro Poczta Polska bierze pieniądze od Skarbu Państwa za dostarczanie obywatelom przesyłek urzędowych, to powinna je dostarczać bez ŻADNYCH warunków, a już KARYGODNYM jest WYMUSZANIE podpisów elektronicznych od obywateli poprzez SZANTAŻ!

Szanowny Panie Prezydencie, przypominam Panu o złożonych przez Pana obietnicach w dniu 19 listopada 2016 roku gdzie zobowiązał się Pan w Łagiewnikach do kierowania życiem w Polsce i Polaków zgodnie z zasadami naturalnych praw boskich. Zatem apeluję o PILNĄ interwencję u Naczelnika Poczty Polskiej w Skawinie aby w trybie natychmiastowym i bezwarunkowo wydano mi to co do mnie należy tj. przesyłka urzędowa nr. 00359007734503697437 oraz paczka nr 00259007738534927276. Oczekuję informacji zwrotnej o tym jakie działania zostały podjęte i kiedy mogę przyjść do oddziału Poczty Polskiej w Skawinie w celu odebrania należącej do mnie korespondencji.

dowód wysłania listu tu: 2019 01 08 prezydent duda w sprawie nadużyć poczty polskiej wniosek o pilnĄ interwencję

AKTUALIZACJA w dniu 24 I 2019r.: “Na wskutek mojego listu do Prezydenta Andrzeja Dudy o interwencję w sprawie negowania mi wydania korespondencji przez Pocztę Polską w Skawinie w dniu 8 stycznia 2019r., Prokuratura Krajowa skierowała w dniu 16 stycznia 2019r. sprawę do Prokuratury Okręgowej w Krakowie.” tu więcej: https://akademiapolityczna.wordpress.com/2019/01/25/sprawa-szantazu-poczty-polskiej-skierowana-do-prokuratury/

Z wyrazami szacunku

Teresa Garland

Rispondi

Effettua il login con uno di questi metodi per inviare il tuo commento:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...